logo
ZASOBNIK

Konkursy, festiwale

Katalog > Różności > Konkursy, festiwale

Sortuj wg:   Tytuł ( ) Data ( ) Ocena ( ) Popularność ( )
Aktualny klucz sortu: Tytuł (A do Z)


Opis: 4Design Days to święto architektury, designu i nieruchomości. Ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy dyskutują o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie. Podczas 4 dni odbywają się dyskusje, prezentacje i wykłady, gale rozdania nagród dla branży (Property Design Awards 2016 oraz Housemarket Silesia Awards 2016), wystawy, ekspozycja wystawców, a ponadto teatr, kino i design.

http://www.4dd.pl | Dodano: 15.02.2018, Wejść:  46 
Opis: Konkurs, organizowany przez firmę Antalis, poświęcony wystrojowi wnętrz, przeznaczony jest dla architektów, dekoratorów wnętrz, firm reklamowych i studentów.

http://www.antalisinteriordesignaward.com | Dodano: 14.02.2018, Wejść:  53 
Opis: Międzynarodowy Festiwal Sztuki na Bilbordach wykorzystuje nośniki w innowacyjny sposób. Zmienia ich funkcję i używa NIE do prezentacji reklam, lecz sztuki. Sztuki, która porusza i skłania do myślenia. Pomysłodawcami i organizatorami festiwalu są Galeria Rusz i Fundacja Rusz. Konkurs ma charakter otwarty i może w nim wziąć udział każdy artysta zainteresowany sztuką na bilbordach.

http://artmovesfestival.org | Dodano: 14.02.2018, Wejść:  53 
Opis: Perły wśród Opakowań to ogólnopolski Konkurs na najlepsze opakowanie roku. Od 2006 roku organizowany jest w Poznaniu i promuje branżę związaną z nowoczesnym przemysłem opakowaniowym. Ideą Konkursu jest promowanie innowacyjności, kreatywności oraz konkurencyjności polskich opakowań na rynku krajowym oraz rynkach zagranicznych. ART OF PACKAGING ma dwie edycje: Debiuty oraz Professional.

http://artofpackaging.pl | Dodano: 14.02.2018, Wejść:  67 
Opis: Konkurs na najlepszą polską okładkę albumu muzycznego roku.

http://coverawarts.com | Dodano: 14.02.2018, Wejść:  51 
Opis: Effie nagradza i promuje kampanie marek, które wyróżniają się na rynku poprzez najbardziej efektywne działania komunikacyjne oraz wysokie wyniki biznesowe. Konkurs podąża za rozwojem rynku, daje możliwość poznania poszczególnych jego kategorii i wyznacza standardy efektywności oraz edukuje branżę komunikacji marketingowej. Nominowane i nagrodzone kampanie stają się inspiracją i wzorem dla innych. Licencję na prowadzenie konkursu w Polsce posiada Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR od 1999 r. Polska jest obecnie jednym z 40 krajów na świecie, gdzie organizowany jest konkurs. Licencjodawcą konkursu Effie Awards jest Effie Worldwide.

http://effie.pl | Dodano: 14.02.2018, Wejść:  53 
Opis: Effie Awards to prestiżowy konkurs marketingowy, ceniony na całym świecie. Został zorganizowany po raz pierwszy w 1968 r. w Nowym Yorku przez Amerykańskie Stowarzyszenie Marketingu. Licencję na prowadzenie konkursu w Polsce posiada Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR od 1999 r. Polska jest obecnie jednym z 40 krajów na świecie, gdzie organizowany jest konkurs. Licencjodawcą konkursu Effie Awards jest Effie Worldwide.

https://www.effie.org | Dodano: 14.02.2018, Wejść:  51 
Opis: Internetowy Festiwal Filmów Niezależnych.

http://www.filmforum.pl | Dodano: 06.02.2001, Wejść:  4048 
Opis: Galeria Plakatu AMS to konkurs dla młodych grafików na plakat o tematyce społecznej i kulturalnej.

https://galeriaplakatu.ams.com.pl | Dodano: 14.02.2018, Wejść:  52 
Opis: Gdynia Design Days to coroczny festiwal prezentujący najnowsze tendencje i dobre praktyki z zakresu projektowania. Obfitujący w inspirujące wystawy, wykłady, warsztaty, prelekcje oraz dyskusje, program skierowany jest zarówno do profesjonalistów, młodych przedsiębiorców, jak i entuzjastów szukających inspiracji do twórczego działania i kreatywnego spędzania czasu. Przez 10 lipcowych dni Gdynia staje się tym samym najlepszym letnim miejscem spotkań branży projektowej.

http://gdyniadesigndays.eu | Dodano: 14.02.2018, Wejść:  50 
REKLAMA
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone