logo
ZASOBNIK

Maszyny i urządzenia

podkategorie:
Urządzenia poligraficzne (12)   Sprzęt dla grafika, DTP, pre-press (2)   
Plotery (20)   Laminowanie (1)   
Urządzenia do produkcji reklam (2)   Różne (17)   
Fotografia (1)   Serwis (5)   
CNC - grawerki, frezarki, urządzenia laserowe (14)   Systemy Audio Video, Digital Signage (2)   
 
Sortuj wg:   Tytuł ( ) Data ( ) Ocena ( ) Popularność ( )
Aktualny klucz sortu: Tytuł (A do Z)


Opis: Firma Centrum Papieru działa na polskim rynku od 1996r. Zajmujemy się między innymi sprzedażą oraz profesjonalnym doradztwem w zakresie doboru wielkoformatowych urządzeń drukujących, Ploterów, Laminatorów, Drukarek oraz materiałów eksploatacyjnych do nich takich tusze, papiery w roli, folie i inne nośniki druku i wiele innych. Potwierdzeniem kompetencji pracowników i wysokiej jakości naszych usług są liczne certyfikaty i autoryzacje partnerskie wiodących producentów sprzętu do druku na świecie.

http://www.centrumpapieru.pl | Dodano: 03.08.2011, Wejść:  2690 
Opis: Amerykański producent sprzętu, oprogramowania i materiałów dla reklamy wizualnej, m.in. drukarek termicznych Edge FX oraz ploterów tnących.

http://www.gspinc.com/ | Dodano: 05.03.2001, Wejść:  5510 
Opis: Importer i dystrybutor materiałów do produkcji reklam. W ofercie m.in. media do druku solwentowego, lateksowego, UV oraz sitodruku, folie graficzne samoprzylepne, folie samochodowe (link), magnetyczne, produkty odblaskowe, taśmy dwustronne, tworzywa do grafiki 3D, farby i chemia do sitodruku oraz szeroka gama akcesoriów. Integart jest przedstawicielem HP, Zund, 3M, Avery Dennison, Arlon, Mactac, LG Chem, Neschen , Politape/Kemica, Nitto i 3A Composite. Od roku 2009 roku Integart wprowadził do oferty urządzenia drukujące, laminatory i plotery tnące. Jest przedstawicielem wiodących marek jak HP Scitex, HP Latex, Seal, Rollsroller, Summa i Zund.

http://www.integart.com.pl | Dodano: 12.04.2001, Wejść:  3466 

Jetpol NOWE

Opis: Firma specjalizuje się w doborze i sprzedaży ploterów, drukarek wielkoformatowych, atramentów i oprogramowania RiP, urządzeń sitodrukowych,drukarek etykiet, serwisie ploterów i drukarek wielkoformatowych solwentowych, sublimacyjnych i UV, wykonywaniu profili kolorystycznych, prowadzeniu szkoleń. W ofercie m.in. przemysłowe drukarki wielkoformatowe UV-LED – NoeCha, drukarki wielkoformatowe UV – MPAD, drukarki wielkoformatowe - OKI, sprzęt do sitodruku – HG Kippax, cyfrowe plotery tnące – Blackman & White, infoTEC, atramenty alternatywne.

http://www.jetpol.pl | Dodano: 20.02.2018, Wejść:  74 
Opis: LFP Industrial Solutions - to dystrybutor i integrator przemysłowych urządzeń cyfrowych, zarówno do druku, druku 3D jak i dalszych etapów przetwarzania. W ofercie rozwiązania do produkcji etykiet, plotery tnące, maszyny bigujące i frezujące, przemysłowe systemy druku DTG.

http://www.lfp-industrial.pl | Dodano: 20.02.2018, Wejść:  55 
Opis: Firma działa na rynku reklamy i poligrafii od 2006 roku. Zajmuje się dystrybucją urządzeń jak i elementów eksploatacyjnych do drukarek wielkoformatowych. Dostarcza drukarki wielkoformatowe, plotery ekosolwentowe oraz urządzenia plotujące klientom z branży poligraficznej oraz reklamowej. W ofercie produkty Epson, KeenCut, Summa, EFI, RIP-y Caldera, Onyx i ColorGATE, tusze Magenta-Vision.

http://www.plusdigital.pl | Dodano: 20.02.2018, Wejść:  53 
Opis: Nowa wersja stron internetowych rozwiązań szerokoformatowych Xerox Polska. W ofercie urządzeń szerokoformatowych Xerox Polska znajdują się: drukarki laserowe, plotery atramentowe, kopiarki, urządzenia wielofunkcyjne, systemy wielofunkcyjne, skanery, składarki, oprogramowanie.

http://www.szerokiformat.xerox.pl | Dodano: 23.06.2008, Wejść:  1515 
Opis: Serwis poświęcony drukarkom wielkoformatowym oraz dodatkowemu wyposażeniu (skanery, laminatory itp.). Testy sprzetu, zestawienia, przegląd produktów. Serwis sponsorowany przez HP.

http://www.wide-format-printers.org/ | Dodano: 08.07.2001, Wejść:  3191 
REKLAMA
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone