logo
ZASOBNIK
Polska reklama i poligrafiaZASOBNIK

Wyniki wyszukiwania

Znalezione strony

Sortuj wg:   Tytuł ( ) Data ( ) Ocena ( ) Popularność ( )
Aktualny klucz sortu: Tytuł (A do Z)


Opis: Atrium Centrum Ploterowe jest wyłącznym dystrybutorem belgijsko-japońskich ploterów MUTOH. W naszym portfolio znajdują się także tak znane marki jak EFI, Summa, Klieverik, Artemis, Flexa, Neolt, Rollover, Leister, Onyx, Caldera, EasySign i wiele innych. Poza ploterami drukującymi posiadamy w swojej ofercie również lasery, laminatory, plotery tnące rolowe oraz stołowe, zgrzewarki, oczkarki, stoły aplikacyjne itp. Jako jedyni w kraju jesteśmy producentem materiałów do druku wielkoformatowego, które oferujemy pod marką IKONOS. Nasze materiały trafiają do odbiorców w kilkudziesięciu krajach.

http://www.atrium.com.pl | Dodano: 05.02.2001, Wejść: 11474 Ocena:  4  (6 gł.)
Oceń lub zgłoś problemy
Szczegóły Komentarze (1)
Kategoria: Dostawcy / Plotery
Opis: IKONOS to pierwszy i jedyny, polski producent materiałów do druku wielkoformatowego. Linia produkcyjna zlokalizowana jest w Opolu, gdzie znajduje się także siedziba firmy. Od ponad 25 lat oferta kierowana jest do branży poligraficznej ze szczególnym uwzględnieniem druku wielkoformatowego. Producent korzysta z europejskich surowców i posiada certyfikaty Eco i PZH. W ofercie: platforma B2B, doradztwo, mobilni eksperci i serwis, dział profilowania, szkolenia i warsztaty, usługa przelewania, usługa cięcia płyt na gotowe formatki, usługa docinania rolek.

http://www.ikonos.pl | Dodano: 09.03.2012, Wejść: 2246
Oceń lub zgłoś problemy
Kategoria: Dostawcy / Producenci materiałów i mediów
Opis: Sublimuj.pl to najnowsza strona polskiego dystrybutora ploterów - Atrium Centrum Ploterowe oraz producenta mediów do druku - Ikonos, poświęcona drukowaniu na tekstyliach. Na stronie znajdziecie Państwo plotery oraz media niezbędne do drukowania na tkaninach.

http://www.sublimuj.pl | Dodano: 23.06.2021, Wejść: 2829
Oceń lub zgłoś problemy
Kategoria: Dostawcy / DTG, hafciarki, zdobienie i druk na tekstyliach
Opis: Zajmujemy się drukiem wielkoformatowym. Usługi realizujemy na wielkoformatowym ploterze Roland RS640 oraz oryginalnych tuszach Bordeaux i mediach Ikonos lub Orafol. Bardzo krótkie terminy realizacji, nawet < 24h. Wysyłka kurierem w dowolne miejsce w Polsce.

http://www.druk24.net | Dodano: 30.08.2011, Wejść: 2258
Oceń lub zgłoś problemy
Kategoria: Usługi - Poligrafia i DTP / Druk wielkoformatowy

REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764