logo
O NAS
Polska reklama i poligrafiaO NAS
Subskrypcja naszych list wysyłkowych

Kurier Signs.pl: Prenumerata
Zapraszamy do prenumeraty periodyków, zawierających przydatne informacje praktyczne dla specjalistów z branży reklamowej, kreatywnej i poligraficznej.
* pole obowiązkowe

Należy wybrać listy do zasubskrybowania:

  • Przegląd najnowszych artykułów i doniesień serwisu informacyjnego, przegląd najciekawszych dyskusji, komunikaty i informacje od redakcji. Newsletter może zawierać reklamy i ogłoszenia. Częstotliwość 1-3 razy tygodniowo, format HTML.
    zobacz ostatni numer Kuriera
  • Mailingi zlecone przez naszych reklamodawców, zawierające oferty dla specjalistów i firm związanych z branżą reklamową i poligraficzną. Częstotliwość: nieregularnie, format HTML.
    zobacz ostatni mailing tego typu
   Rezygnuję
powered by phpList
Zasady Wysyłki i Przetwarzania Danych
  1. Zatwierdzenie prenumeraty oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z postanowieniami Regulaminu i aktualnymi przepisami dotyczącymi ich ochrony oraz na przesyłanie zaznaczonych w formularzu subskrypcji materiałów za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, poprzez skorzystanie z odpowiedniego odnośnika znajdującego się na końcu wiadomości e-mail, lub poprzez zmianę opcji prenumeraty na stronie www.signs.pl/listy. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.
  2. Administratorem danych jest firma ICOS, 32-060 Liszki, Cholerzyn 445. Przysługuje Ci prawo do żądania od Administratora dostępu do Twoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia przetwarzania danych, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych osobowych, jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO). W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych można się z nami kontaktować pod adresem e-mail webmaster@signs.pl, lub pocztą tradycyjną, na adres na Administratora danych.
  3. Prenumerata jest niezależna od konta użytkownika w Signs.pl: możesz prenumerować nasze periodyki i modyfikować opcje prenumeraty nie logując się ani nie rejestrując się jako użytkownik serwisu.
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764