logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA
Subskrypcja naszych list wysyłkowych

Kurier Signs.pl: Prenumerata
Zapraszamy do prenumeraty periodyków, zawierających przydatne informacje praktyczne dla specjalistów z branży reklamowej, kreatywnej i poligraficznej.
* pola wymagane
e-mail *
Potwierdź e-mail *
Wyrażam zgodę na Zasady Wysyłki i Przetwarzania Danych opisane niżej *

Prosimy wybrać listy do zasubskrybowania:

 • Aktualności Signs.pl
  Przegląd najnowszych artykułów i doniesień serwisu informacyjnego, przegląd najciekawszych dyskusji, komunikaty i informacje od redakcji. Newsletter może zawierać reklamy i ogłoszenia. Częstotliwość 1-3 razy tygodniowo, format HTML.
  zobacz ostatni numer Kuriera
 • Informacje handlowe i promocyjne
  Mailingi zlecone przez naszych reklamodawców, zawierające oferty dla specjalistów i firm związanych z branżą reklamową i poligraficzną. Częstotliwość: nieregularnie, format HTML.
  zobacz ostatni mailing tego typupowered by phpList
Zasady Wysyłki i Przetwarzania Danych
 1. Zatwierdzenie prenumeraty oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z postanowieniami Regulaminu i aktualnymi przepisami dotyczącymi ich ochrony oraz na przesyłanie zaznaczonych w formularzu subskrypcji materiałów za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, poprzez skorzystanie z odpowiedniego odnośnika znajdującego się na końcu wiadomości e-mail, lub poprzez zmianę opcji prenumeraty na stronie www.signs.pl/listy. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.
 2. Administratorem danych jest firma ICOS, 30-510 Kraków, ul. Rejtana 2. Przysługuje Ci prawo do żądania od Administratora dostępu do Twoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia przetwarzania danych, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych osobowych, jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO). W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych można się z nami kontaktować pod adresem e-mail webmaster@signs.pl, lub pocztą tradycyjną, na adres na Administratora danych.
 3. Prenumerata jest niezależna od konta użytkownika w Signs.pl: możesz prenumerować nasze periodyki i modyfikować opcje prenumeraty nie logując się ani nie rejestrując się jako użytkownik serwisu.
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia
© 1997-2019 ICOS
Wszystkie prawa zastrzeżone