logo
ZASOBNIK
Polska reklama i poligrafiaZASOBNIK

Wyniki wyszukiwania

Znalezione strony

Sortuj wg:   Tytuł ( ) Data ( ) Ocena ( ) Popularność ( )
Aktualny klucz sortu: Tytuł (A do Z)


Opis: usługi z zakresu public relations - budowa wizerunku firm, media relations, organizacja wydarzeń, programy komunikacji wewnętrznej, projektowanie i druk wydawnictw

http://www.euro-m.pl | Dodano: 09.04.2004, Wejść: 2843 Ocena:  6  (2 gł.)
Oceń lub zgłoś problemy
Szczegóły
Kategoria: Usługi - Różne / Organizacja imprez i eventów
Opis: Binaria Communications to firma doradcza w obszarze public relations i komunikacji marketingowej.

http://www.binaria.pl | Dodano: 14.08.2012, Wejść: 3715
Oceń lub zgłoś problemy
Kategoria: Usługi - Różne / Marketing, PR
Opis: W ofercie m.in. druk wielkoformatowy, cyfrowy, offsetowy i sitodruk, a także słupy reklamowe, słupy ogłoszeniowe podświetlane, obrotowe, delty, banery, bilbordy, słupy, wynajem powierzchni reklamowych, ścian. RE MEDIA agencja interaktywna i PR to firma z dwudziestoletnią tradycją, ale jednocześnie stawiająca na nowoczesne rozwiązania w dziedzinie reklamy, marketingu, budowania wizerunku w sieci i współczesnych mediach. Nasze kluczowe usługi to studio graficzne, studio fotograficzne, projektowanie i pozycjonowanie stron w Google, Adwords, social media, public relations. Organizacja imprez i eventów, konferencji i szkoleń, wyjazdy firmowe i integracyjne - to również leży w zakresie działania naszej firmy.

http://www.remedia.pl | Dodano: 22.10.2018, Wejść: 5614
Oceń lub zgłoś problemy
Kategoria: Usługi - Różne / Full-service
Opis: Realizacje z zakresu materiałów public relations, grafiki użytkowej, opakowań, kart płatniczych oraz logotypów i systemów identyfikacji wizualnej.

http://www.doslonce.com | Dodano: 04.12.2006, Wejść: 739
Oceń lub zgłoś problemy
Kategoria: Usługi - Różne / Projektowanie graficzne
Opis: Wsparcie marketingu i sprzedaży. Agencja marketingowa - obsługa marketingu B2B. Szkolenia: marketing, sprzedaż, telemarketing, public relations, coaching, umiejętności menedżerskie. Materiały dydaktyczno-szkoleniowe. Skrypty szkoleniowe. Wydawca Magazynu System - Teleinformatyka dla biznesu i administracji.

http://www.gration.pl | Dodano: 03.03.2013, Wejść: 3788
Oceń lub zgłoś problemy
Kategoria: Usługi - Różne / Marketing, PR
Opis: Jet Events Przyjazny Profesjonalista - Usługi - Event Marketing & Public Relations; organizacja konferencji, kongresów, bankietów, pikników, imprez artystycznych, szkoleń, targów, pokazów mody; strony www, prezentacje multimedialne; Jet Events jest agencją typu BTL specjalizującą się w: Event Marketingu; Public Relations; Kreacji; Multimediach; Impresariacie muzyczno - artystycznym.

http://www.jetevents.pl | Dodano: 18.09.2004, Wejść: 694
Oceń lub zgłoś problemy
Kategoria: Usługi - Różne / Organizacja imprez i eventów
Opis: Kongres Profesjonalistów PR co roku gromadzi ponad 300 zainteresowanych kwestiami komunikacji instytucji z mediami. Jest on okazją do spotkania się i rozmowy na aktualne tematy w gronie dziennikarzy, rzeczników prasowych, marketingowców oraz praktyków PR z wieloletnim doświadczeniem. Wydarzenie wzbogacone jest również o panel warsztatów praktycznych. Organizatorami Kongresu Profesjonalistów Public Relations są Newsline sp. z o.o. oraz Ideo sp. z o.o.

http://kongresprofesjonalistow.pl | Dodano: 21.03.2018, Wejść: 7395
Oceń lub zgłoś problemy
Kategoria: Wiedza / Media, marketing
Opis: Rozwija i oferuje narzędzia internet public relations - monitoring witryn w wyszukiwarkach, web positioning, media relations - dystrybucja komunikatów prasowych, internetowe biura prasowe firm oraz monitoring mediów online.

http://www.netPR.pl | Dodano: 01.11.2001, Wejść: 3409
Oceń lub zgłoś problemy
Kategoria: Usługi - Różne / Marketing, PR
Opis: Public relations, internet, projekty graficzne, fotografia

http://www.pixelpr.net | Dodano: 06.03.2010, Wejść: 2626
Oceń lub zgłoś problemy
Kategoria: Usługi - Różne
Opis: Źródło informacji na temat mediów, reklamy, marketingu i public relations z kraju i ze świata. Na Press.pl znajdują się newsy, opinie, wywiady, analizy i raporty przygotowywane przez dziennikarzy zajmujących się zawodowo branżą mediów i reklamy, pracujących dla magazynu „Press” i płatnego newslettera „Presserwis”. Press.pl działa od 16 grudnia 2003 roku.

http://www.press.pl | Dodano: 14.02.2018, Wejść: 1721
Oceń lub zgłoś problemy
Kategoria: Wiedza / Wydawnictwa


Strony:  1 2  Następne

REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764