logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Lidia Cybulska dołączyła do działu sprzedaży bezpośredniej PMPG Polskie Media

  PR 24.01.2022, przeczytano 261 razy

Zarząd Spółki PMPG Polskie Media S.A. podjął decyzję o wzmocnieniu struktur sprzedaży bezpośredniej zapraszając do współpracy Lidię Cybulską w roli Dyrektora odpowiedzialnego za koordynację sprzedaży i prac zespołu w segmentach zdrowia, parentingu i wnętrz.  


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/lidia-cybulska-dolaczyla-do-dzialu-sprzedazy-bezposredniej-pmpg-polskie-media,394513,artykul.html

Lidia ma za sobą 12 lat praktyki sprzedażowej w Grupie ZPR Media. Swoją karierę rozpoczynała w Wydawnictwie MURATOR, gdzie z sukcesem realizowała się jako lider sprzedaży. Od wielu lat związana jest z branżą wnętrzarską, a od 2018 roku pracuje również na segmencie Parenting i Zdrowie. Doskonale czuje się w sprzedaży produktów cyfrowych i projektów specjalnych.

- 7,5 mln realnych użytkowników oraz  120 mln odsłon serwisów wprost.pl i dorzeczy.pl (wg Gemius Media Panel, grudzień 2022) to duży potencjał, który mam nadzieję efektywnie wykorzystać. Z segmentem zdrowia i szeroko rozumianego well-being’u czuję się szczególnie blisko zawiązana. Prywatnie jestem miłośniczką zdrowego, świadomego odżywiania i wpierania leczenia adekwatnie dobraną dietą - komentuje Lidia Cybulska.

Zarząd PMPG Polskie Media S.A. życzy Lidce i jej zespołowi powodzenia.

Źródło: PMPG POLSKIE MEDIA S.A.

www.pmpg.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Na polskim rynku pojawiło się narzędzie, które wesprze specjalistów SEO i marketingowców w obszarze dystrybucji treści. AI Media Planner od WhitePress wybierze za nas optymalne miejsca publikacji zgodne z wyznaczonymi celami, w zautomatyzowany sposób dobierze wyrażenia kluczowe, przygotuje wytyczne dla copywriterów w oparciu o AI czy w końcu, zmaksymalizuje efektywność działań...
Współpraca ma na celu wzmocnienie kampanii SEM oraz zwiększenie ich skuteczności poprzez rozszerzenie działań klientów Mediahub o narzędzia oparte na sztucznej inteligencji takich jak ChatGPT.
Nowa odsłona strony głównej Pb.pl
21 marca Puls Biznesu odsłonił nową, gruntownie przebudowaną stronę główną pb.pl — serwisu skierowanego do menedżerów i właścicieli firm oraz inwestorów, który codziennie dostarcza ponad 100 artykułów na temat biznesu, rynków finansowych i gospodarki.
„Kocha, lubi, pasuje” - nowy program randkowy w TTV
Podobno ideały nie istnieją. Jeśli to prawda, to dlaczego swojego ideału po prostu... nie stworzyć? W tym programie nie ma żadnych ograniczeń. Seria zadebiutuje na antenie TTV 15 kwietnia, odcinki będą emitowane w każdą sobotę o godz. 22:00.
Jakdojade prezentuje nową odsłonę przeglądarkowej wersji popularnego planera podróży. Stronę przepisano od podstaw zgodnie z najnowszymi technologiami, aby zapewnić użytkownikowi doświadczenia zbliżone do korzystania z aplikacji.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764