logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Lexmark E210 - laser dla każdego

   07.12.2001, przeczytano 1585 razy

Lexmark E210 wyznacza wg producenta nowy poziom dostępności ekonomicznej druku laserowego - ma to być szybka drukarka laserowa w cenie przystępnej dla każdego.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/lexmark-e210---laser-dla-kazdego,665,artykul.html

"Lexmark E210 to szybka i łatwa w obsłudze drukarka laserowa, która wyznacza nowy standard pod względem relacji wartości do ceny" - powiedział Eamon Ryan, wiceprezes i dyrektor działu rozwiązań i usług (Printing Solutions and Services Division) w firmie Lexmark Europe. "Model Lexmark E210 umożliwia użytkownikom indywidualnym, studentom i małym firmom drukowanie czarno-białych dokumentów z szybkością i jakością, na jakie przedtem mogły sobie pozwolić jedynie średnie i duże przedsiębiorstwa".

Lexmark E210 drukuje z szybkością 12 str./min, zapewniając wymaganą przez użytkowników, wysoką jakość przy rozdzielczości 600 x 600 dpi. Drukarka jest wyposażona w port równoległy i złącze USB (Universal Serial Bus), dzięki czemu można ją łatwo podłączyć do komputerów w domu i w biurze. Ponadto model Lexmark E210 jest tak mały, że można go zainstalować w niemal każdym domu czy biurze, gdzie miejsce często jest bardzo cenne.

Drukarka Lexmark E210 może pomieścić 150 arkuszy w podajniku i 100 arkuszy w pojemniku wyjściowym. Jej konstrukcja umożliwia druk na różnych nośnikach, w tym na kopertach, etykietach, folii i kartonie. Nowa drukarka jest wyposażona w łatwą do zainstalowania, jednoelementową kasetę z tonerem. Wytrzymałość urządzenia umożliwia druk w większych ilościach, nawet do 5 tys. stron miesięcznie. Produkt jest objęty roczną gwarancją.

Drukarka Lexmark E210 dostępna będzie już pod koniec listopada u autoryzowanych dystrybutorów i partnerów handlowych firmy Lexmark.

źródło: PrintMark Polska

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Monitor graficzny Eizo Coloredge CS2400S
EIZO wprowadza do sprzedaży 24.1” monitor graficzny nowej generacji ze złączem USB-C
Doubleverify likwiduje pierwszy wielkoskalowy schemat oszustw dotyczących emitowania reklam na platformach audio
DoubleVerify, wiodąca platforma oprogramowania do pomiaru, danych i analiz mediów cyfrowych, ogłosiła właśnie odkrycie „BeatSting”, pierwszego wielkoskalowego schematu oszustw związanego z emisją reklam w zasobach reklamowych audio. Od czasu, gdy laboratorium DV Fraud Lab po raz pierwszy zidentyfikowało tę rodzinę oszustw w 2019 roku, szacuje się, że reklamodawcom ukradziono w...
Agencja Red8 wybrana przez firmę Velvet CARE do opracowania nowej platformy komunikacji dla swojej marki Velvet - lidera w kategorii markowych produktów higieny papierowej na polskim rynku.
Durex wchodzi w świat gamingu i oferuje sekspozytywne poradnictwo na Discordzie
Marka poszerza swoje działania edukacyjne związane z promowaniem bezpieczniejszego i bardziej odpowiedzialnego seksu, sięgając po kolejne kanały komunikacji z młodymi odbiorcami. Tym razem chce dotrzeć do społeczności gamingowej, która jest obecna na cieszącej się rosnącą popularnością platformie Discord.
Oreo prezentuje limitowaną edycję ciastek przygotowaną we współpracy z Xboxem
Oreo i Xbox przedstawiają limitowaną wersję ciastek z emblematami tego giganta branży gamingowej i zapraszają do ogólnopolskiej loterii konsumenckiej.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764