logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Letnia edycja Sony Wedding Roadshow

  PR 02.08.2019, przeczytano 305 razy
ilustracjastrzałka

Już w sierpniu 2019 roku rozpocznie się letnia edycja cieszącego się popularnością Sony Wedding Roadshow. Wydarzenie odbędzie się w Warszawie i Krakowie. Warsztaty poprowadzi wybitna specjalistka fotografii modowej i portretowej Lidia Popiel oraz uznany fotograf ślubny Maciej Suwałowski.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/letnia-edycja-sony-wedding-roadshow-,383465,artykul.html

Sony Wedding Roadshow to całodniowe wykłady i warsztaty kierowane zarówno do doświadczonych fotografów ślubnych, jak i początkujących fascynatów fotografii, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności. Uczestnicy spotkania będą mieli okazję zapoznać się z tajnikami fotografii ślubnej i spojrzeć na nią oczami profesjonalnych twórców.

Tegoroczne wydarzenie pozwoli biorącym udział uchwycić temat fotografii ślubnej w dużo szerszym zakresie. Prowadzący zaprezentują zupełnie odmienne podejście do tej tematyki.

Lidia Popiel, na co dzień fotografka nieodłącznie związana ze światem mody, wykonuje zdjęcia dla znanych polskich tytułów. Jej wieloletnie doświadczenie po obu stronach obiektywu procentuje w kreacji pięknych kadrów portretowych.

Niekwestionowany autorytet fotografii ślubnej Maciej Suwałowski stale podróżuje i fotografuje śluby na wszystkich szerokościach geograficznych, od Seszeli, przez Tajlandię, Wietnam, Australię, USA, na Islandii kończąc. Jego prace były nagradzane na łamach wielu portali i magazynów branżowych na całym świecie.

Letnia edycja warsztatów Sony Wedding Roadshow odbędzie się 5 sierpnia 2019 roku w Warszawie przy ul. Mińskiej 25 (Studio WOLF) oraz 8 sierpnia 2019 roku w Krakowie przy ul. Krakowskiej 41/4 (Studio Trzecie Oko).

Źródło: Sony

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agencja Węc PR nagrała swój Hot16challenge2
Akcja hot16challenge2 cieszy się dużą popularnością wśród polskich internautów.  W społeczną inicjatywę zaangażowali się celebryci i politycy, a nawet znane brandy. Nominacje dotarły również do branży kreatywnej. Specjaliści z agencji WĘC PR podjęli rękawicę i zarapowali, by wesprzeć medyków w walce z koronawirusem.
Kampania społeczna marki Ambition
Czas izolacji, ograniczenie kontaktów z bliskimi, niepewna przyszłość to nowa rzeczywistość, z którą w ostatnich miesiącach przyszło nam się zmierzyć. Wszechobecne zakazy bezpośrednio przemodelowały nasz dotychczasowy sposób życia, jednak to, co naprawdę ważne powinno pozostać niezmienne. Marka Ambition, w swojej nowej kampanii zachęca odbiorców do podtrzymania wiary w...
Nowe przenośne projektory LCD Panasonic
Firma Panasonic ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek dwóch ekonomicznych serii projektorów LCD, które wyróżniają się niewiarygodnie długim cyklem eksploatacji przy jej jednoczesnym niskim całkowitym koszcie. Główne zalety produktów to wysoka jakość i duży kontrast wyświetlanych obrazów. Nowe serie, które doskonale nadają się...
Aplikacje Photo Gallery i AiFoto debiutują w nowych wersjach. Producent gruntownie przemodelował interfejs i dodał szereg nowych funkcji. Mają one sprawić, że organizacja, przeglądanie i udostępnianie zdjęć będą prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.
Agencja marketingu zintegrowanego Communication Unlimited jest odpowiedzialna za stworzenie strategii komunikacji firmy, doradztwo komunikacyjne, zarządzanie relacjami z mediami.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764