logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Lexmark Markvision Enterprise – wyższy poziom bezpieczeństwa obiegu dokumentów

  PR 21.10.2022, przeczytano 262 razy
ilustracjastrzałka

Lexmark, globalny lider w dziedzinie obrazowania i rozwiązań IoT, zaprezentował nową czarno-białą drukarkę wielofunkcyjną 5-Series (MFP), dla sektora małych i średnich firm w zakresie floty drukarek z pełną obsługą rozwiązań i bezpieczeństwem na poziomie przedsiębiorstwa.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/lexmark-markvision-enterprise-%E2%80%93-wyzszy-poziom-bezpieczenstwa-obiegu-dokumentow,397713,artykul.html

Lexmark Markvision Enterprise to bezpłatne rozwiązanie do zarządzania urządzeniami, które ułatwia konfigurowanie ustawień, aktualizowanie zasad bezpieczeństwa i planowanie aktualizacji oprogramowania.

- W związku ze wszechobecnymi zagrożeniami w cyberprzestrzeni, firmy muszą czujnie chronić swoją sieć, urządzenia i dane wyjściowe przed stale zmieniającymi się wyzwaniami - powiedział Brock Saladin, wiceprezes i dyrektor handlowy firmy Lexmark. - Lexmark doskonale rozumie te obawy, funkcje drukarki Lexmark 5-Series są zamknięte w mniejszej obudowie, a jej konstrukcja pozwala na integrację z każdą flotą drukarek dla bezpiecznej i bezproblemowej współpracy.

Skalowalne rozwiązania

Nowe czarno-białe urządzenie wielofunkcyjne jest przeznaczone dla flot korzystających z usług zarządzania drukiem i oferuje skalowalne rozwiązania w kompaktowej obudowie. Dzięki wbudowanemu systemowi rozwiązań, do drukarki Lexmark MX432adwe można dodać rozwiązania firmy Lexmark lub inne obsługiwane rozwiązania, w tym rozwiązania innych firm z zakresu wydawania wydruków z czytnikiem identyfikatorów.

- Zaawansowane drukarki z obsługą IoT są wyposażone w czujniki, które stale monitorują setki typów danych. Po podłączeniu ich do usług w chmurze Lexmark, można skorzystać z takich funkcji, jak usługi predykcyjne i automatyczne uzupełnianie materiałów eksploatacyjnych. Można też wykorzystać dołączone Centrum Skanowania do skanowania dokumentów i kierowania ich do wielu miejsc docelowych jednocześnie - mówi Sebastian Szpila Enterprise Account Manager Lexmark International Polska.

Funkcje bezpieczeństwa z dbałością o zasoby

Wiedza Lexmarka w zakresie zabezpieczeń jest potwierdzona rygorystycznymi certyfikatami, takimi jak Common Criteria, NIAP i FIPS 140-2. Wśród wielu funkcji bezpieczeństwa, MX432adwe zawiera standardowy moduł Trusted Platform Module, który przechowuje klucze szyfrowania na oddzielnym sprzęcie od danych, wraz z uwierzytelnianiem i kontrolą integralności systemu. Funkcje kryptograficzne tworzą unikalny cyfrowy odcisk palca.

Firma Lexmark dba o planetę i jej mieszkańców, stosując zasady społecznej odpowiedzialności biznesu, od praktyk gospodarki cyrkularnej po produkty inspirowane środowiskiem. Drukarka Lexmark MX432adwe oferuje wbudowane tryby oszczędzania energii i ma w standardzie druk dwustronny, co pozwala zmniejszyć zużycie papieru. Spełnia także wysokie wymagania norm ENERGY STAR, Blue Angel i EPEAT Silver.

Źródło: Lexmark

www.lexmark.com


brak ikonki
+ +

Tekst opublikował użytkownik: mrogowski

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

OKI Europe nawiązuje współpracę z Kernow Coatings i Baker Materials
Firma OKI Europe Limited nawiązała strategiczną współpracę partnerską z firmami Kernow Coatings i Baker Materials w celu dalszego rozwoju i zaspokojenia potrzeb klientów w zakresie specjalistycznych nośników do drukowania wytrzymałych etykiet do różnych zastosowań.
Zaproszenie na Durst Wallpaper VIP Event
LFP Industrial Solutions zaprasza na wydarzenie poświęcone drukowi tapet, które odbędzie w Brixen, siedzibie producenta Durst w dniach 8-9.03.2023. Event, który potrwa dwa dni jest idealną sposobnością dla przedstawicieli drukarń poszukujących innowacyjnych i konkurencyjnych rozwiązań w zakresie druku i konfekcjonowania tapet.
Esto. Tektura w cyfrowym wymiarze
W niełatwych dla całej branży poligraficznej czasach, niezwykle ważne dla każdej drukarni jest nie tylko zachowanie czy też zwiększenie produktywności, lecz także ciągły rozwój, chociażby poprzez rozbudowę swojego parku maszynowego. Niestety obecnie inwestycje w nowe rozwiązania technologiczne mogą okazać się pod względem finansowym prawdziwym wyzwaniem. W tej sytuacji...
Colordynamics inwestuje w dwa hybrydowe plotery drukujące Agfa Jeti H3300 UHS LED z myślą o bardziej wydajnej produkcji materiałów POP/POS
Północnoamerykańska drukarnia wielkoformatowa zwiększyła prędkość realizowanej produkcji o 250% dzięki niedawnej inwestycji w dwa wysokowydajne, hybrydowe plotery inkjetowe firmy Agfa – Jeti Tauro H3300 UHS LED. Jak zapewnia jej kierownictwo, za sprawą tej inwestycji firma chce pozyskać kolejne zlecenia z rynku POP/POS, oferując swoim obecnym i potencjalnym klientom z...
Stora Enso podpisuje umowę dotyczącą sprzedaży papierni Hylte i rezygnuje ze zbycia zakładów Anjala
Stora Enso poinformowała o podpisaniu umowy sprzedaży papierni Hylte (Szwecja) i wszystkich wchodzących w jej skład zasobów firmie Sweden Timber, działającej w branży drzewnej. Wartość transakcji opiewa na ok. 18 mln euro, a jej sfinalizowanie ma nastąpić w 1. półroczu br. Jeżeli chodzi o papiernię Anjala (Finlandia), kierownictwo koncernu podjęło decyzję o...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764