logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Lechendy mają zimę w garści - kampania Lech Premium

  PR 11.01.2021, przeczytano 430 razy
ilustracjastrzałka

Lech Premium wielkim krokiem wkracza w zimę i startuje z nową kampanią „Lechendy mają zimę w garści!”. W ramach zaplanowanych działań, marka powraca z limitowaną edycją puszki zaprojektowaną przez Zuzę Sadlik. Jak co roku, specjalna odsłona Lecha ucieszy oczy konsumentów nie tylko spragnionych górskiego i mroźnego klimatu, ale również tych, którzy zimę chcą mieć dosłownie w garści.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/lechendy-maja-zime-w-garsci---kampania-lech-premium,389789,artykul.html

Kiedy za oknem pojawia się pierwszy śnieg, a temperatury na zewnątrz spadają poniżej zera, Lech Premium nie zapada w zimowy sen, a wręcz przeciwnie – wkracza do akcji! W tym roku nie mogło być inaczej, dlatego już po raz szósty orzeźwiający lager wraz z nadejściem mroźnych miesięcy, startuje z nową kampanią reklamową, wpisującą się w nową platformę komunikacyjną marki. Aktywacja prowadzona pod hasłem „Lechendy mają zimę w garści” to miks działań komunikacyjnych realizowanych w kanałach offline i online.

Jednym z nich jest powrót limitowanej edycji puszki Lecha zaprojektowanej przez polską graficzkę Zuzę Sadlik. Dzięki designowi przywodzącemu na myśl mroźny górski klimat, konsumenci mogą poczuć, że mają zimę dosłownie w garści, bowiem lager w zimowym wydaniu jest już dostępny w sprzedaży na terenie całego kraju. Zuza Sadlik jest również autorką projektu drugiej zimowej puszki przeznaczonej wyłącznie do sieci sklepów Biedronka. Kampanii reklamowej towarzyszą działania prowadzone w Internecie, w tym komunikacja produktowa oraz konkurs dla konsumentów organizowany w social media marki. Do wygrania są ekologiczne plecaki oraz wyjątkowe nerki, wykonane ze starych bannerów z minionych kampanii reklamowych marki Lech. Konkurs jest prowadzony na Facebooku Lech Premium. Aby wziąć w nim udział wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe zamieszczone w poście.

Wsparciem tegorocznych zimowych działań jest współpraca z influencerami (m.in. z Gabi Drzewiecką, Jankesem, Adą Fijał) oraz kampania OOH realizowana w południowym regionie Polski, wykorzystująca personalizowane nośniki pod określone miejscowości. Dodatkowo, marka zaplanowała widoczność na stokach narciarskich oraz akcje specjalne w wybranych lokalach
i sklepach na południu Polski.

Kreację kampanii przygotowała agencja kreatywna Bardzo, działania digitalowe powierzono Cut The Mustard. Planowaniem i zakupem mediów zajmuje się dom mediowy Zenith, a za działania public relations i współpracę z influencerami odpowiada agencja Tailor Made PR.

Źródło: Kompania Piwowarska

www.kp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Cut The Mustard wygrała przetarg i kontynuuje obsługę digitalową Lech Premium i Lech Free
Od stycznia br. agencja Cut The Mustard po trzech latach działań dla marek, kontynuuje współpracę z Lech Premium i Lech Free, należącymi do Kompanii Piwowarskiej. Zespół agencji odpowiada za obsługę kanałów online.
Panasonic: wyświetlacze z serii SQ1H
Wyświetlacze z serii SQ1H idealnie sprawdzą się w przestrzeniach handlowych, punktach informacji publicznej oraz firmach posiadających chociażby mocno nasłonecznione lobby czy wewnętrzne dziedzińce
Group One niweluje swój ślad pyłowy jako jedna z pierwszych firm w Polsce
W listopadzie Group One, niezależna grupa komunikacyjna, podpisała umowę z Oxygen City, właścicielem pierwszego na świecie systemu antysmogowego, który efektywnie eliminuje ślad pyłowy - smog miasta. Urządzenie oczyszcza miesięcznie aż 5 mln3 powietrza - to więcej niż objętość Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.
DS Smith wprowadza ekologiczne rozwiązania dla materiałów POS
DS Smith, wiodący producent ekologicznych opakowań, opracował nowy produkt – EKOlogiczny POS (Point-of-Sale). Dzięki użyciu m.in. tekturowych haków i listew cenowych, papierowych podpór pod półki czy papierowej taśmy klejącej, standy i ekspozycje reklamowe będą mogły być w pełni przetwarzane.
Ballantine's: ponad 2 miliony odsłon teledysku „Żar”
Marka Ballantine’s zaprezentowała pierwsze efekty działań w ramach najnowszej odsłony kampanii Tak To Robię. Do sieci trafił teledysk do wspólnego utworu PRO8L3MU i Brodki. Zaledwie w tydzień wideo zyskało ponad 2 miliony odsłon.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764