logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

LFP Industrial Solutions tworzy dział Refurbish

  PR 09.06.2021, przeczytano 80 razy

LFP Industrial Solutions, renomowany dystrybutor i integrator przemysłowych urządzeń cyfrowych marki Durst postanowił utworzyć w Polsce dział refurbish, który oznacza nie tylko rozszerzenie oferty firmy, ale przede wszystkim umożliwi klientom zakup maszyn używanych. Klienci LFP Industrial Solutions skorzystają z kompleksowego doradztwa z jednego źródła.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/lfp-industrial-solutions-tworzy-dzial-refurbish,391827,artykul.html

Firma LFP Industrial Solutions oferuje swoim klientom szeroki wybór najnowocześniejszych przemysłowych, cyfrowych maszyn drukujących. Bez względu na segment zastosowań, wszystkie zostały zaprojektowane do druku 24/7. Bogata oferta Durst Group wspierana wykwalifikowaną kadrą inżynierów serwisu już od wielu lat pozwala na instalacje na rynku polskim maszyn do zadruku materiałów płaskich, rolowych, tekstyliów, aż po doskonałe linie przemysłowe dla wąskiej wstęgi. Rozwiązania renomowanej marki Durst cieszą się ogromnym powodzeniem, a grono zadowolonych użytkowników rośnie z miesiąca na miesiąc.

Polski dystrybutor maszyn Durst postanowił, poszerzyć swoją ofertę o sprzedaż maszyn używanych, a wszystko po to, aby dać szansę drukarniom, które chcą wejść na rynek druku cyfrowego Premium. Pandemia skłoniła kadrę zarządzającą wielu firm do szukania nowych modeli biznesowych. Tym samym wiele drukarń otworzyło się na nowy dla nich rynek druku cyfrowego, który jak zauważyli może przynosić spore dochody. Udział w rynku druku cyfrowego rośnie z roku na rok i jest to proces nieodwracalny. Potwierdza to nie tylko rosnąca sprzedaż w rynku e-commerce, rosnąca sprzedaż zadrukowanych tekstyliów, czy też rosnący zadruk etykiet personalizowanych. Szybki rozwój cyfrowego druku sprawia, że coraz częściej klienci wymagają druku na żądanie i natychmiastowej realizacji zamówień. Ponad to trendy prokonsumenckie i proekologiczne będą wymuszały na przedsiębiorstwach zminimalizowania niemal do zera gotowych zapasów.

Dlatego też z propozycją dla drukarń z nieco mniejszym zapleczem finansowym, czy też drukarń, które chcą najpierw przekonać się jak wygląda rynek druku cyfrowego, jest zakup maszyn używanych marki Durst od dystrybutora, który gwarantuje profesjonalny serwis nabywanych maszyn używanych.

Durst Premium Refurbish

- Wielokrotnie wpływały do nas zapytania o maszyny używane od klientów, którzy nie byli jeszcze gotowi na zakup nowych maszyn marki Durst z uwagi na ich zdolności finansowe, lub po prostu chodziło o wzbogacenie pewnych linii produkcji, gdzie nie musi być to maszyna fabrycznie nowa. Od teraz poza naszą bogatą ofertą maszyn najwyżej klasy, będziemy mogli dodatkowo oferować maszyny używane, które również możemy sprowadzać spoza granic Polski. Chcemy dać naszym klientom rozwiązania wysokiej jakości również w takim przypadku, opierając się na tradycyjnych kompetencjach doradczych naszej firmy jak i doskonałym serwisie - uzasadnia strategiczną decyzję Marcin Wójcik, Wiceprezes Spółki LFP Industrial Solutions.

Używane maszyny są regenerowane przez certyfikowanych specjalistów, co daje gwarancję i pewność zakupu. Osobą dedykowaną dla klientów chcących nabyć używaną maszynę jest Manager Programu, Wojciech Kazimierczak.

Źródło: LFP Industrial Solutions Sp. z o.o.

www.lfp-industrial.pl


avatar użytkownika
+ +

Tekst opublikował użytkownik: LFP_Industrial

(Joanna)

LFP_Industrial o sobie:

LFP Industrial Solutions Sp. z o.o. - to dystrybutor i integrator przemysłowych urządzeń cyfrowych, zarówno do druku, druku 2D oraz 3D jak i dalszych etapów przetwarzania. Najlepsi inżynierowie serwisu, wyposażeni w profesjonalną wiedzę i wyspecjalizowane narzędzia, zapewnią bezpieczeństwo i ciągłość pracy każdej produkcji. Firma jest w pełni odpowiedzialna za rozwój biznesu swoich klientów. Kontrahenci zawsze mogą liczyć na racjonalne wsparcie zespołu na każdym etapie wdrażania innowacyjnej technologii. LFP Industrial Solutions jest jedynym i renomowanym dystrybutorem firm tj. Durst, MASSIVit, Elitron.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Pięć milionów osób zjednoczyło się w Run For The Oceans
Tegoroczny Światowy Dzień Oceanów można było uczcić wyjątkowo hucznie, a to wszystko dzięki rekordowym rezultatom globalnej inicjatywy Run For The Oceans. Zorganizowana wspólnie przez adidas i organizację Parley akcja, już po raz czwarty wykorzystała moc sportu w służbie zmian. W tym roku w biegu wzięło udział aż 5 milionów osób z całego świata, którzy dzięki...
Linkleaders rozpoczęło współpracę z Cavatina Holding – polskim deweloperem biurowym. Zespół agencji odpowiada za public relations oraz wspiera komunikację projektów i inwestycji realizowanych w 7 polskich miastach. Nawiązanie współpracy to ważny krok w rozwoju portfolio projektów z sektora nieruchomości Linkleaders, którego kluczową...
Startuje loteria „W Ż codziennie do wygrania 10 000 zł oraz nagrody od A do Ż”
Marka Żywiec powraca z niezwykle popularną loterią, w której codziennie do wygrania jest aż 10 000 zł oraz tysiące nagród. Tegoroczna promocja odbywa się we współpracy z serwisem Allegro Lokalnie, dzięki czemu na uczestników czeka prawdziwa wolność wyboru. Kody spod kapsli i zawleczek można rejestrować od 10 maja do 28 sierpnia.
Mobile Trends for Commerce już 29 czerwca
W ciągu dwóch lat sytuacja na świecie spowodowała rewolucję w zakupach mobilnych. Dzięki temu w większym stopniu wdrażane są innowacyjne rozwiązania w aplikacjach mobilnych, udoskonalane są również procesy marketingowe dla klientów e-sklepów. Wszystko po to, żeby przyciągnąć klienta i odnieść sukces w biznesie. Mobile Trends Conference to...
Wraz z początkiem Mistrzostw Europy EURO 2020 adidas rusza z kampanią inspirującą ludzi do postrzegania piłki nożnej jako czynnika jednoczącego społeczność i dającego możliwości dążenia do bardziej inkluzywnego świata. W trakcie turnieju będziemy mogli poznawać osobiste historie piłkarzy, które pokazują, jak sport na każdym kroku oferowała im wiele możliwości...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764