logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Liczy się Rzeszów - specjalna akcja Radia Tok FM przed lokalnymi wyborami

  PR 07.06.2021, przeczytano 164 razy

Dziś - w poniedziałek, 7 czerwca 2021 r. rozpoczęła się akcja Radia TOK FM związana z przedterminowymi wyborami prezydenta Rzeszowa. Przez tydzień pod hasłem "Liczy się Rzeszów" na antenie stacji pojawiać się będą specjalne programy o życiu w mieście, a także o lokalnej polityce - również w kontekście spraw krajowych. Reporterzy TOK FM będą relacjonować końcówkę kampanii i przebieg głosowania, a następnie ogłoszenie wyników oraz komentarze dotyczące ich konsekwencji. Wszystkie materiały redakcyjne zbierze specjalna strona tokfm.pl/rzeszow.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/liczy-sie-rzeszow---specjalna-akcja-radia-tok-fm-przed-lokalnymi-wyborami,391791,artykul.html

Od 7 do 11 czerwca redakcja Radia TOK FM poświęci szczególną uwagę rzeszowskim wyborom, ale też miastu i jego mieszkańcom. W akcji "Liczy się Rzeszów", prowadzonej jeszcze przed pierwszą turą głosowania, opowie o życiu w mieście, pracy, nauce i polityce - tematyka ta będzie obecna na antenie m.in. o stałych porach: po 9:40, 12:40 i 18:40.

W Informacjach Radia TOK FM pojawią się relacje reporterskie z końca kampanii oraz z samego przebiegu głosowania i komentarze po ogłoszeniu wyników.

Wszystkie audycje i informacje będą oznaczone hasłem akcji, a poza anteną będzie ich można posłuchać w formie podcastów na specjalnej stronie tokfm.pl/rzeszow.

- "Liczy się Rzeszów" to kolejna akcja TOK FM poświęcona lokalnym sprawom. Tym razem mamy szczególną okazję - w Rzeszowie odbędą się lokalne wybory o krajowym znaczeniu. Będziemy o tym naszym odbiorcom opowiadać, wspólnie obserwując finał rzeszowskiej kampanii - mówi Kamila Ceran, redaktor naczelna Radia TOK FM.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Z okazji 30. rocznicy podpisania Traktatu o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy między Rzeczpospolitą Polską a Republiką Federalną Niemiec Wirtualna Polska i Deutsche Welle ruszają ze wspólnym cyklem wywiadów pt. „DIALOG: Rozmowy polsko-niemieckie”. Do rozmów zaproszeni zostali m.in. sygnatariusz traktatu, b. premier Jan Krzysztof...
Podczas jubileuszowej, 40. edycji koszalińskiego festiwalu Młodzi i Film CANAL+ Polska ogłosiło rozpoczęcie nowej współpracy – z Atelier Scenariuszowym. CANAL+, stając się partnerem tytularnym Atelier, włącza się w projekt skierowany do młodych i początkujących twórców, umożliwiając im kompleksową pracę nad scenariuszami pełnometrażowych...
Aleksandra Karasińska, dotychczasowa redaktorka prowadząca Forbes Women, 17 czerwca obejmuje stanowisko redaktorki naczelnej magazynu.  
14 czerwca 2021 roku do Zarządu spółki Polska Press Sp. z o.o. dołączyli Maciej Kossowski i Miłosz Szulc, którzy obejmą stanowiska członków Zarządu.
Gazeta.pl powołuje koordynatorkę treści dotyczących różnorodności i inkluzywności
1 lipca 2021 r. w strukturach Gazeta.pl wyodrębniona zostanie nowa funkcja koordynatorki treści dotyczących różnorodności i inkluzywności. Nowo utworzone stanowisko obejmie Wiktoria Beczek, wieloletnia dziennikarka portalu, a także współzałożycielka i działaczka Stowarzyszenia Miłość Nie Wyklucza. Dzięki wprowadzonym zmianom Gazeta.pl jako pierwszy horyzontalny...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764