logo
ZASOBNIK
Polska reklama i poligrafiaZASOBNIK

Konkursy, festiwale, targi

Sortuj wg:   Tytuł ( ) Data ( ) Ocena ( ) Popularność ( )
Aktualny klucz sortu: Tytuł (A do Z)
Opis: 4Design Days to święto architektury, designu i nieruchomości. Ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy dyskutują o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie. Podczas 4 dni odbywają się dyskusje, prezentacje i wykłady, gale rozdania nagród dla branży (Property Design Awards 2016 oraz Housemarket Silesia Awards 2016), wystawy, ekspozycja wystawców, a ponadto teatr, kino i design.

http://www.4dd.pl | Dodano: 15.02.2018, Wejść: 8107
Opis: 4 PRINT WEEK to nowy rozdział w tradycji spotkań poligraficznych Międzynarodowych Targów Poznańskich. W odpowiedzi na oczekiwania branży wydarzenie odbędzie się razem z Międzynarodowymi Targami Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK. 4 PRINT WEEK koncentruje się na nowoczesnych technologiach, druku 3D, rozwiązaniach dedykowanych różnym sektorom przemysłu oraz technikach offset. W tym samym czasie odbędzie się druga edycja Kongresu ART OF COLOR – NOWY WYMIAR DRUKU. Tematyka targów oraz towarzyszącego im kongresu będzie atrakcyjna przede wszystkim dla uczestników rynku poligraficznego, właścicieli i dyrektorów technicznych drukarń, designerów, projektantów opakowań i etykiet, ale także dla agencji reklamowych i wydawnictw. 4 PRINT WEEK to nie tylko doskonałe forum dyskusji o rozwoju technologicznym rynku poligraficznego w Polsce, ale także miejsce do integracji całej branży.

http://www.4printweek.pl | Dodano: 03.03.2018, Wejść: 8047
Opis: Organizowany przez magazyn „Press” plebiscyt, w którym branża reklamowa wybiera najlepszych spośród siebie w dwóch kategoriach AD wo/MAN Roku – Agencje reklamowe oraz AD wo/MAN – Domy mediowe. Na kandydatów mogą głosować agencje reklamowe, agencje interaktywne i domy mediowe.

http://adman.press.pl | Dodano: 01.03.2018, Wejść: 8023
Opis: Konkurs, organizowany przez firmę Antalis, poświęcony wystrojowi wnętrz, przeznaczony jest dla architektów, dekoratorów wnętrz, firm reklamowych i studentów.

http://www.antalisinteriordesignaward.com | Dodano: 14.02.2018, Wejść: 12621
Opis: Międzynarodowy Festiwal Sztuki na Bilbordach wykorzystuje nośniki w innowacyjny sposób. Zmienia ich funkcję i używa NIE do prezentacji reklam, lecz sztuki. Sztuki, która porusza i skłania do myślenia. Pomysłodawcami i organizatorami festiwalu są Galeria Rusz i Fundacja Rusz. Konkurs ma charakter otwarty i może w nim wziąć udział każdy artysta zainteresowany sztuką na bilbordach.

http://artmovesfestival.org | Dodano: 14.02.2018, Wejść: 7962
Opis: Perły wśród Opakowań to ogólnopolski Konkurs na najlepsze opakowanie roku. Od 2006 roku organizowany jest w Poznaniu i promuje branżę związaną z nowoczesnym przemysłem opakowaniowym. Ideą Konkursu jest promowanie innowacyjności, kreatywności oraz konkurencyjności polskich opakowań na rynku krajowym oraz rynkach zagranicznych. ART OF PACKAGING ma dwie edycje: Debiuty oraz Professional.

http://artofpackaging.pl | Dodano: 14.02.2018, Wejść: 12606
Opis: Konkurs na najlepszą polską okładkę albumu muzycznego roku.

http://coverawarts.com | Dodano: 14.02.2018, Wejść: 7867
Opis: Od ponad 60 lat targi drupa to najważniejsza na świecie specjalistyczna impreza wystawiennicza dla przemysłu poligraficznego i papierniczego. Dla wszystkich, którzy poszukują informacji z obszaru przygotowania, produkcji, przerobu papieru oraz druku, jak również najnowszych produktów, technologii i zastosowań, targi te są niezaprzeczalnym numerem 1 w rankingu branżowych imprez targowych dla branży poligraficznej.

http://www.drupa.com | Dodano: 03.03.2018, Wejść: 7812
Opis: Effie nagradza i promuje kampanie marek, które wyróżniają się na rynku poprzez najbardziej efektywne działania komunikacyjne oraz wysokie wyniki biznesowe. Konkurs podąża za rozwojem rynku, daje możliwość poznania poszczególnych jego kategorii i wyznacza standardy efektywności oraz edukuje branżę komunikacji marketingowej. Nominowane i nagrodzone kampanie stają się inspiracją i wzorem dla innych. Licencję na prowadzenie konkursu w Polsce posiada Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR od 1999 r. Polska jest obecnie jednym z 40 krajów na świecie, gdzie organizowany jest konkurs. Licencjodawcą konkursu Effie Awards jest Effie Worldwide.

http://effie.pl | Dodano: 14.02.2018, Wejść: 12663
Opis: Effie Awards to prestiżowy konkurs marketingowy, ceniony na całym świecie. Został zorganizowany po raz pierwszy w 1968 r. w Nowym Yorku przez Amerykańskie Stowarzyszenie Marketingu. Licencję na prowadzenie konkursu w Polsce posiada Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR od 1999 r. Polska jest obecnie jednym z 40 krajów na świecie, gdzie organizowany jest konkurs. Licencjodawcą konkursu Effie Awards jest Effie Worldwide.

https://www.effie.org | Dodano: 14.02.2018, Wejść: 7997
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764