logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Lesko Engineering na targach Labelexpo Europe 2019

  PR 05.09.2019, przeczytano 195 razy
ilustracjastrzałka

Lesko Engineering – polski producent specjalistycznych rozwiązań dla branży fleksograficznej – już po raz drugi pojawi się na targach Labelexpo Europe pod własnym szyldem. Zaprezentuje swoją ofertę na wspólnym stoisku (nr A43 w pawilonie 11) z holenderskim partnerem biznesowym – firmą Rietstack. Jak zapowiadają przedstawiciele Lesko Engineering, znajdą się na nim cztery rozwiązania (w tym urządzenie powstałe w kooperacji z Rietstack), z czego dwa będą miały swoją światową premierę.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/lesko-engineering-na-targach-labelexpo-europe-2019,383846,artykul.html

- W tym roku nasza obecność na targach Labelexpo Europe będzie koncentrować się przede wszystkim na prezentacji nowych, zaawansowanych rozwiązań technologicznych dedykowanych branży fleksograficznej – mówi Leszek Seroczyński, właściciel Lesko Engineering. – Przez ostatnie dwa lata, m.in. w ślad za udziałem w poprzedniej edycji tej prestiżowej wystawy, nasza pozycja i znajomość marki Lesko na rynkach zagranicznych znacząco wzrosły. Dość powiedzieć, że co druga maszyna, jaką wytwarzamy w naszym podwarszawskim zakładzie produkcyjnym, jest kontraktowana przez klientów spoza Polski. Mamy nadzieję, że ponowne pojawienie się na Labelexpo Europe, w podobnej konwencji, tj. z działającymi na stoisku maszynami, będzie kolejnym bodźcem dla naszej dalszej ekspansji rynkowej.

- Targi w Brukseli to także okazja do nawiązania nowych kontaktów handlowych z potencjalnymi dystrybutorami, których globalna sieć wciąż się rozwija – dodaje Kamil Seroczyński, opiekun marki w Lesko Engineering. – Klientów z całego świata z pewnością zainteresują przygotowywane przez nas z myślą o Labelexpo Europe prezentacje urządzeń. Przed dwoma laty postawiliśmy na sprawdzone, znane z rynku maszyny. W tym roku przywieziemy do Brukseli spersonalizowane konfiguracje różnych rozwiązań, z których dwa – tworzone obecnie na zamówienie jednego z naszych zagranicznych klientów – będą miały tam swoją światową premierę.

Targowe prezentacje Lesko Engineering uwzględnią m.in. rozwiązania w zakresie kompaktowego wykańczania etykiet zadrukowywanych w technologii cyfrowej; klejenia rękawa i przetwarzania (cięcia na arkusze oraz perforacji) etykiet shrink sleeve; a także semirotacyjnego sztancowania etykiet typu in-mould (to ostatnie powstało na zamówienie firmy Rietstack).

Od poprzednich targów Labelexpo Europe firma Lesko Engineering podpisała kontrakty na ponad 100 nowych maszyn, z których część była owocem spotkań na brukselskiej wystawie.

- Wydarzenie to jest o tyle ważne, że rozmawia się na nim o konkretnych maszynach, konfiguracjach, wdrożeniach – podkreśla Leszek Seroczyński. – Stąd tak owocne minione dwa lata, podczas których liczba wyprodukowanych przez nas maszyn wzrosła o 10%. Co istotne, wciąż zachowujemy wysoki – około 50% – udział eksportu, nawet do najdalszych zakątków świata. Jeszcze kilka lat temu poza Polską byliśmy obecni za pośrednictwem naszego ówczesnego dystrybutora. Cieszy więc fakt, że znajomość marki Lesko wśród klientów zagranicznych rośnie. Doceniają oni nie tylko wysoką jakość i niezawodność samych maszyn, ale też kompleksową współpracę, jaką im zapewniamy, wraz z doradztwem technicznym i pełnym wsparciem serwisowym. Duża w tym rola naszych zagranicznych partnerów handlowych i technologicznych, których lokalna obecność jest dodatkowym atutem przemawiającym za zakupem rozwiązań Lesko.

Jednym z najbardziej spektakularnych – jak podkreśla Kamil Seroczyński – przykładów wieloletniej współpracy Lesko z zagranicznymi drukarniami jest partnerstwo ze słowacką firmą AG Foil:

- Na poprzednich targach Labelexpo Europe sfinalizowaliśmy kontrakt na dostawę 19. maszyny wyprodukowanej przez nas dla tego przedsiębiorstwa. W tym roku zaś czeka nas wdrożenie kolejnego – 20. już urządzenia. Warto dodać, że również w Polsce baza maszyn Lesko systematycznie rośnie. Tu również działają klienci niezwykle lojalni naszej marce, wspólnie z którymi tworzymy i personalizujemy kolejne, zamawiane przez nich rozwiązania.

- Już dziś zapraszamy zatem do odwiedzenia naszego stoiska. Jesteśmy przekonani, że różnorodność, elastyczność i nietuzinkowość prezentowanych na nim konfiguracji sprzętowych spotkają się z zainteresowaniem drukarń etykietowych z całego świata – podsumowuje Leszek Seroczyński.

Źródło: Lesko Engineering

www.lesko-ing.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Drukarnia Internetowa Viperprint ponownie wybiera HP Indigo
Drukarnia internetowa ViperPrint po raz kolejny sięgnęła po sprawdzone rozwiązanie rozszerzające możliwości produkcyjne firmy. Tym razem wybrany został model półformatowy - HP Indigo 12000.
Nowy szef sprzedaży maszyn wąskowstęgowych
Pragniemy poinformować, że z dniem 16 września 2019 r. Pan Edwin Piotrowski obejmuje stanowisko Kierownika Sprzedaży Maszyn Wąskowstęgowych Gallus w firmie Heidelberg Polska.
Cyfrowa maszyna Konica Minolta Accurio Label 190 w drukarni Unidruk
Accurio Label 190 - cyfrowa maszyna do przemysłowego, cyfrowego druku etykiet w trybie rolowym została w ostatnim czasie uruchomiona w firmie Unidruk z Krakowa. Nowa usługa - związana z cyfrową produkcją etykiet tej prężnie działającej drukarni, dotychczas bazującej na szeroko pojętym akcydensie - adresowana jest do drukarń fleksograficznych, realizujących wysokie nakłady oraz...
Technologia Apogee Cloud w szwajcarskiej firmie Merkur Druck
Od pewnego czasu cztery zakłady poligraficzne, należące do szwajcarskiej grupy medialnej Merkur Druck, w części związanej z cyfrowym prepressem realizują swoją produkcję w oparciu o działające „w chmurze” rozwiązanie workflow – Apogee Cloud firmy Agfa. Jak podkreślają przedstawiciele drukarń użytkujących ten oferowany w ramach usługi SaaS (Software as a...
Api na targach Packaging Innovations 2019
Po raz kolejny API Group będzie wystawcą londyńskiej edycji targów Packaging Innovations, organizowanych w dniach 11-12 września br. Najważniejszą premierą, prezentowaną na stoisku firmy (nr A34), będzie kolejna edycja specjalnego wydawnictwa dedykowanego najnowszym trendom w branży opakowań i etykiet luksusowych – API Trends Folio, uwzględniającego okres od...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764