logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Lexmark P450 - drukarka zdjęć z nagrywarką

   25.10.2005, przeczytano 878 razy

Firma Lexmark zaprezentowała drukarkę zdjęć P450 z wbudowaną nagrywarką płyt CD, która funkcjonuje niezależnie od komputera.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/lexmark-p450---drukarka-zdjec-z-nagrywarka,3179,artykul.html

Urządzenie drukuje fotografie w formacie 10 x 15 cm i wyposażone jest w gniazdo popularnych kart pamięci. Wbudowany ekran LCD pozwala podejrzeć obrazy przed wydrukiem, zaś nagrywarka umożliwia ich zapis na płytach CD.

Zdaniem Najiba Bahousa, wiceprezesa koncernu Lexmark, nowa drukarka pozwoli m.in. nagrywać całe albumy fotografii na płytach CD, drukować bezpośrednio z „komórki” oraz przeglądać obrazy na telewizorze. Firma przewiduje również, że do końca tego roku, zwiększy się popyt na domowe drukarki zdjęć.

Podobną opinie wyrażają analitycy z firmy GFK, którzy obliczyli, że rynek domowych drukarek fotograficznych zwiększy się o 41% w wyniku rosnącego popytu na telefony komórkowe, wyposażone w coraz lepsze aparaty cyfrowe.

Domowe drukarki zdjęć znalazły się w tym roku również w ofercie firm Canon i HP.

Źródło: Vnunet

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Imagine Nation - Partner CxO Summit & Gala Partner Awards 2019
15 kwietnia br. w Hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi, odbyła się konferencja oraz gala wręczenia nagród Partner CxO Summit & Partner Awards 2019. Wśród uczestników znaleźli się klienci i partnerzy oraz przedstawiciele firm należących do rodziny Dell Technologies. Za kompleksową realizację wszystkich działań trzeci rok z rzędu odpowiadała agencja Imagine Nation.
Mikrofony Saramonic w ofercie Foxfoto
W ofercie Foxfoto pojawiły się mikrofony dedykowane do smartfonów i tabletów z dwoma różnymi złączami: Saramonic SmartMic+ UC - z wejściem USB-C i Saramonic SmartMic+ Di z wejściem Lightning oraz teleskopowa tyczka przeznaczona dla mikrofonów typu shotgun Saramonic Magic BoomPole.
Portal Alior Banku Zafirmowani.pl najciekawszą bankową innowacją
Alior Bank zwyciężył w konkursie Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń. Został doceniony za portal Zafirmowani.pl – nowatorski serwis internetowy skierowany do mikro i małych przedsiębiorstw. Portal zajął pierwsze miejsce w tegorocznej edycji konkursu w kategorii Najciekawsza innowacja dla banku. W imieniu Alior Banku nagrodę odebrał Maciej Surdyk, wiceprezes...
Krzysztof Iwański: Plakat dla Festiwalu Łódź Czterech Kultur 2019
Neon i bawełna,  kontrasty i faktury, wszystko to składające się na kulturową mozaikę współczesnego miasta – jest już plakat tegorocznej edycji Festiwalu Łódź Czterech Kultur. Zaprojektował go Krzysztof Iwański, uznany artysta wizualny, eksperymentujący z typografią, specjalizujący się w plakacie. Sam festiwal odbędzie się we wrześniu pod hasłem Współistnienie.
Niezwykła kampania autorstwa Grey Group
Krajowa Izba Kominiarzy i przedstawiciele trzech religii - PRAWOSŁAWNEJ, KATOLICKIEJ i MUZUŁMAŃSKIEJ biorą udział w kampanii edukacyjnej  mającej na celu zmianę zachowania ludzi, tak by uchronić ich przed zatruciem tlenkiem węgla.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764