logo
GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

Warszawa, mazowieckie: Litery, znaki 3D przestrzenne i podświetlane

18.08.2016
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 937

strzałkailustracja

Litery 3D czy logotypy 3D zapewniają dużą widoczność każdej siedziby firmowej. Wykonujemy je z materiałów takich jak styrodur, poliwęglan, pleksi, polistyren, aluminium, drewno i PVC. Mają zastosowanie wewnątrz i na zewnątrz budynków, mogą być wzbogacone nadrukiem UV, oklejane lub malowane. Podświetlane literki "pudełkowe" wyposażamy w system żywotnych i energooszczędnych diod LEDowych, również z czujką zmroku.

To świetna forma prezentacji logotypów, napisów i numeracji w formie przestrzennych szyldów. Dzięki kombinacji druku UV, zastosowania folii do podświetleń i liternictwa 3D, możemy też zaproponować kasetony podświetlane, których forma łączyć będzie dwuwymiarowe i trójwymiarowe elementy.

Przyjmujemy zamówienia na literki 3D oraz montaż u klienta na terenie całego województwa Mazowieckiego i województw sąsiednich.


Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/litery%2C-znaki-3d-przestrzenne-i-podswietlane%2C-warszawa%2C-mazowieckie,64878,ogloszenie.html

http://www.advermedia.pl/produkty/litery-przestrzenne-i-podswietlane
Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
REKLAMA:
brak ikonki
+
Ofertę złożył: AdverMedia
Telefon: 513103988
Kontakt: Mateusz Kwiecień
ul. Miła 9, 26-600 Radom

Konto AdverMedia nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.


REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764