Portal polskiej reklamy wizualnej
Subskrypcja naszych list wysyłkowych

Kurier Signs.pl
Zapraszamy do bezpłatnej prenumeraty naszych periodyków elektronicznych, zawierających przydatne informacje praktyczne dla specjalistów z branży reklamowej.
 • Kodowanie znaków ISO-8859-2.
 • Listy nie zawierają załączników, nie wymagają rozpakowywania.
 • W treści naszych periodyków mogą znaleźć się reklamy i ogłoszenia, jednak prenumerata nie grozi otrzymywaniem żadnej niezamawianej korespondencji reklamowej, ofert itp.
 • Prenumeratę można w każdej chwili odwołać.
 • Prenumerata jest niezależna od konta użytkownika w Signs.pl: możesz prenumerować nasze periodyki i modyfikować opcje prenumeraty nie logując się ani nie rejestrując się jako użytkownik serwisu.
pole obowiązkowe
e-mail
Potwierdź adres

Należy wybrać listy do zasubskrybowania:

 • Aktualności Signs.pl
  Najnowsze artykuły i doniesienia serwisu informacyjnego, przegląd najciekawszych dyskusji, nowości Galerii. Newsletter może zawierać reklamy i ogłoszenia komercyjne.
  Częstotliwość 1-3 razy tygodniowo, format HTML. Zobacz ostatni numer Kuriera
 • Informacje handlowe i promocyjne
  Mailingi zlecone przez naszych reklamodawców, zawierające oferty dla specjalistów i firm związanych z branżą reklamową i poligraficzną. Format HTMLRezygnuję

powered by phpList


Polecamy także alternatywny dostęp do informacji o wybranych nowościach w Signs.pl za pośrednictwem kanałów RSS

Wysłanie zamówienia na prenumeratę oznacza zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych przez ICOS z siedzibą w Krakowie, ul. Rejtana 2, w celu komunikacji związanej z użytkowaniem serwisu www.signs.pl. Dane będą chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (DzU nr133 poz.883 z 1997 r. z późniejszymi zmianami).
R E K L A M A
 
sobota 21.01.2017, 87 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2017 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone