logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Lexmark globalnym liderem raportu IDC MarketScape

  PR 29.03.2022, przeczytano 322 razy

Lexmark, globalny lider technologii przetwarzania obrazu, został doceniony w raporcie MarketScape przygotowanym przez globalną firmę analityczną IDC, za wprowadzanie innowacji w chmurze, interaktywną analitykę i szerokie zastosowanie IoT. Są to szczególnie istotne kryteria, które odpowiadają na rosnące wymagania związane z pracą hybrydową.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/lexmark-globalnym-liderem-raportu-idc-marketscape-,395270,artykul.html

Najnowszy raport IDC MarketScape analizuje rynek usług zarządzania drukiem w chmurze (MPS) oraz innych opartych na chmurze modeli kontraktowych usług druku zarówno dla przedsiębiorstw, jak i małych i średnich firm. W badaniu wzięto pod uwagę dynamiczne przejście z pracy stacjonarnej na hybrydową, które wymaga zapewnienia cyberbezpieczeństwa, zdalnego dostępu do usług związanych z wydrukiem i przechowywaniem dokumentów firmowych a także monitorowania potrzeb użytkowników.

- Uznanie Lexmarka za lidera w rankingu IDC MarketScape dla chmury MPS potwierdza nasze ciągłe zaangażowanie w dostarczanie wiodących w branży rozwiązań w zakresie rozwiązań IT i IoT, które pomagają klientom dostosować się do szybko zmieniających się warunków pracy – mówi Mariusz Ożarowski, Dyrektor Zarządzający Lexmark Central Europe. - Cieszymy się, że firma IDC potwierdziła, że zaufanie, jakim nasi klienci darzą urządzenia i rozwiązania Lexmarka, jest zasłużone.

Ocena zawarta w raporcie IDC MarketScape wykazała następujące mocne strony firmy Lexmark:

  • Wykorzystanie innowacyjnych technologii: Według raportu, Lexmark kontynuuje wprowadzanie innowacji w ramach swojego ogólnego podejścia do MPS, koncentrując się na uproszczeniu wszystkich aspektów obsługi drukowania. Kiedy Lexmark wprowadził swoją ofertę Cloud Print Infrastructure (CPI) jako usługę w 2019 roku, postawił na 3 filary: uproszczenie infrastruktury wydruków i zarządzania IT oraz wsparcie użytkowników. Poprzez wprowadzenie platformy Cloud Bridge Lexmark może dostarczać pełen zakres swoich usług i zarządzać nimi w praktycznie każdym środowisku, udostępniając MPS szerszemu gronu klientów, od SMB do przedsiębiorstw.
  • Rozwiązania oparte na chmurze: Według raportu: Lexmark jest na mocnej pozycji, aby spełnić oczekiwania związane z chmurą, ponieważ organizacje chcą wykorzystać technologię do poprawy wyników biznesowych związanych z drukiem i zredukować infrastrukturę lokalną. Elementy, które sprawiają, że Lexmark jest liderem w dziedzinie MPS, takie jak inwestycje w sprzęt drukujący, IoT, doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa, czy globalna platforma świadczenia usług, odgrywają ważną rolę w zdolności firmy do przewodzenia rynkowi w przechodzeniu na druk jako usługę.
  • Specjalizacja branżowa: Jak stwierdzono w raporcie: branżowe podejście firmy Lexmark do rynku pomogło jej zdobyć pozycję silnego konkurenta w każdym programie, w którym ważna jest głęboka integracja z istniejącymi systemami i aplikacjami biznesowymi.

Źródło: Lexmark

www.lexmark.com


brak ikonki
+ +

Tekst opublikował użytkownik: mrogowski

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Sinajet 0604MT w Poligrafii Małopolskiej
Ploter tnący to kolejna inwestycja nowosądeckiej drukarni Poligrafia Małopolska w rozbudowę własnego parku maszynowego. Grafmasz tym samym wdrożył kolejny ploter tnąco-bigujący 0604 MT. Instalacja miała miejsce w drugim kwartale 2022 roku.
Mimo niespokojnej sytuacji gospodarczej koncern Koenig & Bauer dzięki dobremu udanemu kwartałowi znajduje się na ścieżce wzrostu. Podobnie jak wiele przedsiębiorstw produkcyjnych, Koenig & Bauer wciąż znajduje się w sytuacji, w której z jednej strony ma do czynienia z wysokim portfelem zamówień, a z drugiej z wpływem wielu negatywnych czynników zewnętrznych, głównie po stronie...
Wytrzymałe etykiety z technologią Mark Andy – w odpowiedzi na zmiany klimatyczne
Podstawowe funkcje etykiet to dekorowanie produktu i dostarczanie konsumentom informacji na jego temat: od półek supermarketu, poprzez apteki czy systemy logistyczne, po różne sektory transportu. Dlatego tak ważna jest możliwość wykorzystania ich w różnych warunkach, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości. Zdaniem firmy Mark Andy, rosnące oczekiwania, a...
Kompletne rozwiązania do automatycznej produkcji kalendarzy Head-one i Cal-one
Tegoroczna premiera HEAD-one, automatu do produkcji wypukłych główek do kalendarzy sprawiła, że w firmie Akonda portfolio urządzeń do produkcji kalendarzy jest już kompletne! Drukarnie oferujące kalendarze trójdzielne otrzymują rozwiązania do automatyzacji, co przekłada się na zwiększenie ilości i jakości produkcji. - Z kalendarzy ściennych będziemy...
HP Jet Fusion 5400 i Metal Jet S100: nowości dla branży produkcyjnej
Na targach Formnext firma HP zaprezentowała nowe części produkcyjne Metal Jet od firmy John Deere, nowe funkcjonalności technologii Multi Jet Fusion takie jak wydruk białych części, współpraca w zakresie rozwoju materiałów i post processingu oraz nowy program recyklingu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764