logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

LFP Industrial Solutions zaprasza na Open House we Wrocławiu 13-15.09.2022

  PR 02.09.2022, przeczytano 473 razy
ilustracjastrzałka

Odliczamy dni do rozpoczęcia Open House - wyjątkowego spotkania organizowanego przez LFP Industrial Solutions, które rozpocznie się już 13 września w Centrum Demonstracyjnym firmy we Wrocławiu. Trzydniowe wydarzenie będzie jedyną w swoim rodzaju okazją do zapoznania się z technologicznymi „must have” dla każdej nowoczesnej drukarni, a przede wszystkim obejrzenia rozwiązań Vanguard oraz Elitron w akcji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/lfp-industrial-solutions-zaprasza-na-open-house-we-wroclawiu-13-15.09.2022,397089,artykul.html

Nie da się ukryć, że jedną z najjaśniejszych gwiazd tegorocznej edycji Open House będzie amerykański Vanguard, czyli jeden z najbardziej przełomowych poligraficznych debiutów ostatnich lat. Fenomen młodej marki okazał się jednym z największych zaskoczeń dla całej branży. Na dzień dzisiejszy popularność firmy rośnie w astronomicznym wręcz tempie - najpierw szturmem zdobyła ona rodzimy rynek w USA, a już na jej koncie pojawiły się pierwsze sukcesy w Europie. W Centrum Demonstracyjnym LFP Industrial Solutions będziemy mieli okazję zapoznać się z wyjątkowymi możliwościami wielokrotnie nagradzanego „flagowca” VK300D-HS, który zaskakuje nie tylko szybkością i najwyższą jakością druku, ale również wszechstronnością w zakresie pracy na przeróżnych podłożach.

LFP Industrial Solutions jest także przedstawicielem renomowanej włoskiej marki Elitron, której zaawansowane technicznie rozwiązania w zakresie obróbki materiałów już od ponad trzech dekad cieszą się olbrzymim powodzeniem w całej Europie. Goście Open House będą mogli przyjrzeć się urządzeniu Elitron Kombo SD+31.20, który dzięki szerokiemu wachlarzowi dostępnych narzędzi i możliwości pracy z wieloma materiałami, jest w stanie odpowiedzieć na potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników w zakresie cięcia, bigowania oraz frezowania. Elitron z powodzeniem sprawdza się w segmentach poligrafii, w tym w obróbce opakowań oraz reklamy wizualnej, zapewniając nie tylko wydajność lecz także wysoki poziom niezwykle ważnej dziś automatyzacji.

Odliczanie rozpoczęte

Współczesna drukarnia to nie tylko innowacyjny sprzęt lecz także nowoczesne oprogramowanie, które jest sercem jej efektywnego funkcjonowania. Dlatego też w trakcie dni otwartych będzie możliwość zapoznania się z bogatymi możliwościami ekosystemu Durst Software (osoby zainteresowane proszone są o wcześniejsze umówienie dedykowanego spotkania).

Open House będzie niepowtarzalną okazją nie tylko do przetestowania urządzeń lecz także zapoznania się z wizją LFP Industrial Solutions, możliwościami firmy oraz oferowanym, szerokim wsparciem klienta. To jednak nie wszystkie niespodzianki jakie zostały przygotowane dla Gości. Uczestnicy będą mogli liczyć na wyjątkowe rabaty oraz upominki, a swoistym pożegnaniem lata i zwieńczeniem tych trzech niezwykłych dni będzie BBQ, czyli barbecue w prawdziwie amerykańskim stylu. Organizator zaprasza na prawdziwie ekscytujący początek poligraficznej jesieni.

  • Link do rejestracji na wydarzenie TUTAJ.

Źródło: LFP Industrial Solutions Sp. z o.o.

www.lfp-industrial.pl


avatar użytkownika
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: LFP_Industrial

(Joanna)

LFP_Industrial o sobie:

LFP Industrial Solutions Sp. z o.o. - to autoryzowany dystrybutor marek tj. Durst Group AG, Elitron IPM S.r.l, MASSIVit, Bullmer oraz integrator przemysłowych urządzeń cyfrowych, zarówno do druku, druku 3D jak i dalszych etapów przetwarzania.
Najlepsi inżynierowie serwisu, wyposażeni w profesjonalną wiedzę i wyspecjalizowane narzędzia, zapewnią bezpieczeństwo i ciągłość pracy każdej produkcji. Klienci zawsze mogą liczyć́ na wsparcie zespołu na każdym etapie wdrażania innowacyjnej technologii oraz na odpowiednie szkolenia w poznawaniu pełni możliwości zakupionych rozwiązań.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Sinajet 0604MT w Poligrafii Małopolskiej
Ploter tnący to kolejna inwestycja nowosądeckiej drukarni Poligrafia Małopolska w rozbudowę własnego parku maszynowego. Grafmasz tym samym wdrożył kolejny ploter tnąco-bigujący 0604 MT. Instalacja miała miejsce w drugim kwartale 2022 roku.
Mimo niespokojnej sytuacji gospodarczej koncern Koenig & Bauer dzięki dobremu udanemu kwartałowi znajduje się na ścieżce wzrostu. Podobnie jak wiele przedsiębiorstw produkcyjnych, Koenig & Bauer wciąż znajduje się w sytuacji, w której z jednej strony ma do czynienia z wysokim portfelem zamówień, a z drugiej z wpływem wielu negatywnych czynników zewnętrznych, głównie po stronie...
Wytrzymałe etykiety z technologią Mark Andy – w odpowiedzi na zmiany klimatyczne
Podstawowe funkcje etykiet to dekorowanie produktu i dostarczanie konsumentom informacji na jego temat: od półek supermarketu, poprzez apteki czy systemy logistyczne, po różne sektory transportu. Dlatego tak ważna jest możliwość wykorzystania ich w różnych warunkach, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości. Zdaniem firmy Mark Andy, rosnące oczekiwania, a...
Kompletne rozwiązania do automatycznej produkcji kalendarzy Head-one i Cal-one
Tegoroczna premiera HEAD-one, automatu do produkcji wypukłych główek do kalendarzy sprawiła, że w firmie Akonda portfolio urządzeń do produkcji kalendarzy jest już kompletne! Drukarnie oferujące kalendarze trójdzielne otrzymują rozwiązania do automatyzacji, co przekłada się na zwiększenie ilości i jakości produkcji. - Z kalendarzy ściennych będziemy...
HP Jet Fusion 5400 i Metal Jet S100: nowości dla branży produkcyjnej
Na targach Formnext firma HP zaprezentowała nowe części produkcyjne Metal Jet od firmy John Deere, nowe funkcjonalności technologii Multi Jet Fusion takie jak wydruk białych części, współpraca w zakresie rozwoju materiałów i post processingu oraz nowy program recyklingu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764