logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Lexmark wśród wiodących producentów urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek

  PR 11.12.2011, przeczytano 3060 razy
ilustracjastrzałka

Lexmark znalazł się wśród liderów w tegorocznym zestawieniu Magic Quadrant dla urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek opracowanym przez czołową firmę analityczną Gartner Inc [1].


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/lexmark-wsrod-wiodacych-producentow-urzadzen-wielofunkcyjnych-i-drukarek,14140,artykul.html

Gartner co roku publikuje niezależne raporty, które klasyfikują producentów na podstawie “kompletności wizji” oraz “zdolności do jej wykonania”. W raporcie Gartner definiuje “liderów” w następujący sposób:

• Liderzy są w stanie najskuteczniej, niezależnie od lokalizacji klienta, dostarczać urządzenia wielofunkcyjne (w tym również małe urządzenia wielofunkcyjne), drukarki oraz powiązane z nimi rozwiązania i usługi w zakresie druku.

• Dostawcy z kwadrantu liderów oferują najszerszą gamę produktów w porównaniu do konkurencji. Charakteryzują się również dużymi możliwościami kanału sprzedaży, które pozwalają dostarczać produkty klientom do dowolnie wybranego miejsca.

• Liderzy mają niezmiennie wysoki udział w rynku na całym świecie i są w stanie dostarczyć spójny poziom usług w regionach, gdzie znajdują się klienci firmy Gartner.

• Liderzy zazwyczaj charakteryzują się największymi możliwościami, są innowacyjni oraz mają zasoby, umiejętności i wizję, aby zapewniać najwyższy poziom wsparcia dla dotychczasowych oraz przyszłych klientów na całym świecie.

• Liderzy mają udokumentowane doświadczenie w adaptowaniu inicjatyw badawczo-rozwojowych i przenoszeniu ich na produkty i rozwiązania, których potrzebują klienci.

Lexmark oferuje szeroką gamę drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych oraz urządzeń AIO (wszystko w jednym) przeznaczonych dla biznesu. Wiele z nich oferuje intuicyjny interfejs e-Task, który upraszcza skomplikowane, wielostopniowe procesy i może być łatwo dostosowywany do unikalnych wymagań klientów. Tylko w ciągu ostatnich trzech lat, Lexmark wprowadził ponad sto nowych urządzeń drukujących oraz przetwarzających obraz przeznaczonych dla małych i średnich firm (SMB) oraz dużych przedsiębiorstw.

„Uważamy, że pozycja lidera w zestawieniu firmy Gartner potwierdza, że innowacyjność inteligentnych urządzeń wielofunkcyjnych Lexmarka sprawia, że przestają one być jedynie końcowym ogniwem procesu drukowania, a stają się rozwiązaniem zwiększającym produktywność w firmie”, powiedział Marty Canning, wiceprezes wykonawczy firmy Lexmark oraz prezes Imaging Solution and Services „Dzięki integracji naszych wielokrotnie nagradzanych urządzeń z rozwiązaniami do zarządzania treścią w przedsiębiorstwach, dostarczanymi przez Perceptive Software, możemy posunąć się o krok dalej. Pomagamy naszym klientom rozwiązywać problemy i szybciej przesyłać informacje oraz umożliwiamy bardziej wydajną pracę”.

Źródło: Lexmark

Dodatkowe informacje:

1) Gartner, Inc., Magic Quadrant for MFPs and Printers, Worldwide, Sharon McNee, Federico De Silva, October 24, 2011.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Galaktus PR – agencja komunikacyjna zajmująca się obsługą marek gamingowych i technologicznych informuje, że do ich bazy klienckiej dołączyły trzy polskie studia developerskie – Ovid Works, 3R Games i QED Games oraz twórcy narzędzia dla artystów oraz ilustratorów – Magma.
Maciej Podgórski obejmuje stanowisko Integrated Strategy Lead w Dentsu Polska
Maciej Podgórski objął stanowisko Integrated Strategy Lead w grupie dentsu Polska, gdzie będzie odpowiadał za integrację usług doradztwa marketingowego, technologicznego i biznesowego świadczonych kluczowym klientom grupy w regionie CEE w ramach pionu Creative.
Nowości Epson na Promo Show 2023
Już wkrótce startują targi Promo Show 2023 – tym razem spotkamy się w Warszawie 8 i 9 lutego. W trakcie tegorocznej edycji targów Epson zaprezentuje szerokie portfolio modeli, w tym najnowsze rozwiązania przeznaczone dla producentów reklamy, wydruków fotograficznych czy branży tekstylnej. Nie może tam zabraknąć wszystkich tych, którzy planują...
Panasonic rozszerza ofertę monitorów dotykowych prezentując serię EQ2-PCAP
Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na intuicyjne technologie współpracy, Panasonic Connect Europe rozszerzył ofertę monitorów dotykowych 4K, prezentując najlepszą w swojej klasie serię EQ2-PCAP. Dzięki sześciu rozmiarom ekranów - od 43 do 86 cali - te wysokiej jakości interaktywne monitory z pojemnościową technologią dotykową sprawiają, że...
Już jutro startuje Promo Show – Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku
Już jutro rozpoczną się Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8 i 9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764