logo
ZASOBNIK
Polska reklama i poligrafiaZASOBNIK

Papier i materiały dla poligrafii

Sortuj wg:   Tytuł ( ) Data ( ) Ocena ( ) Popularność ( )
Aktualny klucz sortu: Tytuł (A do Z)
Opis: koperty, papier najniższe ceny, wszystkie rodzaje kopert

http://www.agkoperty.com.pl | Dodano: 28.09.2001, Wejść: 2729 Ocena:  1  (1 gł.) Szczegóły
Opis: internetowa sprzedaż artykułów biurowych, papierniczych, kreslarskich i materiałów eksploatacyjnych . Ponad 6000 produktów dostepnych on-line.

http://abis.pl | Dodano: 23.06.2002, Wejść: 5027 Ocena:  8  (4 gł.) Szczegóły
Opis: Dystrybutor papieru, systemów opakowaniowych oraz tworzyw sztucznych służących do komunikacji wizualnej. W ofercie m.in. papiery i kartony ozdobne, papiery powlekane, papiery niepowlekane, papiery samokopiujące, artykuły biurowe, koperty, kartony i tektury, papiery samoprzylepne i etykiety, artykuły opakowaniowe, produkty dla branży visual communication (płyty z tworzyw sztucznych, arkusze do wydruków wielkoformatowych, papiery LFP, folie samoprzylepne do druku, laminaty, folie CAD/CAM, banery, tkaniny i canvasy, dekoracje ścienne, akcesoria, papiery syntetyczne.

http://www.antalis.pl | Dodano: 01.03.2018, Wejść: 1647
Opis: Producent specjalistycznych laminatów i folii, także holograficznych, których zadaniem jest wzmacnianie marek oraz ich zabezpieczanie przed fałszerstwami. Znajdują one zastosowanie w różnych technikach drukowania i uszlachetniania, m.in. offsecie, fleksografii, tłoczeniu na zimno oraz gorąco. API Foils dysponuje także specjalistycznymi foliami dyfrakcyjnymi, pozwalającymi na uzyskanie dodatkowych efektów specjalnych.

http://www.apigroup.com | Dodano: 03.03.2018, Wejść: 1702
Opis: Promocja Kultury Polskiej (papiernictwo, drukarstwo dawne rzemiosła zbiór i renowacja starych maszyn drukarskich i papierniczych). Muzeum aktywne. Wykonywanie papieru recznie czerpanego, znaki wodne, projektowanie składu papieru, warzelnia laku, wydawnictwo.

http://www.papier-czerpany.com.pl | Dodano: 04.11.2001, Wejść: 5545 Ocena:  5  (2 gł.) Szczegóły
Opis: Dostawca obecny w kilkunastu krajach Europy Środkowo-Wschodniej. W ofercie m.in. papiery drukarskie, piśmienne i biurowe, papiery ozdobne oraz specjalne, papiery do produkcji opakowań, media ploterowe oraz laminaty i płyty piankowe na użytek reklamy wizualnej, media do druku cyfrowego, farby drukarskie, atramenty i chemia dla poligrafii. Europapier AG należy do Heinzel Holding - jednego największych producentów masy celulozowej rynkowej i papieru w Europie Środkowo-Wschodniej. W Polsce działa od 1994, od chwili przejęcia firmy Sonevix.

http://www.europapier.com | Dodano: 24.04.2018, Wejść: 1613
Opis: Igepa Polska od 1995 r. zajmuje się dystrybucją mediów do druku oraz papierów biurowych, będąc częścią międzynarodowej Igepa group - europejskiego dystrybutora papierów poligraficznych, biurowych i materiałów do reklamy wizualnej. W ofercie zarówno klasyczne papiery drukarskie, jak i najnowsze podłoża do druku, uzupełnione asortymentem papierów biurowych.

http://www.igepa.pl | Dodano: 02.03.2018, Wejść: 1570
Opis: Dys­try­bu­to­r papieru i ak­ce­so­riów biurowych. W ofercie papiery do druku, papiery sa­mo­przy­lep­ne, papiery sa­ty­no­wa­ne, kartony z fakturą, kartony ozdobne, kartony barwione w masie, papiery in­tro­li­ga­tor­skie, materiały in­tro­li­ga­tor­skie, me­cha­ni­zmy do se­gre­ga­to­rów, uchwyty do dłu­go­pi­sów, wąsy do sko­ro­szy­tów, oczka ka­let­ni­cze, narożniki i kieszonki sa­mo­przy­lep­ne oraz wiele innych ak­ce­so­riów po­li­gra­ficz­nych i in­tro­li­ga­tor­skich.

http://www.kakado.pl | Dodano: 01.03.2018, Wejść: 1641
Opis: Artystyczny papier czerpany, lak do pieczęci, dyplomy, certyfikaty, druki okolicznościowe, zaproszenia (ślubne, komunijne, studniówkowe, firmowe, okolicznościowe), życzenia na każdą okazje, papeteria, koperty, kartki okolicznościowe, warsztaty papiernicze, tuby ozdobne,

http://www.kalander.com.pl | Dodano: 24.03.2006, Wejść: 4440
Opis: Producent farb i chemikaliów do sitodruku; w serwisie znajduje się również dział "artykuły" omawiający produkty stosowane w sitodruku.

http://www.kiwo.com | Dodano: 29.01.2001, Wejść: 2187
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764