logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Lexmark P450 - drukarka zdjęć z nagrywarką

   25.10.2005, przeczytano 882 razy

Firma Lexmark zaprezentowała drukarkę zdjęć P450 z wbudowaną nagrywarką płyt CD, która funkcjonuje niezależnie od komputera.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/lexmark-p450---drukarka-zdjec-z-nagrywarka,3179,artykul.html

Urządzenie drukuje fotografie w formacie 10 x 15 cm i wyposażone jest w gniazdo popularnych kart pamięci. Wbudowany ekran LCD pozwala podejrzeć obrazy przed wydrukiem, zaś nagrywarka umożliwia ich zapis na płytach CD.

Zdaniem Najiba Bahousa, wiceprezesa koncernu Lexmark, nowa drukarka pozwoli m.in. nagrywać całe albumy fotografii na płytach CD, drukować bezpośrednio z „komórki” oraz przeglądać obrazy na telewizorze. Firma przewiduje również, że do końca tego roku, zwiększy się popyt na domowe drukarki zdjęć.

Podobną opinie wyrażają analitycy z firmy GFK, którzy obliczyli, że rynek domowych drukarek fotograficznych zwiększy się o 41% w wyniku rosnącego popytu na telefony komórkowe, wyposażone w coraz lepsze aparaty cyfrowe.

Domowe drukarki zdjęć znalazły się w tym roku również w ofercie firm Canon i HP.

Źródło: Vnunet

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Rebranding: Publicumpr zmienia się w Opublikowani
Publicum PR Pracownia Dobrych Relacji jest obecna na rynku nieprzerwanie od 2010 roku. Dynamika i rozwój sprawiły, że w najbliższym czasie marka przejdzie gruntowną przemianę.
#Wybieramyprawdę – Onet z nową kampanią wizerunkową
24 czerwca rusza kampania wizerunkowa portalu Onet. Tematem wiodącym akcji są wartości i siła sprawcza prawdy w życiu każdego z nas. W kampanii Onet będzie podkreślał m.in. zagrożenia związane z kreowaniem sztucznej rzeczywistości w wirtualnym świecie, fake newsami, uzależnieniem od wszelkiego typu ekranów, czy przebywaniem w bańce informacyjnej.
Castorama: Nowa marka własna i katalog Projekt łazienka 2019
W katalogu „Projekt łazienka 2019” znajdziemy szeroki wachlarz produktów i gotowych rozwiązań, pozwalających na dostosowanie łazienki do indywidualnych potrzeb. To także pierwszy katalog sieci, w którym zaprezentowano asortyment nowej marki GoodHome. Oferta została przygotowana w oparciu o badania przeprowadzone na kilkutysięcznej grupie osób z różnych krajów, w tym 1000...
Play i zespół Mediacom dla Illuminar Gaming
Operator sieci komórkowej Play został partnerem Illuminar Gaming i rozpoczyna współpracę z zawodnikami, twórcami oraz streamerami zrzeszonymi w tej esportowej organizacji. Za wsparcie strategiczne oraz egzekucyjne projektu odpowiada zespół MediaCom Beyond Advertising.
Grupa Murapol ma nowego Ambasadora – Andrzeja Bargiela
MURAPOL, NAJLEPSZE MIEJSCA NA ŚWIECIE - to hasło przewodnie rozpoczynającej się kampanii marketingowej, podkreślające otwarcie w działalności operacyjnej dewelopera w kierunku tzw. Affordable Premium, czyli atrakcyjnej oferty osiągalnej w przystępnej cenie. To jednocześnie początek współpracy wizerunkowej i sponsorskiej z nowym Ambasadorem, bliskim ideałom GK Murapol...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764