logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Leszek Kuzaj reklamuje Castrol Edge

  PR 10.04.2007, przeczytano 5820 razy
ilustracjastrzałka
Reklama outdoor

2 kwietnia rozpoczęła się nowa kampania reklamowa olejów Castrol Edge, przeznaczonych dla wymagających kierowców. Kampania będzie przebiegała pod hasłem „Castrol Edge. Nie ma lepszego oleju”. Castrolowi swojego wizerunku użyczy czterokrotny rajdowy mistrz Polski, Leszek Kuzaj. Na plakatach i w prasie ujrzymy także jego Subaru Impreza STi SPRT.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/leszek-kuzaj-reklamuje-castrol-edge,5380,artykul.html

Szeroko zakrojona ogólnopolska kampania obejmie outdoor, telewizję, prasę branżową, lifestyle’ową oraz ogólnotematyczną. Pierwsze reklamy trafiły już na billboardy i do magazynów motoryzacyjnych (Auto Świat, Motor, Auto Motor i Sport, Auto Moto, GT, Auto Klub, Maxi Tuning). W następnej kolejności Castrol będzie promować nowe oleje na łamach prasy codziennej (Gazeta Wyborcza), tygodników opinii (Newsweek) i magazynów lifestyle’owych (Playboy, Men’s Health, National Geographic). Pojawią się także spoty telewizyjne (TVP, Polsat, TVN, TVN 7, TVN Turbo, TVN 24, TV 4, Discovery, At Media, Polsat Sport), w których usłyszymy głos Leszka Kuzaja. Za kreację odpowiada Gruppa 66 Ogilvy. Zakupem mediów zajął się dom mediowy MindShare. Kampania trwać będzie do końca czerwca.

Kampania jest kontynuacją zeszłorocznej akcji reklamowej Castrola, której bohaterami byli kierowcy tuningowanych samochodów i ich maszyny. Leszek Kuzaj, polski ambasador marki Castrol, którego zobaczymy i usłyszymy w reklamach, jest czterokrotnym mistrzem Polski w rajdach i autentycznym pasjonatem motoryzacyjnym. Użytkownicy Castrol Edge to kierowcy, którzy kochają swoje auta i wybierają produkty najwyższej jakości. Castrol Edge poddano serii rygorystycznych testów, które potwierdziły niezawodność tego oleju w każdych warunkach.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu współpracy z Leszkiem. Naszą kampanią chcemy przekonać wszystkich tych, którzy kochają swoje samochody że mamy najlepszy olej na rynku. Współpraca z rajdowym samochodowym mistrzem Polski jest czynnikiem uwiarygodniającym nasz przekaz reklamowy” – mówi Maciej Gondko, Marketing Manager Castrol

Leszek Kuzaj powiedział: „Bardzo cieszę się z nawiązania współpracy z Castrolem, który jest legendą sportów motorowych. Znam i doceniam wysoką jakość produktów tej firmy. Wierzę, że nasza współpraca będzie długotrwała i przyniesie obopólne korzyści.”

Równocześnie w telewizji Eurosport prowadzona jest międzynarodowa kampania Castrol Edge. Castrol sponsoruje program Motosport Weekend, nadawany w niedzielę, w czasie największej oglądalności. Dodatkowo na antenie emitowane są spoty reklamowe.

Reklamy prasowe i billboardowe przygotowała Gruppa 66 Ogilvy (Irek Broda – Deputy Creative Director, Grzegorz Ścieszka – Senior Art Director, Adam Rodak – Copywriter, Tomasz Smaczny – Account Supervisor, Ania Bastek – Account Manager oraz Anna Białozor – Account Coordinator). Media zaplanował i kupił dom mediowy MindShare (Ireneusz Ładygin – Media Director oraz Aneta Flakiewicz – Media Planner/Buyer).

Źródło: Castrol

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Drukarnia Chroma przechodzi rebranding
Drukarnia internetowa Chroma prezentuje swoje nowe oblicze.
Międzynarodowy Fotofestiwal: program i zaproszenie do Łodzi
Międzynarodowy Festiwal Fotografii w Łodzi już po raz 23. zaprezentuje krajobraz polskiej i światowej fotografii współczesnej. Premiery projektów m.in. Weroniki Gęsickiej i Przemka Dzienisa, gwiazdy międzynarodowej fotografii w opowieściach o transformacji i uwalnianiu, najciekawsze tematy fotograficzne sezonu – Fotofestiwal ogłosił program blisko trzydziestu wystaw...
CeraVe z reklamowym love-story w SkyShowtime i Tinderze
CeraVe jest jedną z trzech pierwszych marek, które otwierają nowy reklamowy rozdział na rynku globalnych serwisów streamingowych w Polsce. Kampania kremu od CeraVe, utrzymana w konwencji love-story, ruszyła premierowo na SkyShowtime. Komunikacja obejmuje też Tinder, YouTube, TVN Player oraz kino i social media. Za strategię i oprawę mediową akcji odpowiada Wavemaker.
Red Bull z kampanią 3D na nośnikach AMS Digital Indoor
W maju na Digital Indoor od AMS można zobaczyć pierwszą zasięgową kampanię wideo z efektem 3D. Spot przygotowany dla marki Red Bull promuje linię produktów pod hasłem „Summer edition”. Kampania dociera do mieszkańców 20 aglomeracji.
Pepsi i ogromna puszka w centrum Warszawy
W dniach 21-26 maja w samym sercu Warszawy pod Pałacem Kultury i Nauki od strony ul. Emilii Plater można skorzystać z wyjątkowej, immersyjnej atrakcji. Mowa o gigantycznej puszcze, która swoim kształtem oraz designem przypomina znany i kultowy napój gazowany. Fani nietypowych miejskich instalacji mogą przenieść się w zupełnie nowy wymiar dzięki spektakularnym cyfrowym...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764