logo
ZASOBNIK

Strony o reklamie i poligrafii

Opis: Standaryzacja w druku offsetowym: - krzywe przyrostu punktów - kalibracja i konfiguracja systemów proofingowych - automatyzacja przesyłania danych CIP3/4 - automatyzacja pracy i przesyłania danych - konfiguracja workflow Standaryzacja w druku wielkoformatowym: - kalibracja maszyn drukujących wielkoformatowych - wykonywanie profili ICC - konfiguracja oprogramowania RIP

http://dotandmore.com | Dodano: 19.04.2018, Wejść:  20 
Kategoria: Usługi - Poligrafia i DTP / Różne
Opis: PanDa Druk oferuje druki wykonywane najróżniejszymi technikami drukarskimi takimi jak: druk cyfrowy, druk offsetowy, wielkoformatowy, UV czy termotransferowy na różnego rodzaju podłożach. Dopełnieniem wyżej wymienionych usług jest oferta prac introligatorskich umożliwiających nadanie produktom szlachetniejszego wyglądu.

http://www.pandadruk.com | Dodano: 19.04.2018, Wejść:  20 
Kategoria: Usługi - Poligrafia i DTP
Opis: W ofercie materiały dla drukarni wielkoformatowych, drukarni offsetowych, drukarni sitodrukowych, agencji reklamowych. Firma specjalizuje się w dystrybucji niespotykanych, niszowych podłoży drukowych wykorzystywanych w reklamie, takich jak folie na podłogi i asfalt, folie na ściany, folie bez kleju, folie tablicowe, folie do druku Optimedia Blue Glass.

http://dyskret.pl | Dodano: 18.04.2018, Wejść:  29 
Kategoria: Dostawcy / Media ploterowe, materiały eksploatacyjne
Opis: Na www.drukujdobrze.pl, gdzie cennik każdego produktu jest dostępny online. Wystarczy podać wysokość i szerokość np. plakatu, płyty z grafiką, aby poznać cenę dla każdego wymiaru. W przypadku produktów offsetowych i cyfrowych jak ulotki, plakaty, wizytówki przygotowaliśmy cennik dla różnych nakładów.

http://www.drukujdobrze.pl | Dodano: 04.04.2018, Wejść:  150 
Kategoria: Usługi - Poligrafia i DTP / Drukarnie internetowe
Opis: Bank zawierający tysiące grafik wektorowych podzielonych na kategorie. Ciekawym dodatkiem jest edytor online pozwalający modyfikować kilkaset spośród zgromadzonych w banku prac. Kolekcja poszerzona jest o pliki i mockupy w formacie PSD oraz pliki PNG/SVG (symbole, piktogramy, mapy itp.).

http://www.vexels.com/ | Dodano: 29.03.2018, Wejść:  235 
Kategoria: Oprogramowanie / Kliparty wektorowe
Opis: Bank bezpłatnych klipartów wektorowych do komercyjnego wykorzystania. W zasobach banku blisko 150 tys. prac (2018).

http://openclipart.org | Dodano: 29.03.2018, Wejść:  176 
Kategoria: Oprogramowanie / Kliparty wektorowe
Opis: Bank bezpłatnych grafik i plików oferowanych bezpłatnie, na zasadach określonych przez autorów. W zasobach znajduje się ponad 200 tys. klipartów wektorowych, ponad 100 tys. fotografii, kilka tys. szablonów stron www, bezpłatne ikony, szablony PSD, fonty, pliki wideo, tapety, komponenty do Photoshopa.

http://all-free-download.com | Dodano: 29.03.2018, Wejść:  170 
Kategoria: Oprogramowanie
Opis: Bank ikon i piktogramów w formatach PNG, SVG, EPS, PSD i BASE 64. Kolekcja zawiera kilkaset tysięcy plików dostępnych bezpłatnie, pod warunkiem umieszczenia informacji o źródle. Wykupienie dostępu premium zwalnia z tego obowiązku. Ikony podzielone są na kilkanaście tysięcy grup ze względu na tematykę (np. "edukacja", "biznes", "Social Media Logos") jak i przeznaczenie (np. "elementy interfejsów", "Web design").

http://www.flaticon.com | Dodano: 29.03.2018, Wejść:  185 
Kategoria: Różności / Ikony, piktogramy, elementy GUI
Opis: Bank oferujący wyłącznie grafiki w formacie wektorowym, a tym szablony do tworzenia logo. W zasobach liczących ponad 9 mln plików oferowanych na zasadach royalty free znajduje się też ok. 200 tys. grafik bezpłatnych.

http://www.vectorstock.com/ | Dodano: 29.03.2018, Wejść:  176 
Kategoria: Oprogramowanie / Kliparty wektorowe
Opis: Bank bezpłatnych logotypów wektorowych. W serwisie działa również forum poświęcone m.in. projektowaniu logotypów oraz doniesieniom z branży projektowania logo i brandingu.

http://www.logotypes101.com | Dodano: 25.03.2018, Wejść:  227 
Kategoria: Oprogramowanie / Banki logotypów
REKLAMA
 
piątek 20.04.2018, 135 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone