logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Lotna autorem kreacji nowej linii kosmetycznej Gift of Nature

  PR 05.04.2022, przeczytano 622 razy
ilustracjastrzałka

Marka kosmetyczna Gift of Nature by Vis Plantis wprowadziła na rynek in-out’ową linię kosmetyków – żeli pod prysznic i balsamów do ciała. Branding produktów przygotowała agencja kreatywna Lotna.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/lotna-autorem-kreacji-nowej-linii-kosmetycznej-gift-of-nature,395377,artykul.html

Koncepcja kreatywna przygotowana została z myślą o podkreśleniu najważniejszych cech produktu – wiosenno-letniego charakteru nasyconego owocami i tropikalnym stylem.

- Chcieliśmy stworzyć kreację, która swoimi barwami i stylistyką będzie wyróżniała się na półce i zwracała na siebie uwagę konsumentów – komentuje Anita Kamila Sochacka – co-owner Lotnej, sprawująca nadzór kreatywny nad projektem.

Dwie specjalne linie zapachowe – czerwone jabłuszko i owoce egzotyczne – zostały podkreślone nie tylko przez kolory, ale też wyraźne i duże nazwy, a także ilustracyjny styl, który jest charakterystyczny dla wcześniejszych etykiet marki.

ilustracjastrzałka

- Tym samym osiągnęliśmy nie tylko dobrą ekspozycję produktu, ale też zachowaliśmy spójność stylistyczną brandu, czerpiąc przy okazji z najnowszych trendów obowiązujących w świecie graficznym – dodaje Anita Kamila Sochacka.

Prezentowana linia kosmetyków z dwoma liniami zapachowymi zadebiutowała na rynku w zeszłym tygodniu.

Autorem konceptu kreatywnego i projektu jest graphic designerka Lotnej – Katarzyna Łoboda – Karki.

ilustracjastrzałka

Źródło: Lotna

www.lotna.eu

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Artystyczny jubileusz 25-lecia Bankowości Prywatnej Banku Pekao S.A.
Art Branding jest wpisany w DNA Banku Pekao S.A. To właśnie za pomocą plakatu bank od lat powojennych komunikował się z klientami, jednocześnie zapisując się na kartach historii tej formy wizualnej. Niegdyś twórcy Polskiej Szkoły Plakatu, a teraz współcześni artyści: Lex Drewinski, Błażej Ostoja-Lniski oraz Kaja Renkas stworzyli plakaty, które w kreatywny...
Marka Haribo zaprasza do udziału w konkursie „Design by Haribo”
Marka HARIBO przygotowała dla swoich wielbicieli niezwykły konkurs z unikalną kolekcją design by HARIBO! Do wygrania jest specjalnie na tę okazję zaprojektowana, niezwykle atrakcyjna kolekcja ubrań i akcesoriów HARIBO oraz nagroda główna – laptop z wyjątkowym etui.
Aleksandra Siwierska awansowała na stanowisko Head of Client’s Operations w agencji K2 Create
Aleksandra Siwierska awansowała w ramach struktury K2 Create na stanowisko Head of Client’s Operations, a do zakresu jej nowych obowiązków należy zarządzanie 10-osobowym zespołem dedykowanym do działań dla platformy Netflix w obszarze komunikacji marki w mediach społecznościowych (obsługa klienta, zarządzanie projektami, strategia, kreacja). Aleksandra Siwierska odpowiada za...
Merservice zadba o widoczność farb i produktów Śnieżka w sieciach PSB i Bricomarche
Spółka MerService, specjalizująca się we wsparciu sprzedaży, świadczy usługi merchandisigowe produktów opatrzonych znakiem towarowym Śnieżka Trade of Colours w wybranych punktach sprzedaży.
Praca managera influencera: IMOK Future of Skills #4
Jak wygląda świat influencer marketingu od kuchni i czym zajmuje się manager influencera? Na te pytania znajdziesz odpowiedź podczas IMOK Future of Skills #4 -Influencer marketing - trendy, wyzwania i specyfika pracy managera influencera. Dowiesz się, jak współpracować z twórcami internetowymi, czym zajmuje się manager influencera i dlaczego warto nim zostać?
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764