logo
ZASOBNIK
Polska reklama i poligrafiaZASOBNIK

Urządzenia poligraficzne

Sortuj wg:   Tytuł ( ) Data ( ) Ocena ( ) Popularność ( )
Aktualny klucz sortu: Tytuł (A do Z)
Opis: Dystrybutor urządzeń dla poligrafii, oferuje także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W ofercie m.in. pneumatyczne bigówko-perforatory z listwami bigującymi Graphic Whizard, urządzenia chińskiej marki Champion (foliarki CTL, lakierówki UV), produkty Zechini (systemy do oprawy twardej), Caslon (złociarki i wycinarki), Rhin-o-Tuff (produkcja kalendarzy) FastBind (urządzenia do produkcji fotoalbumów). Ofertę uzupełniają japońskie systemy broszurujące oferowane we współpracy z Duplo Polska.

http://akonda.pl | Dodano: 02.03.2018, Wejść: 1613
Opis: Firma adresuje zarówno do najmniejszych agencji reklamowych jak i do wysokonakładowych drukarń cyfrowych i offsetowych. Specjalizuje się w urządzeniach do druku cyfrowego oraz ploterach solwentowych takich marek jak: OKI ColorPainter, Canon, Develop oraz Konica Minolta. Oprócz tego w ofercie powielacze cyfrowe, plotery tnące, plotery termiczne, plotery frezujące, plotery laserowe, laminatory, gilotyny ręczne, elektryczne oraz hydrauliczne, wycinarki do wizytówek, falcerki, falcerko-zszywarki, zbieraczki wieżowe, oklejarki hot meltowe, oklejarki purowe, bigówki ręczne pół-automatyczne oraz automatyczne, laminatory rolowe i arkuszowe, foliarki, złociarki, lakierówki, tunele suszące, niszczarki, bindownice, trymery - także maszyny poleasingowe i demonstracyjne.

http://amagraf.pl | Dodano: 03.03.2018, Wejść: 1634
Opis: Firma APmaszyny zajmuje się produkcją, sprzedażą i naprawą maszyn poligraficznych po druku.

http://www.apmaszyny.pl | Dodano: 14.08.2012, Wejść: 2081
Opis: Firma istnieje od 1990 roku. Dostarcza materiały poligraficzne oraz pomaga w ich wdrażaniu. Pośredniczy w sprzedaży maszyn używanych. Oferujemy zarówno używane maszyny drukujące jak i introligatorskie. Przyjmujemy również zgłoszenia maszyn do sprzedaży bezpośrednio z polskich drukarń. W szczególności specjalizuje się w sprzedaży, instalacji oraz obsłudze posprzedażnej maszyn introligatorskich. Obok maszyn introligatorskich i maszyn do przygotowalni, w ofercie także materiały dla drukarń: farby, lakiery, chemia, obciągi, kleje.

http://www.avargraf.pl | Dodano: 03.03.2018, Wejść: 1722
Opis: Drukservice.pl to internetowy sklep oferujący zaopatrzenie profesjonalistom z branży poligraficznej.

http://www.drukservice.pl | Dodano: 27.02.2009, Wejść: 2218
Opis: Duplo Polska jest wyłącznym przedstawicielem handlowym firmy Duplo International Ltd., której siedziba znajduje się w Wielkiej Brytanii, działającej na rynku rozwiązań introligatorskich i systemów do druku cyfrowego. Poza produktami Duplo w ofercie również falcerki i bigówko-falcerki szwajcarskiej firmy Multigraf, trójnoże amerykańskiej firmy Challenge, oklejarki i krajarki węgierskiego producenta Rigo, foliarki firmy Tauler.

http://www.duplopolska.pl | Dodano: 03.03.2018, Wejść: 1782
Opis: Dystrybutor produktów marek DTG Digital (drukarki, oprogramowanie, atramenty do druku bezpośredniego na tekstyliach oraz urządzenia wspomagające), OKI (drukarki z białym tonerem do druku na mediach do transferu na tekstylia i podłoża twarde), Compress UV (produkcyjne drukarki UV z płaskim stołem do druku na podłożach twardych), Afinia Label (cyfrowe drukarki do pełnokolorowego druku etykiet z roli, w technologii memjet oraz ledowej, urządzenia wykańczające), D.P.R. (urządzenia wykańczające do etykiet), Forever (papiery i folie do termo-transfer)

http://ekstreme.pl | Dodano: 03.03.2018, Wejść: 1606
Opis: Fantom Poligrafia - Dystrybutor sprzętu poligraficznego dla drukarni. W ofercie firmy znajdują się maszyny drukujące offsetowe, sitodrukowe, introligatorskie, maszyny do obróbki tektury(oprawa twarda i miękka, produkcja kalendarzy, trójnóg, oprawianie, bigowanie, zaokrąglanie grzbietów) naświetlarki, wywoływarki CTP, CTF firm takich jak: Agfa, Zechini, Petratto, Hewlett Packard, Cobalt, Ecrm, Glunz & Jensen, Hamada, Heights., Sakurai, X-Rite , Heidelberg, Escher Grad

http://www.fantom.pl | Dodano: 25.11.2007, Wejść: 2501
Opis: Gilotyny, trymery, obcinarki. Papier foto i papier wizytówkowy.

http://www.biurowe.hg.pl | Dodano: 15.12.2005, Wejść: 4285
Opis: Producent i dystrybutor maszyn poligraficznych, specjalizujący się w gilotynach, krajarkach papieru.

http://www.grafmasz.pl | Dodano: 06.05.2007, Wejść: 3052
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764