logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

LFP Industrial Solutions tworzy dział Refurbish

  PR 09.06.2021, przeczytano 155 razy

LFP Industrial Solutions, renomowany dystrybutor i integrator przemysłowych urządzeń cyfrowych marki Durst postanowił utworzyć w Polsce dział refurbish, który oznacza nie tylko rozszerzenie oferty firmy, ale przede wszystkim umożliwi klientom zakup maszyn używanych. Klienci LFP Industrial Solutions skorzystają z kompleksowego doradztwa z jednego źródła.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/lfp-industrial-solutions-tworzy-dzial-refurbish,391827,artykul.html

Firma LFP Industrial Solutions oferuje swoim klientom szeroki wybór najnowocześniejszych przemysłowych, cyfrowych maszyn drukujących. Bez względu na segment zastosowań, wszystkie zostały zaprojektowane do druku 24/7. Bogata oferta Durst Group wspierana wykwalifikowaną kadrą inżynierów serwisu już od wielu lat pozwala na instalacje na rynku polskim maszyn do zadruku materiałów płaskich, rolowych, tekstyliów, aż po doskonałe linie przemysłowe dla wąskiej wstęgi. Rozwiązania renomowanej marki Durst cieszą się ogromnym powodzeniem, a grono zadowolonych użytkowników rośnie z miesiąca na miesiąc.

Polski dystrybutor maszyn Durst postanowił, poszerzyć swoją ofertę o sprzedaż maszyn używanych, a wszystko po to, aby dać szansę drukarniom, które chcą wejść na rynek druku cyfrowego Premium. Pandemia skłoniła kadrę zarządzającą wielu firm do szukania nowych modeli biznesowych. Tym samym wiele drukarń otworzyło się na nowy dla nich rynek druku cyfrowego, który jak zauważyli może przynosić spore dochody. Udział w rynku druku cyfrowego rośnie z roku na rok i jest to proces nieodwracalny. Potwierdza to nie tylko rosnąca sprzedaż w rynku e-commerce, rosnąca sprzedaż zadrukowanych tekstyliów, czy też rosnący zadruk etykiet personalizowanych. Szybki rozwój cyfrowego druku sprawia, że coraz częściej klienci wymagają druku na żądanie i natychmiastowej realizacji zamówień. Ponad to trendy prokonsumenckie i proekologiczne będą wymuszały na przedsiębiorstwach zminimalizowania niemal do zera gotowych zapasów.

Dlatego też z propozycją dla drukarń z nieco mniejszym zapleczem finansowym, czy też drukarń, które chcą najpierw przekonać się jak wygląda rynek druku cyfrowego, jest zakup maszyn używanych marki Durst od dystrybutora, który gwarantuje profesjonalny serwis nabywanych maszyn używanych.

Durst Premium Refurbish

- Wielokrotnie wpływały do nas zapytania o maszyny używane od klientów, którzy nie byli jeszcze gotowi na zakup nowych maszyn marki Durst z uwagi na ich zdolności finansowe, lub po prostu chodziło o wzbogacenie pewnych linii produkcji, gdzie nie musi być to maszyna fabrycznie nowa. Od teraz poza naszą bogatą ofertą maszyn najwyżej klasy, będziemy mogli dodatkowo oferować maszyny używane, które również możemy sprowadzać spoza granic Polski. Chcemy dać naszym klientom rozwiązania wysokiej jakości również w takim przypadku, opierając się na tradycyjnych kompetencjach doradczych naszej firmy jak i doskonałym serwisie - uzasadnia strategiczną decyzję Marcin Wójcik, Wiceprezes Spółki LFP Industrial Solutions.

Używane maszyny są regenerowane przez certyfikowanych specjalistów, co daje gwarancję i pewność zakupu. Osobą dedykowaną dla klientów chcących nabyć używaną maszynę jest Manager Programu, Wojciech Kazimierczak.

Źródło: LFP Industrial Solutions Sp. z o.o.

www.lfp-industrial.pl


avatar użytkownika
+ +

Tekst opublikował użytkownik: LFP_Industrial

(Joanna)

LFP_Industrial o sobie:

LFP Industrial Solutions Sp. z o.o. - to autoryzowany dystrybutor marek tj. Durst Group AG, Elitron IPM S.r.l, MASSIVit, Bullmer oraz integrator przemysłowych urządzeń cyfrowych, zarówno do druku, druku 3D jak i dalszych etapów przetwarzania.
Najlepsi inżynierowie serwisu, wyposażeni w profesjonalną wiedzę i wyspecjalizowane narzędzia, zapewnią bezpieczeństwo i ciągłość pracy każdej produkcji. Klienci zawsze mogą liczyć́ na wsparcie zespołu na każdym etapie wdrażania innowacyjnej technologii oraz na odpowiednie szkolenia w poznawaniu pełni możliwości zakupionych rozwiązań.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Rekordowa edycja Festiwalu Marketingu za nami
Blisko 5100 zwiedzających i 220 wystawców (a łącznie ponad 300 licząc z targami Packaging Innovations), 2 dni marketingowych inspiracji oraz kilkaset oddanych głosów w konkursach branżowych. Tak w liczbach można podsumować zakończony właśnie Festiwal Marketingu.
Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku Remaextra 2021 w podsumowaniu
17 września zakończyły się pierwsze w tym roku targi branży reklamy i druku, RemaExtra - zebrały blisko 6000 gości z 35 krajów. Jako organizator jesteśmy niezmiernie usatysfakcjonowani z ilości zwiedzających oraz z tego jak wiele zagranicznych gości przyjechało na nasze wydarzenie! Zwiedzający mieli okazję sprawdzić zmiany w branży reklamy i druku a także odnowić...
Eobuwie.pl oraz MODIVO powierzyły agencji The Media Insight przygotowanie kolejnych kampanii sezonowych. Współpraca dotyczy siedmiu rynków europejskich. Agencja odpowiada za media offline 360 stopni.
Httpool organizuje wydarzenie Goglobal z udziałem światowych marketerów w roli prelegentów
GoGlobal, jednodniowe wirtualne wydarzenie, na które złożą się szybkie sesje dotyczące strategii marketingowych, odbędzie się po raz pierwszy 29 września 2021 r. o godzinie 12:00 czasu polskiego. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i mogą wziąć w nim udział uczestnicy z Polski.
Alior Bank stawia na Brandwise w obszarze digital
Alior Bank rozpoczyna współpracę z Brandwise – spółką należącą do AdWise Group. Agencja wygrała przetarg na obsługę kreatywną w obszarze digital. Współpraca ma charakter długofalowy – kontrakt został podpisany na 3 lata.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764