logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

LFP Industrial Solutions zaprasza do spotkania na targach FESPA

  PR 06.10.2021, przeczytano 338 razy
ilustracja

- Cieszymy się, że wreszcie będziemy mogli spotkać się w jednym miejscu i zaprezentować nowe technologiczne rozwiązania, które pomogą usprawnić procesy w Państwa przedsiębiorstwach. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia stoisk firm Durst (Hala 5, stoisko K20) oraz Elitron (Hala 1, stoisko F30) na których bedziemy mogli spotkać sie z Państwem i porozmawiać o fantastycznych zmianach w naszych technologiach, a także zaprezentować zupełną nowość w Europie - komentuje Marcin Wójcik, Wiceprezes LFP Industrial Solutions. Podczas targów FESPA można będzie zapoznać się z bogatą ofertą przemysłowych rozwiązań.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/lfp-industrial-solutions-zaprasza-do-spotkania-na-targach-fespa,393271,artykul.html

Doskonałość produkcji

Platforma technologiczna P5, która została wprowadzona przez Durst Group na rynek w 2018 wyróżnia się wszechstronnością i wysoką wydajnością. Od tego czasu na całym świecie zainstalowano już ponad 100 systemów z serii P5 w różnych obszarach zastosowań. Na stoisku Durst można będzie zobaczyć maszynę hybrydową P5 350 HS, która stanowi świetne rozwiązanie zarówno do druku z roli na rolę jak i do druku płaskiego o szerokości do 3,5m. Dodatkowa opcja z systemem podajnikowym Durst Automat umożliwia wysoką automatyzację procesu produkcyjnego.

Drugą innowacyjną maszyną, którą warto zobaczyć jest P5 TEX iSUB. Jej atutem jest zintegrowane utrwalanie w linii do bezpośredniego drukowania na tkaninach poliestrowych. Dzięki temu, że kalander jest zintegrowany, nie jest wymagana dodatkowa inwestycja ani powierzchnia. To właśnie połączenie obu procesów w jednym systemie daje użytkownikom ogromną elastyczność. Urządzenie może zostać również skonfigurowane do druku na papier transferowy. (Dostępna jest wersja także bez kalandra).

Vanguard dołącza do rodziny Durst

W 2020 roku, Durst nabył większościowy pakiet udziałów w Vanguard Digital Printing Systems USA, producenta maszyn drukujących m.in. dla branży oznakowań, dekoracji oraz opakowań. Wraz z utworzeniem oddziału Vanguard Europe GmbH, Vanguard będzie oferował swoje szerokie portfolio na rynkach europejskich. Wybór lokalizacji w Brixen, w budynku sąsiadującycm z siedzibą Durst ma na celu wykorzystanie synergii technicznych i administracyjnych. Dla Klientów bliskość daje możliwość przetestowania wszystkich urządzeń z całego portfolio oferowanego przez Durst Group w jednym miejscu.

Rozwiązania do cięcia

Niezwykle istotną i nieodłaczną częścią procesu produkcyjnego w drukarni jest cięcie materiałów. Tutaj również warto postawić na sprawdzone rozwiązania jakimi są maszyny marki Elitron. Na targach FESPA będzie można zapoznać się z modelem Kombo SD+31.20 oraz Kombo SDC+21.32, które zostały zaprojektowane tak, aby zaspokoić potrzeby rynku poligraficznego.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub celem umówienia spotkania w Amsterdamie, firma LFP Industrial Solutions zaprasza do kontaktu.

Źródło: LFP Industrial Solutions Sp. z o.o.

www.lfp-industrial.pl


avatar użytkownika
+ +

Tekst opublikował użytkownik: LFP_Industrial

(Joanna)

LFP_Industrial o sobie:

LFP Industrial Solutions Sp. z o.o. - to autoryzowany dystrybutor marek tj. Durst Group AG, Elitron IPM S.r.l, MASSIVit, Bullmer oraz integrator przemysłowych urządzeń cyfrowych, zarówno do druku, druku 3D jak i dalszych etapów przetwarzania.
Najlepsi inżynierowie serwisu, wyposażeni w profesjonalną wiedzę i wyspecjalizowane narzędzia, zapewnią bezpieczeństwo i ciągłość pracy każdej produkcji. Klienci zawsze mogą liczyć́ na wsparcie zespołu na każdym etapie wdrażania innowacyjnej technologii oraz na odpowiednie szkolenia w poznawaniu pełni możliwości zakupionych rozwiązań.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kolejna maszyna z oferty Duplo w firmie Wydruk
Kolejna maszyna – tym razem system broszurujący iSaddle – zwiększyła potencjał produkcyjny firmy Wydruk z Katowic. Zakup podwoił wydajność tego przedsiębiorstwa, co pozwoliło mu nie tylko na sprostanie oczekiwaniom klientów, ale także na dalszy rozwój. Inwestycja pozwoliła firmie na wykańczanie prac, które wcześniej musiała zlecać innym...
DS Smith uruchamia Customer Innovation Hub
Firma DS Smith, producent przyjaznych środowisku opakowań z tektury falistej, otworzyła swój pierwszy Customer Innovation Hub, miejsce do hybrydowej współpracy z klientami. Centrum, z siedzibą w Lizbonie, jest wyposażone tak, aby umożliwiać wspólne sesje projektowania dla klientów w formie spotkań fizycznych, online i hybrydowych.
Pierwsza instalacja CAL-one mini
Pierwsza instalacja premierowego półautomatu do klejenia kalendarzy trójdzielnych CAL-one mini odbyła się z początkiem października w dębickiej Drukarni Millenium.
Światowa premiera maszyny Varijet 106 firmy Koenig & Bauer Durst
W Radebeul k. Drezna odbyła się światowa premiera maszyny VariJET 106 firmy Koenig & Bauer Durst, towarzyszyły jej ekskluzywne pokazy na żywo. Modułowa cyfrowa maszyna drukująca typu single-pass przeznaczona dla rynku pudełek składanych powstała we współpracy pomiędzy firmami Koenig & Bauer i Durst.
Grupa Rossmann inwestuje w maszynę Corrucut firmy Koenig & Bauer
Przedsiębiorstwo ROMCARTON S.A., należące do francuskiej grupy Rossmann, inwestuje w maszynę CorruCUT firmy Koenig & Bauer. Posiadająca siedem zespołów drukujących maszyna będzie najdłuższym jak do tej pory urządzeniem CorruCUT. Latem przyszłego roku ma ono już podjąć produkcję w rumuńskiej miejscowości Popesti-Leordeni w pobliżu Bukaresztu, w jednym z...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764