logo
WIADOMOŚCI

Łódź Jungle Web 2018

Mateusz Zawiślak   12.03.2018, przeczytano 577 razy
ilustracjastrzałka
Łódź Jungle Web 2018

VII edycja tej konferencji marketingowej odbędzie się w dniach 19-20 kwietnia na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Wydarzenie co roku przyciąga wielu studentów i osoby pracujące w branży niepowtarzalną atmosferą, łączącą się z wiedzą przekazywaną w atrakcyjny sposób.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/lodz-jungle-web-2018,35757,artykul.html

Łódź Jungle Web to dwudniowa konferencja związana z marketingiem internetowym, nowymi technologiami i innowacjami w biznesie. Organizowana jest po raz VII przez SKN MarkeTEAM, które skupia studentów Wydziału Zarządzania UŁ, czujących niedosyt wiedzy o marketingu.

W tym roku podczas wydarzenia zostaną poruszone tematy: Marketing Automation, Social Media, Growth Hacking Marketing, E-mail Marketing, Influencer Marketing, Digital Nomadyzm oraz VR&AR w marketingu.

Podczas Łódź Jungle Web 2018 wystąpią między innymi:

  • Michał Sadowski (Brand 24),
  • Mateusz Czech (Brand 24),
  • Szymon Bukowicz (Hitspot Media),
  • Cezary Stacewicz (Incredigital),
  • Tomasz Maciejewski (Strategia Discover&Deliver).


Więcej szczegółów dotyczących wystąpień i pełna lista prelegentów zostanie ujawniona niebawem.

Dodatkowo, kierując się doświadczeniami z poprzedniej edycji wydarzenia, podczas której warsztaty prowadzone przez ekspertów z branży cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem zdecydowano, że w tej edycji po raz pierwszy zostanie na nie przeznaczony cały dzień.

ilustracjastrzałka

- Warsztaty odbędą się 20 kwietnia i będzie ich znacznie więcej niż rok temu, co powinno ucieszyć wszystkie osoby, które podczas poprzedniej edycji nie zdążyły się zapisać. Zostaną przeprowadzone przez specjalistów, zajmujących się omawianą tematyką na co dzień, co gwarantuje, że przekazywana podczas nich wiedza będzie bardzo aktualna - powiedział Mariusz Pokora, organizator konferencji Łódź Jungle Web 2018.

Wstęp na wszystkie prelekcje jest bezpłatny. Wydarzenie odbywa się na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego przy ulicy Matejki 22/26 w Łodzi.

Źródło: SKN MarkeTEAM

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

„Ulubione piwo Czechów” w nowej odsłonie
Piwo Kozel pojawiło się na polskim rynku kilka lat temu i od razu zdobyło rzeszę zwolenników wśród smakoszy piwa. Docenili oni nie tylko wyjątkowy smak Kozla, ale także sposób prowadzonej przez markę komunikacji, opartej na wykorzystaniu czeskiego humoru i charakterystycznej ikony kozła. 12 marca br. swoją premierę miał najnowszy spot, będący jednym z elementów tegorocznej kampanii marki po...
Oranżada Hellena z nową kampanią reklamową
Już dziś, 16 marca startuje nowa kampania reklamowa marki Oranżada Hellena. W sześciu rotujących spotach, można usłyszeć Kubę Wojewódzkiego, Tomasza Karolaka, Czesława Mozila, Michała Szpaka, Patrycję Markowską i Patricię Kazadi. Zakrojone na szeroką skalę działania wizerunkowo-sprzedażowe będą prowadzone równolegle w telewizji, Internecie i w punktach sprzedaży.
Paulina Ufel dołącza do Isobar Poland Group
Paulina Ufel rozpoczęła pracę w Isobar Poland Group. Jako client partner będzie odpowiadać za kierowanie jednym z pionów klienckich działającej w ramach Dentsu Aegis Network Polska grupy.
„Chce się Ż” - nowa odsłona kampanii Żywiec
14 marca rusza nowa odsłona kultowej już kampanii „Chce się Ż”, w której marka inspiruje Polaków do korzystania z życia. Komunikację rozpoczyna spot telewizyjny, który emitowany będzie we wszystkich stacjach ogólnopolskich oraz kanałach tematycznych
Cindy Crawford w kampanii Reserved
Amerykańska supermodelka, jedna z najpiękniejszych kobiet świata, w oryginalnym filmie promującym najnowszą kolekcję wciela się w swoje ikoniczne role. Jest tancerką, modelką, aktorką i trenerką aerobiku. Ubrana w stylu lat 80 tych - mocnego  trendu kolekcji wiosennych, tańczy, gra i  pozuje  świetnie się bawiąc. Takiej Cindy, jak w klipie Reserved wyreżyserowanym przez Gordona von Steine...
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone