logo
ZASOBNIK
Polska reklama i poligrafiaZASOBNIK

Sprzęt i materiały do produkcji reklam

Sortuj wg:   Tytuł ( ) Data ( ) Ocena ( ) Popularność ( )
Aktualny klucz sortu: Tytuł (A do Z)
Opis: Dostarczamy dla drukarni: Materiał do drukowania banerów i roll-up'ów, oczka do banerów, oczkownice, kasety - rollupy, noże segmentowe OLFA, ostrza segmentowe AB-10. W ofercie posiadamy oczkarki własnej produkcji i HIKER.

http://www.amgraph.pl | Dodano: 13.01.2020, Wejść: 1324
Opis: Materiały (folie ORACAL, tworzywa sztuczne, kleje, tkaniny plandekowe, osprzęt elektryczny...), narzędzia (OLFA) i akcesoria do produkcji reklam. Projekt i wykonanie: plansze, szyldy, litery przestrzenne podświetlane, kasetony, bannery i inne, także nietypowe formy.

http://www.reklamix.pl | Dodano: 24.09.2002, Wejść: 6139
Opis: Sklep internetowy oferujący kleje dla przemysłu reklamowego, budownictwa i motoryzacji.

http://www.dobrekleje.pl | Dodano: 03.08.2011, Wejść: 2616
Opis: Sprzedaż hurtowa i detaliczna materiałów do produkcji reklam: plexi, pcv, styrodur, folie itp. Profesjonalne i terminowe wykonywanie reklam: banery, kasetony, tablice, litery przestrzenne, wydruki wielkoformatowe, wyroby z plexi i pcv, wyroby POS, oklejanie samochodów, pieczątki

http://www.taniareklama.pl | Dodano: 10.02.2004, Wejść: 5608
Opis: Markowe media do druków, folie, chemia do druku, akcesoria ułatwiające pracę firmom związanym z reklama wielkoformatową.

http://www.grupanovitech.pl | Dodano: 07.02.2011, Wejść: 4696 Ocena:  7  (3 gł.) Szczegóły
Opis: Heisslufttechnik Flocke Sp. z.o.o. jest wyłacznym autoryzowanym dystrybutorem marki Leister w Polsce. Narzędzia ręczne i automaty zgrzewające, ekstrudery, nagrzewnice powietrza i dmuchawy oraz urządzenia kontrolne.

http://www.heisslufttechnik.pl | Dodano: 23.06.2008, Wejść: 2802 Ocena:  7  (3 gł.) Szczegóły
Opis: Firma produkcyjno – handlową należąca do koncernu HERZ Gruppe. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją maszyn i elektronarzędzi służących do obróbki tworzyw sztucznych – między innymi do ich: spawania, zgrzewania, gięcia i nagrzewania. W ciągłej sprzedaży posiada filamenty do drukarek 3d, nagrzewnice powietrza, różnego typu zgrzewarki oraz wiele innych urządzeń do obróbki tworzyw sztucznych.

http://www.herz-polska.pl | Dodano: 03.03.2018, Wejść: 1877
Opis: Jesteśmy firmą produkcyjno-handlową, działającą od 2012 roku jako dostawca szeroko pojętych systemów reklamowych Epicenter jest dystrybutorem i producentem narzędzi i systemów do komunikacji wizualnej, dostarczamy: ramy zatrzaskowe, potykacze reklamowe, gabloty informacyjne. Produkujemy i dostarczamy również zaawansowane urządzenia do elektronicznej prezentacji reklamy tj. Digital Signage. W naszej ofercie są monitory LED i LCD oraz uchwyty największych światowych producentów.

http://mediadisplay.pl | Dodano: 10.05.2023, Wejść:  867 
Opis: Firma działa od 2004 oferując urządzenia wykorzystywane do produkcji szeroko pojętej reklamy zewnętrznej i wewnętrznej, plandek, namiotów oraz markiz, zasłon i rolet. W ofercie zgrzewarki na gorące powietrze, zgrzewarki impulsowe, zgrzewarki wysokiej częstotliwości (HF) stoły do cięcia, trymery, automaty szyjące, zakuwarki elektryczne i pneumatyczne, laminatory, kalandry oraz akcesoria takie jak: oczka metalowe i plastikowe, taśmy PVC, linki, keder i inne komponenty z tworzyw sztucznych.

http://www.softplast.pl/ | Dodano: 03.03.2018, Wejść: 1872
Opis: Urządzenia na gorące powietrze m.in do zgrzewania bannerów. Elektronarzędzia, Narzędzia ręczne, Automaty zgrzewające, Ekstrudery ręczne, Nagrzewnice, Dmuchawy, Akcesoria, Dysze, Grzałki ceramiczne, Termometry cyfrowe, Urządzenia kontrolne.

http://stapas.pl | Dodano: 12.04.2010, Wejść: 2831 Ocena:  6  (2 gł.) Szczegóły
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764