logo
ZASOBNIK
Polska reklama i poligrafiaZASOBNIK

Web design

Sortuj wg:   Tytuł ( ) Data ( ) Ocena ( ) Popularność ( )
Aktualny klucz sortu: Tytuł (A do Z)
Opis: ABC tworzenia stron www. Otrzymasz odpowiedzi na pytanie: jak rozpoczać tworzenie stron www, wykonać elementy graficzne, zastosować skrypty a także inne porady praktyczne.

http://www.abczone.com.pl/ | Dodano: 18.04.2001, Wejść: 2744 Ocena:  7  (5 gł.) Szczegóły
Opis: Material Design to stworzony przez Google standard projektowania interfejsów oparty o prostą, funkcjonalną i elastyczną technicznie formułę i stylistykę. Poświęcony jej serwis zawiera obszerne zasoby dla projektantów interfejsów aplikacji i stron internetowych łączące klasyczną wiedzę na temat designu z możliwościami i wymaganiami nowych technologii. Teoria projektowania, porady i narzędzia dla projektantów. W serwisie dostępne są m.in. kreatory i narzędzia ułatwiające tworzenie responsywnych layoutów na różne platformy, materiały źródłowe (np. dane o rozdzielczościach urządzeń dostępnych na rynku), komponenty i szablony, zestawy ikon, porady na temat użyteczności interfejsów, przegląd standardów ikonograficznych dla różnych platform.

http://material.io/ | Dodano: 28.02.2018, Wejść: 1534
Opis: MocnyWeb to katalog najładniejszych polskich stron internetowych a zarazem magazyn designerski. Ideą naczelną MocnegoWebu jest integracja polskiego środowiska projektantów stron i dostarczanie inspiracji, informacji oraz rozrywki dla wszystkich, którzy zawodowo lub hobbystycznie zajmują się tworzeniem dla nowego medium, jakim jest World Wide Web.

http://www.mocnyweb.pl | Dodano: 16.10.2001, Wejść: 2696 Ocena:  6  (6 gł.) Szczegóły
Opis: Serwis dla webmasterów, m.in. kurs HTML, kurs JavaScript i artykuły poświęcone tematyce tworzenia stron www.

http://poradnik-webmastera.com/ | Dodano: 23.06.2008, Wejść: 2412
Opis: autorzy o serwisie: Stworzyliśmy ten serwis aby dać pełny obraz tego, jak kuleje polski internet, aby naświetlić kontrasty, jakie można w nim zaobserwować pomiędzy naprawdę dobrymi stronami, mogącymi konkurować z najlepszymi w świecie, a tymi, które mogą przyprawić o mdłości, zawroty głowy i inne nieprzyjemne dolegliwości.

http://www.webesteem.pl | Dodano: 16.10.2001, Wejść: 2088
Opis: W serwisie Webmaster znajdziesz ciekawe artykuły, ponad 300 MB programów, dział co można znaleźć w sieci za darmo, leksykon, faq, rozbudowany dział z linkami i wiele innych przydatnych rzeczy potrzebnych Webmasterowi.

http://www.webmaster.prv.pl | Dodano: 19.06.2001, Wejść: 2031
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764