logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Lexmark Markvision Enterprise – wyższy poziom bezpieczeństwa obiegu dokumentów

  PR 21.10.2022, przeczytano 615 razy
ilustracjastrzałka

Lexmark, globalny lider w dziedzinie obrazowania i rozwiązań IoT, zaprezentował nową czarno-białą drukarkę wielofunkcyjną 5-Series (MFP), dla sektora małych i średnich firm w zakresie floty drukarek z pełną obsługą rozwiązań i bezpieczeństwem na poziomie przedsiębiorstwa.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/lexmark-markvision-enterprise-%E2%80%93-wyzszy-poziom-bezpieczenstwa-obiegu-dokumentow,397713,artykul.html

Lexmark Markvision Enterprise to bezpłatne rozwiązanie do zarządzania urządzeniami, które ułatwia konfigurowanie ustawień, aktualizowanie zasad bezpieczeństwa i planowanie aktualizacji oprogramowania.

- W związku ze wszechobecnymi zagrożeniami w cyberprzestrzeni, firmy muszą czujnie chronić swoją sieć, urządzenia i dane wyjściowe przed stale zmieniającymi się wyzwaniami - powiedział Brock Saladin, wiceprezes i dyrektor handlowy firmy Lexmark. - Lexmark doskonale rozumie te obawy, funkcje drukarki Lexmark 5-Series są zamknięte w mniejszej obudowie, a jej konstrukcja pozwala na integrację z każdą flotą drukarek dla bezpiecznej i bezproblemowej współpracy.

Skalowalne rozwiązania

Nowe czarno-białe urządzenie wielofunkcyjne jest przeznaczone dla flot korzystających z usług zarządzania drukiem i oferuje skalowalne rozwiązania w kompaktowej obudowie. Dzięki wbudowanemu systemowi rozwiązań, do drukarki Lexmark MX432adwe można dodać rozwiązania firmy Lexmark lub inne obsługiwane rozwiązania, w tym rozwiązania innych firm z zakresu wydawania wydruków z czytnikiem identyfikatorów.

- Zaawansowane drukarki z obsługą IoT są wyposażone w czujniki, które stale monitorują setki typów danych. Po podłączeniu ich do usług w chmurze Lexmark, można skorzystać z takich funkcji, jak usługi predykcyjne i automatyczne uzupełnianie materiałów eksploatacyjnych. Można też wykorzystać dołączone Centrum Skanowania do skanowania dokumentów i kierowania ich do wielu miejsc docelowych jednocześnie - mówi Sebastian Szpila Enterprise Account Manager Lexmark International Polska.

Funkcje bezpieczeństwa z dbałością o zasoby

Wiedza Lexmarka w zakresie zabezpieczeń jest potwierdzona rygorystycznymi certyfikatami, takimi jak Common Criteria, NIAP i FIPS 140-2. Wśród wielu funkcji bezpieczeństwa, MX432adwe zawiera standardowy moduł Trusted Platform Module, który przechowuje klucze szyfrowania na oddzielnym sprzęcie od danych, wraz z uwierzytelnianiem i kontrolą integralności systemu. Funkcje kryptograficzne tworzą unikalny cyfrowy odcisk palca.

Firma Lexmark dba o planetę i jej mieszkańców, stosując zasady społecznej odpowiedzialności biznesu, od praktyk gospodarki cyrkularnej po produkty inspirowane środowiskiem. Drukarka Lexmark MX432adwe oferuje wbudowane tryby oszczędzania energii i ma w standardzie druk dwustronny, co pozwala zmniejszyć zużycie papieru. Spełnia także wysokie wymagania norm ENERGY STAR, Blue Angel i EPEAT Silver.

Źródło: Lexmark

www.lexmark.com


brak ikonki
+ +

Tekst opublikował użytkownik: mrogowski

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

CCL otwiera centrum zrównoważonych etykiet shrink sleeve
CCL Industries, specjalizujący się w produkcji etykiet, zabezpieczeń i opakowań, otworzył nowe centrum rozwoju zrównoważonych etykiet termokurczliwych w austriackim Dornbirn. Dostarcza ono etykiety shrink sleeve do firm w całej Europie, także w Polsce.
Koenig & Bauer’s Digital & Webfed Technology Days: druk cyfrowy i CI Flexo
Podczas eventu Koenig & Bauer’s Digital & Webfed Technology Days możliwe było zapoznanie się z nową generacją technologii druku dekoracyjnego opakowań oraz technologią fleksograficzną CI. Zaprezentowano w pracy najnowszą i najmłodszą maszynę CI flekso, której produkcja odbywa się w Wuerzburgu. Ponad 150 gości wzięło udział w wydarzeniu w Customer...
N Smith & Co użytkownikiem maszyny Agfa Onset X3 HS
Agfa poinformowała o zainstalowaniu w firmie N Smith & Co, specjalizującej się w produkcji z zastosowaniem podłoży kartonowych, pierwszej na rynku brytyjskim, w pełni zautomatyzowanej wersji maszyny drukującej Onset H3 HS.
RemaDays 2024: rozwiązania Sun Chemical na stoisku firmy Atler
Atler to polski przedstawiciel wielu globalnych marek z segmentu cyfrowego druku wielkoformatowego. Jego oferta obejmuje m.in. atramenty Sun Chemical, dedykowane produkcji w różnych technologiach: solwentowej, UV czy sublimacyjnej. Rozwiązania te były wspólnie promowane przez obie firmy podczas odbywających się niedawno targów RemaDays Warsaw 2024. Stoisko firmy Atler było jednym z...
Ellco Etikett instaluje maszynę Mark Andy Digital Series HD
Ellco Etikett – znacząca i niezależna drukarnia etykietowa z Norwegii - zainstalowała w swoim zakładzie w Gjelleråsen (k. Oslo) nową maszynę drukującą Mark Andy Digital Series HD. To hybrydowe rozwiązanie, uwzględniające techniki fleksograficzną i inkjetową, zastąpiło tu dwa urządzenia tonerowe, zapewniając – jak podkreśla kierownictwo firmy –...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764