logo
ZASOBNIK
Polska reklama i poligrafiaZASOBNIK

Usługi on-line

Sortuj wg:   Tytuł ( ) Data ( ) Ocena ( ) Popularność ( )
Aktualny klucz sortu: Tytuł (A do Z)
Opis: Edytor on-line pozwalający na tworzenie banerów internetowych. Mimo prostej konstrukcji interfejsu posiada spore możliwości, pozwala na generowanie responsywnych, animowanych banerów, które można zapisać w formacie JPG, PNG, HTML5 lub GIF. Posiada własną bibliotekę szablonów (w tym układy dostosowane do wymogów serwisów społecznościowych), klipartów, kształtów, zdjęć i czcionek. Projekty można prezentować klientom dzięki opcji wygenerowania podglądów dostępnych online.

http://www.bannersnack.com | Dodano: 16.07.2019, Wejść: 1041
Opis: Aplikacja pozwalająca dobrać kolory uzupełniające do wskazanego koloru podstawowego. Do wyboru kilka schematów zestawiania wartości barwnych, wyniki w kodzie szesnastkowym (HEX).

http://colorschemedesigner.com | Dodano: 29.12.2011, Wejść: 2740
Opis: Edytor zdjęć online wyposażony w rozbudowany zestaw filtrów uzupełniony o narzędzie do tworzenia kolaży. Pozwala na manipulowanie tekstem, prostymi obiektami takimi jak ramki, tworzenie grafik na strony profili społecznościowych. Dodatkowe funkcjonalności dostępne w wersji premium.

https://www.fotor.com | Dodano: 17.02.2018, Wejść: 2142
Opis: Bezpłatny edytor grafiki wektorowej działający w trybie online lub na platformach Mac, Windows i Linux. Pozwala tworzyć nowe prace także na podstawie biblioteki gotowych szablonów.

https://gravit.io | Dodano: 17.02.2018, Wejść: 2173
Opis: Rozwiązanie web to print / e-commerce przygotowane na potrzeby poligrafii, pozwalające na przekształcenie własnej strony www w sklep on-line z produktami poligraficznymi.

http://key2print.com | Dodano: 08.09.2012, Wejść: 2617
Opis: MediaTrad to nowe narzędzie on-line służące do tłumaczenie dokumentów Adobe Indesign. Umożliwia import własnych dokumentów i plików indd, które po stronie serwera zostają przygotowane do procesu tłumaczenia poprzez separację tekstu i prezentacji. Aplikacja pozwala tak wyodrębniony tekst poddać tłumaczeniu, jednocześnie na bieżąca kontrolując jego wygląd i umiejscowienie w kontekście graficznym. Narzędzie pozwala korzystać ze wcześniej prowadzonych tłumaczeń, daje możliwość korzystania z sugestii, stosuje algorytm rozpoznawania symboli nie podlegających tłumaczeniu.

http://mediatrad.com | Dodano: 29.12.2011, Wejść: 2712
Opis: Edytor fotografii online pozwalający na modyfikowanie zdjęć przy użyciu efektów wzorowanych na filtrach Instagrama. Dostępna wersja płatna i bezpłatna, wymagana obsługa Flasha w przeglądarce.

https://www.picmonkey.com | Dodano: 17.02.2018, Wejść: 2195
Opis: Bezpłatny edytor grafiki rastrowej online wzorowany na Photoshopie i posiadający wiele jego funkcji, np. obsługę warstw. Edytor działa w oknie przeglądarki, nie jest wymagane ściąganie żadnych plików ani rejestracja - przeglądarka musi jedynie mieć zainstalowaną wtyczkę obsługującą Flasha.

https://pixlr.com/editor | Dodano: 17.02.2018, Wejść: 2158
Opis: Generator typograficzny bazujący na liternictwie zaczerpniętym ze zdigitalizowanych zbiorów Biblioteki Narodowej udostępniony w ramach projektu Polona.pl. Pozwala na uzyskanie grafiki w wysokiej rozdzielczości.

http://typo.polona.pl | Dodano: 03.08.2018, Wejść: 2142
Opis: Serwis pozwala na bezpłatną konwersję plików z i do formatu PDF, a także konwersję pomiędzy formatami plików graficznych - obecnie oferuje kilkadziesiąt opcji tego typu.

https://www.ps2pdf.com | Dodano: 13.11.2002, Wejść: 2993
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764