logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Lexmark globalnym Liderem Bezpieczeństwa Druku 2022

  PR 18.01.2022, przeczytano 308 razy

Lexmark został ponownie uznany za lidera w dziedzinie globalnego bezpieczeństwa druku przez międzynarodową firmę badawczą Quocirca, specjalizującą się w analizie technologii druku i technologii cyfrowych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/lexmark-globalnym-liderem-bezpieczenstwa-druku-2022,394440,artykul.html

W najnowszym raporcie Print Security Landscape 2022 Quocirca ponownie wskazała firmę Lexmark jako lidera branży w oparciu o jej silną wizję strategiczną i kompleksową ofertę produktów oraz usług z zakresu bezpieczeństwa druku. Dodatkowe kryteria wyboru obejmowały znaczące inwestycje w sprzęt, rozwiązania i usługi oraz infrastrukturę, jak również silną wizję przyszłości.

– Przyznanie po raz kolejny tytułu lidera w dziedzinie bezpieczeństwa druku świadczy o zaangażowaniu Lexmarka w sprawy bezpieczeństwa oraz o wartości naszego podejścia Secure by Design – mówi Mariusz Ożarowski, Managing Director Lexmark Central Europe. – Cieszymy się, że Quocirca potwierdziła, że zaufanie, jakim nasi klienci darzą urządzenia i rozwiązania Lexmarka, jest zasłużone.

Nominując Lexmarka na lidera w dziedzinie bezpieczeństwa druku, firma Quocirca podkreśla następujące zalety firmy:

  • Podejście Secure-by-design, w którym kompleksowe funkcje bezpieczeństwa - w tym szyfrowane i podpisane cyfrowo oprogramowanie sprzętowe, technologia bezpiecznego uruchamiania, ciągła weryfikacja i oprogramowanie sprzętowe secure-by-default – są wbudowane we wszystkie urządzenia Lexmark;
  • Szeroka oferta usług profesjonalnych, które pomagają klientom w zapewnieniu bezpieczeństwa całej infrastruktury druku;
  • Solidna oferta zabezpieczeń druku w chmurze, zgodna z normami SOC2 Type II, ISO 27001 i SSAE 16;
  • Szerokie portfolio produktów i usług z zakresu bezpieczeństwa, które obejmuje takie funkcje, jak wykrywanie włamań w czasie pracy, Lexmark Secure Document Monitor (LSDM), zapobieganie utracie danych i zabezpieczenia drukowania w chmurze.

– Lexmark zasłużył na miano lidera w dziedzinie bezpieczeństwa druku. Jego model "secure-by-design" jest dobrze ugruntowany w całej ofercie sprzętowej i uzupełniony szerokim zakresem usług konsultingowych w obszarze bezpieczeństwa oraz solidną ofertą usług drukowania w chmurze. Lexmark zaspokaja potrzeby firm różnej wielkości, od małych i średnich po wielkie korporacje w zakresie bezpieczeństwa druku. – mówi dyrektorka Quocirca Louella Fernandes.

Źródło: Lexmark

www.lexmark.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Andrzej Skibniewski na nowym stanowisku w Mediacom Warszawa
Andrzej Skibniewski objął stanowisko New Business & Marketing Directora w agencji MediaCom Warszawa, z którą zawodowo jest związany od 21 lat. W nowej roli Andrzej Skibniewski zajmie się pozyskiwaniem kluczowych klientów, rozwojem produktu oraz strategią i działaniami z obszarów Marketingu i PR. Będzie raportował bezpośrednio do Jakuba Kossuta, CEO w MediaCom Warszawa.
Do grona klientów greyotters dołączyła Squla, platforma edukacyjna online dla dzieci.
Mural marki Rituals w centrum Warszawy
Mural zrealizowany przez Braughman Group Media na warszawskim Powiślu przy ul. Tamka promuje wyjątkowe zestawy podarunkowe marki kosmetycznej Rituals. Jest to kampania non-standard, czyli połączenie muralu z techniką iluminacji laserowej.
Retail Challenge, czyli współczesne szanse i wyzwania
Zmiany na rynku, stale powstające trendy i nowe wyzwania, które pojawiają się przed sieciami handlowymi, wpływają na powstawanie wydarzeń tematycznych, które są dedykowane branżowym specjalistom. Stanowią doskonałą okazję do wymiany doświadczeń oraz wskazówek, a także są okazją do wzięcia udziału w ciekawych dyskusjach.
Bartłomiej Topa w nowym Mitsubishi Eclipse Cross Phev
Bartłomiej Topa – znany aktor teatralny i filmowy, który jest ambasadorem marki Mitsubishi w Polsce od 4 lat, odebrał kluczyki najnowszego modelu Mitsubishi Eclipse Cross PHEV. Samochód, poza walorami użytkowymi idealnie wpisuje się w potrzeby chronienia klimatu, które promuje aktor, pomoże również w realizacji serii filmów edukacyjnych...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764