logo
ZASOBNIK
Polska reklama i poligrafiaZASOBNIK

Poligrafia

Sortuj wg:   Tytuł ( ) Data ( ) Ocena ( ) Popularność ( )
Aktualny klucz sortu: Tytuł (A do Z)
Opis: Celem serwisu jest ułatwienie kontaktu pomiędzy usługodawcą a usługobiorcą. W serwisie znajdziemy m.in. katalog firm poligraficznych oraz przegląd targów i wystaw związanych z branżą.

http://www.drukarnie.com.pl | Dodano: 29.01.2001, Wejść: 6853
Opis: Serwis DrukarniewPolsce.pl to internetowy portal, skupiający zarówno drukarnie wielkoformatowe, sitodrukowe, offsetowe, akcydensowe czy też cyfrowe, jak i firmy oraz zakłady poligraficzne w Polsce. Portal ten został stworzony aby pomóc znaleźć firmy oferujące zarówno materiały i akcesoria poligraficzne jak i maszyny oraz urządzenia. W serwisie znajdziecie Państwo również firmy świadczące usługi introligatorskie oraz usługi poligrafii reklamowej, a także porady i artykuły, informacje na temat branżowych imprez targowych odbywających się zarówno w kraju jak i za granicą.

http://drukarniewpolsce.pl | Dodano: 15.02.2018, Wejść: 1556
Opis: Organizowane od 2017 r. przez drukarnię Etykiety.pl Etigraf konferencje szkoleniowe poświęcone wykorzystaniu opakowań w komunikacji marketingowej i kreowaniu wizerunku marki. Konferencje są wydarzeniem towarzyszącym targom branżowym, takim jak Festiwal Druku czy targi Packaging Innovations.

http://www.labelinnovations.pl | Dodano: 28.02.2018, Wejść: 1538
Opis: Printologia to portal, który powstał z myślą o odbiorcach chcących nieustannie poszerzać swoją wiedzę na temat zróżnicowanych technik drukowania i wzorcowego projektowania materiałów przeznaczonych do druku.

http://printologia.pl | Dodano: 14.02.2018, Wejść: 1573
Opis: Wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o. istnieje od 1993 roku. Miesięcznik „Świat DRUKU” ukazuje się od 1993 roku i ma opinię pisma fachowego i rzetelnego, niezawodnego źródła wiedzy dla początkujących i zaawansowanych, jest też uznawany za pismo nowoczesne, dynamiczne i niezależne. Portal Świat Druku zawiera archiwum numerów miesięcznika, a także sekcję newsów, kalendarz wydarzeń, bazę firm, dział ogłoszeń oraz sklep.

http://www.swiatdruku.eu | Dodano: 15.02.2018, Wejść: 1544
Opis: Wydawnictwo branżowe stawiające sobie za cel budowanie nowoczesnego czasopisma połączonego z nadążającym za trendami serwisem WWW. Redakcja stara się przedstawić nowe obszary zastosowań druku, nowe technologie, biznes oparty na wiedzy i determinacji w osiągnięciu sukcesu.

https://printnews.pl | Dodano: 15.02.2018, Wejść: 1574
Opis: Newsy z branży, wywiady, ogłoszenia. Vidart jest również wydawcą dwóch magazynów drukowanych - Vidart i Print Partner. Na stronie znajduje się archiwum pozwalające na pobranie numerów tych tytułów w formie elektronicznej.

http://www.vidart.com.pl | Dodano: 15.02.2018, Wejść: 1552
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764