logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

LG wprowadza innowacyjny system ekranów LG LED Signage

  PR 29.06.2020, przeczytano 370 razy
ilustracja

LG Electronics wprowadza najbardziej zaawansowane rozwiązanie z dziedziny ekranów w swojej dotychczasowej ofercie — innowacyjny system LG LED Signage (model LSAA) oparty na najnowszej technologii i konstrukcji wyświetlaczy. Oferuje on jeszcze wyższą jakość obrazu i łatwiejszą instalację niż popularne poprzednie modele, którym firma LG zawdzięcza pozycję jednego z czołowych dostawców w branży wyświetlaczy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/lg-wprowadza-innowacyjny-system-ekranow-lg-led-signage,387581,artykul.html

Model LSAA został zaprojektowany pod kątem montażu blokowego, co niezwykle ułatwia konstruowanie wyświetlaczy o dużej powierzchni. Centralnym elementem tego rozwiązania jest pojedynczy koncentrator LED o mocy 600 W umieszczony w obudowie o wymiarach 337,5 mm (wys.) x 44,9 mm (gł.). Zasila on cały system wyświetlacza i przesyła sygnał obrazu o maksymalnej rozdzielczości 4K UHD i proporcjach 16:9 bez dodatkowego okablowania pomiędzy poszczególnymi obudowami. Pozwala to oszczędzić czas, obniżyć koszty i ograniczyć utrudnienia. Konstrukcja umożliwia bezproblemowe nadawanie i odbiór sygnału drogą bezprzewodową dzięki technologii bezstykowego złącza LG, przy czym prąd zasilający dociera do każdego wyświetlacza poprzez złącza stykowe umieszczone na krawędziach obudowy.

Ponadto obudowa wyświetlaczy LED została skonstruowana w taki sposób, aby instalatorzy mogli łączyć wiele urządzeń w celu uzyskania wymaganego rozmiaru. Dzięki prostej instalacji i możliwościom rozbudowy model LSAA można ustawiać i rekonfigurować na miejscu znacznie szybciej niż inne wyświetlacze LED. Co więcej, mocowania ścienne i akcesoria z kategorii ramek umożliwiają wiele wariantów montażu, tak aby spełniać różne wymagania związane z warunkami lokalnymi i potrzebami klienta.

System LG LSAA jest wyposażony w ten sam procesor obrazu oparty na algorytmach sztucznej inteligencji, który można znaleźć w popularnych telewizorach LG klasy wyższej. Daje on obraz o żywych kolorach dzięki technologii wyświetlaczy samoemisyjnych oraz niewielkiemu odstępowi między pikselami, który obecnie wynosi 1,2 mm, lecz ma zostać dodatkowo zmniejszony do wartości poniżej 1 mm w drugim półroczu. Aby zapewnić większą wydajność, zastosowano metodę, w której diody LED korzystają ze wspólnej katody podłączonej do pojedynczego styku. Takie rozwiązanie zapobiega nadmiernemu zużyciu energii, przesyłając jedynie sygnał o wymaganym napięciu do każdego piksela składowego.

ilustracjastrzałka

- Seria LSAA wyznacza nowe standardy na rynku wyświetlaczy reklamowych. Innowacje w produktach takich jak system LSAA to atut, dzięki któremu firma LG jest liderem branży, oferując znakomitą jakość obrazu, niezwykłą łatwość instalacji oraz bezkonkurencyjne korzyści. - Paek Ki-moon, wiceprezes i szef działu wyświetlaczy informacyjnych w firmie LG Electronics Business Solutions

System LG LED Signage będzie dostępny w tym miesiącu, początkowo na rynkach Ameryki Północnej i Europy, a w dalszej kolejności — w Ameryce Łacińskiej i Azji.

Źródło: LG Electronics

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Oranżada Hellena z nową kampanią świąteczną
Marka Oranżada Hellena ponawia zakrojoną na szeroką skalę świąteczną kampanię reklamową. Mając na uwadze synergię działań sprzedażowo-wizerunkowych, równolegle będzie realizowała aktywności w telewizji, Internecie, prasie handlowej, działania public relations i w punktach sprzedaży. Tegoroczna akcja startuje 16 listopada i potrwa do 27 grudnia.
Mega ceny na oczkarki do banerów - jeszcze łatwiejsza obróbka prac
Proces stworzenia banneru reklamowego to nie tylko wydruk, ale także obróbka i wykończenie materiałów reklamowych. Jednym z takich niezbędnych narzędzi są oczkarki do banerów i plandek, których Via Color Pegasus posiada w swojej ofercie dwa rodzaje.
Liferay tworzy oprogramowanie, które pomaga firmom w zarządzaniu stronami internetowymi w wersji stacjonarnej oraz mobilnej. Nowa platforma DXP 7.3. umożliwia digitalizację operacji biznesowych z wykorzystaniem nowych, zaawansowanych funkcji, przy mniejszych nakładach czasu.
19 Południk z kampanią dla Domu Aniołów Stróżów
„Moc Aniołów ma swoje granice” – pod takim hasłem ruszyła kampania fundraisingowa Domu Aniołów Stróżów. Jej koncepcję pro publico bono opracowała agencja 19 Południk.
Agencja Formup odpowiedzialna za globalną promocję gry od 11 bit studios
Agencja FormUp będzie odpowiedzialna za promocję wydanej przez 11 bit studios gry Moonlighter. Znana do tej pory z konsoli i PC produkcja zadebiutowała na platformie iOS i od wczoraj jest dostępna w App Store.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764