logo
WIADOMOŚCI

Limelight powiększa swoje portfolio o nowe marki

Mateusz Zawiślak  PR 10.01.2017, przeczytano 231 razy

LimeLight to agencja doradztwa komunikacyjnego, specjalizująca się w kompleksowej obsłudze PR marek modowych oraz kosmetycznych. W ofercie znajduje się także: tworzenie strategii, kompleksowa obsługa w zakresie Social Media czy produkcja wydarzeń.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/limelight-powieksza-swoje-portfolio-o-nowe-marki,31035,artykul.html

Trzon agencji tworzą Bożena Wieczorek oraz Agnieszka Oleszczyk. Bożena Wieczorek założycielka i właścicielka LimeLight, doświadczenie zdobywała na stanowiskach managerskich ekskluzywnych marek należących do LVMH Group (m.in. Guerlain, Benefit Cosmetics) w Polsce i za granicą. Udział w wielu prestiżowych projektach pomógł jej zdobyć doświadczenie zawodowe i znajomość niezwykle wymagającej i szybko zmieniającej się branży kosmetycznej oraz modowej, a także zrozumienia jak działają one na każdym etapie budowy i realizacji, jeśli chodzi o przekaz i wzajemne relacje na linii marka-media oraz media-klient.

Agencja realizuje również projekty krótkoterminowe w zakresie komunikacji, organizacji eventów oparte o istniejące strategie komunikacji.  to agencja doradztwa komunikacyjnego, specjalizująca się w kompleksowej obsłudze PR marek modowych oraz kosmetycznych. W ofercie znajduje się także: tworzenie strategii, kompleksowa obsługa w zakresie Social Media czy produkcja wydarzeń. Agencja realizuje również projekty krótkoterminowe w zakresie komunikacji, organizacji eventów oparte o istniejące strategie komunikacji.

Agnieszka Oleszczyk, współwłaścicielka LimeLight odpowiada za komunikację i całościowe planowanie działań z zakresu PR. Związana ze światem mody od 10 lat. W trakcie kilkuletniej kariery w branży PR obsługiwała takie marki, jak: Whirlpool, The Voice of Poland, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Kocham Cię Polsko!, Michał Szulc, Bakalland, Tubądzin, Banki Żywności, Gehwol, Lavard, Menrad the Vision – Joop!, Morgan, Jaguar, Davidoff, L’Wren Scott, Coctail’me czy PRIMAMODA. 

W portfolio agencji są takie marki jak Gosia Baczyńska, Michał Szulc, Weave, La Biosthetique Paris czy alessandro International i Konrad Kłos Hair Emergency.

Źródło: LimeLight

www.limelight.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Flaga „sektorówka” wraca do gry
Kibice Biało-Czerwonych, którzy wybrali się do Strefy Kibica na PGE Narodowym, na pierwszy mecz Polaków z Senegalem podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018 w Rosji, mogli kibicować polskim piłkarzom na tle najsłynniejszej, ogromnej flagi sektorówki, która została stworzona dla polskiej reprezentacji podczas Euro 2012.
Noś się z Leszkiem po letnich festiwalach: Akcja konsumencka Lecha Premium
Leszek po raz kolejny zachęca swoich fanów do wejścia w wakacyjny, festiwalowy klimat. W tym roku przygotował konkurs, w którym do zdobycia są wyjątkowe koszulki zaprojektowane przez młodych polskich designerów, inspirowane muzyką i festiwalami. Akcja potrwa przez całe wakacje, a każdy kolejny tydzień to szansa na zdobycie koszulki z innym unikatowym wzorem.
Spółka Procter & Gamble zwiększyła swoje zaangażowanie we wspieranie idei równości płci poprzez podjęcie szeregu nowych działań, zobowiązań i partnerstw mających na celu podniesienie różnorodności w całym łańcuchu dostaw branży kreatywnej. Celem jest osiągnięcie wierniejszego i bardziej pozytywnego przedstawiania kobiet w reklamie i mediach oraz...
Lody Koral komentują Mistrzostwa 2018 #tu i teraz
Zgodnie z tegoroczną strategią marketingową oraz hasłem „Pora na Koral #tu i teraz” ruszyła mundialowa akcja producenta lodów z Nowego Sącza. Specjalnie zaaranżowane studio komentatorskie Korala, relacje na żywo i piłkarski konkurs to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowała marka kibicom i miłośnikom lodów.
Influencerzy w telewizyjnej kampanii marki Cheetos
Naruciak, Dominik Rupiński, Adrianna Skon, SMAV i Zuzanna Borucka to piątka influencerów, którzy zostali twarzami telewizyjnej kampanii marki chrupek Cheetos. Głównym celem współpracy jest promocja konkursu, w którym do wygrania są modowe gadżety od Cheetos: słuchawki, bluzy, koszulki, ręczniki plażowe i lazy bag, czyli dmuchane sofy. Kampania...
 
środa 20.06.2018, 69 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone