logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Lovebrands Medical - nowa marka na rynku marketingowym i komunikacyjnym

  PR 18.09.2020, przeczytano 344 razy

LoveBrands Relations ma w dziedzinie zdrowia ogromne doświadczenie. Od lat współpracuje zarówno z instytucjami działającymi w ochronie zdrowia, jak i firmami farmaceutycznymi oraz medycznymi. Zna potrzeby środowiska medycznego i farmaceutycznego oraz  pacjentów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/lovebrands-medical---nowa-marka-na-rynku-marketingowym-i-komunikacyjnym,388494,artykul.html

A teraz tworzy wspólną, ekspercką platformę, bo doskonale wie, jak ważką sprawą  jest sprawny system opieki medycznej. Ma wiedzę, zbudowane relacje na rynku zdrowia, specjalistów oraz bogate doświadczenie w prowadzeniu kampanii zdrowotnych. Wyznaje zasadę, że  merytoryczny dialog pomiędzy interesariuszami jest kluczem do  optymalizacji systemu opieki zdrowotnej. A co za tym idzie lepszej jakości, dłuższego życia  i  zdrowia Polaków.

- To kolejny krok w rozwoju LoveBrands Relations – tłumaczy Dorota Bieniek-Kaska, Prezes Zarządu Agencji i pomysłodawca nowej marki – to także konsekwencja w naszych postanowieniach. Od dawna byliśmy skoncentrowani na projektach dotykających zdrowia. Są one dla nas ważne zawodowo, ale także prywatnie. Pewnie dlatego jesteśmy w nich całym sercem. I to serce widać prowadzonych działaniach i kreacjach. Bo efektywne strategie marketingowe i komunikacyjne tworzymy nie tylko na podstawie doświadczenia i kompetencji, ale także na bazie osobistych, czasem trudnych doświadczeń, które stały się dla nas inspiracją zawodową i początkiem LoveBrands Medical. Przekuwamy je we wrażliwość, wiedzę i kompetencję. W najbliższych miesiącach rozpoczniemy autorskie kampanie społeczne, których jesteśmy pomysłodawcą oraz wykonawcą. To nasz wkład w rozwój edukacji zdrowotnej.

- Stawiamy na partnerstwo. Możemy działać razem! Jesteś przedstawicielem organizacji pożytku publicznego? Fundacji? Stowarzyszenia? Firmy farmaceutycznej lub medycznej? Lokalnego samorządu? Chcesz zrobić coś dobrego dla zdrowia –  jesteśmy do dyspozycji! LoveBrands Medical tworzą eksperci, którzy kompleksowo spojrzą na potrzeby i przygotują optymalne rozwiązania! Posiadamy bardzo zróżnicowane kompetencje. Jesteśmy zespołem ludzi z pasją, dla których zdrowie jest ważne. Zależy nam, by nasz głos wybrzmiał w dyskursie o zdrowiu publicznym – mówi Marta Domańska, Head of LoveBrands Medical

LoveBrands Medical specjalizuje się w strategicznej komunikacji w ochronie zdrowia. Bazujemy na badaniach naukowych, evidence-based marketing z wykorzystaniem autorskich, nowoczesnych narzędzi opartych na filozofii inbound marketingu. Oferta nowego brandu skierowana jest do firm farmaceutycznych, organizacji pozarządowych i instytucji publicznych działających w obszarze zdrowia publicznego, w tym e-zdrowia.

- Poprzez działania Public Affairs, Public Relations czy w mediach społecznościowych możemy nie tylko zwiększać świadomość zdrowotną społeczeństwa, ale przede wszystkim integrować środowiska pacjentów, lekarzy oraz decydentów, by przyspieszyć procesy wdrażania nowych rozwiązań w ochronie zdrowia. A to wszystko dzięki kompetencjom naszego zespołu ekspertów. Są wśród nich prawnicy, lekarze, farmakoekonomiści, socjolodzy, badacze, analitycy, coache, trenerzy, specjaliści od budowania programów komunikacyjnych czy edukacyjnych – dodaje Dorota Bieniek-Kaska, Prezes Zarządu LoveBrands Medical

- Zdrowie to wartość nadrzędna, obecna sytuacja związana z Covid-19 jeszcze bardziej to uwypukliła. Zmiany, które nastąpiły w trakcie pandemii dotknęły każdego z nas, niektóre pozostaną z nami na dłużej – musimy nauczyć się z nimi żyć. Pandemia pokazała, że możliwe są szybkie zmiany w systemie opieki medycznej, takim przykładem jest błyskawiczny rozwój e-zdrowia, w szczególności telemedycyny. Jako eksperci z LoveBrands Medical chcemy pokazywać trendy i aktywnie uczestniczyć w tworzeniu systemu opieki medycznej w Polsce – puentuje Marta Domańska, Head of LoveBrands Medical

Do grona ekspertów LoveBrands Medical dołączyli:

  • Monika Bartwicka, prawnik specjalizujący się w prawie farmaceutycznym. Łączy skutecznie wiedzę prawniczą ze znajomością rynku healthcare. Od ponad 12 lat związana z branżą farmaceutyczną. Prelegent na konferencjach i szkoleniach z zakresu prawa farmaceutycznego. Współtwórca marki Innowacyjny Szpital, współwłaściciel PML Group S.C.
  • Dr. Sławomir Chomik,  lekarz praktyk, ekspert e-zdrowia i innowacji w medycynie, wykładowca na UM w Warszawie, Partner zarządzający MedicalResearch Center, pełniącego rolę VC w ramach projektu NCBR Bridge Alfa
  • Mecenas Aleksander Grot, partner zarządzający kancelarii GM Legal Grot & Marcinkiewicz. Adwokat, który rozumie potrzeby biznesowe i strategiczne klientów, bo oprócz ukończenia wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, jako pierwszy z polskich adwokatów uzyskał tytuł Executive MBA na University of Illinois Urbana Champaign i Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.
  • dr n. o zdrowiu Dorota Kilańska, profesor UMed w Łodzi, niezależny ekspert, Prezes Fundacji Florencja na Rzecz Upowszechniania Cyfryzacji i Rozwoju Standardów Opieki, specjalista ds. Koordynowanej Opieki w Dziale Rozwoju Systemów Ochrony Zdrowia, członek Rady Przejrzystości AOTMiT, przewodnicząca Rady ds. e-Zdrowia w Pielęgniarstwie, członek Rady ds. Interoperacyjności w Centrum e-Zdrowia.
  • Marcin Olkowicz, trener, konsultant ds. rozwoju, edukator, wykładowca akademicki
  • Arkadiusz Pączka, zastępca Dyrektora Generalnego Pracodawców RP oraz dyrektor departamentu monitoringu legislacji, członek Rady Dialogu Społecznego, członek zespołu ds. doskonalenia regulacji gospodarczych przy Minister Rozwoju; współautor raportów dot. monitoringu przebiegu procesu legislacyjnego w Polsce i dialogu społecznego.
  • Agnieszka Prokopowicz, doświadczona dziennikarka telewizyjna i prasowa, specjalistka od contentu i kreacji

Wszyscy wspólnie podchodzimy do zdrowia z głową… i z sercem.

LoveBrands Medical ma dedykowaną stronę internetową, kanały w mediach społecznościowych, a codziennym działaniom towarzyszy claim „health thinking”.

LoveBrands Medical to wyodrębniona marka należąca do spółki LoveBrands Relations powered by Grandes Kochonos - agencji strategicznej komunikacji zintegrowanej. LoveBrands Relations posiada również brand dedykowany eventom LoveBrands Events, jest członkiem SKM SAR oraz globalnej sieci agencji strategicznej komunikacji zintegrowanej 3AW.

LoveBrands Medical tworzą eksperci: lekarze, prawnicy, socjologowie, farmakoekonomiści, badacze, analitycy, coache, trenerzy, specjaliści od budowania programów komunikacyjnych czy edukacyjnych – marka ta dedykowana jest szeroko pojętej branży medycznej i farmaceutycznej. Budujemy trwałe i rzeczywiste długofalowe relacje z interesariuszami działającymi w obszarze zdrowia publicznego. LoveBrands Medical specjalizuje się w strategicznej komunikacji w ochronie zdrowia. Bazujemy na know how naszych ekspertów, badaniach naukowych, evidence-based marketing z wykorzystaniem autorskich, nowoczesnych narzędzi opartych na filozofii inbound marketingu.

W szczególności tworzymy i realizujemy projekty społeczno-edukacyjne, komunikacyjne, public affairs w tym projekty własne. Wierzymy w siłę marketingu emocjonalnego, który koncentruje się na pokazaniu że za wszystkimi działaniami stoją ludzie, wzbudzeniu zaufania odbiorcy oraz opiera się na działaniach wizerunkowych, zaangażowanie, konsolidacja do działania we wspólnej sprawie. Kluczem jest budowanie rzeczywistych relacji z interesariuszami w oparciu o różnorodne narzędzia komunikacyjne. Codziennym działaniom towarzyszy claim „health thinking”.

Źródło: LoveBrands Medical

www.lovebrandsmedical.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Unife rusza z kampanią Hop-On for our Planet
Za 5 lat ok 40% wysoko wykwalifikowanych pracowników przemysłu kolejowego przejdzie na emeryturę. Już teraz polskie, jak i europejskie koleje, zmagają się z brakami kadrowymi. Żeby temu zaradzić, Europejskie Stowarzyszenie Przemysłu Zaopatrzenia Kolei (UNIFE) zleciło badanie pokolenia Z (16-25 lat) oraz zorganizowało kampanię HOP ON FOR OUR PLANET (WSKAKUJ DLA...
Samsung i Sokół powracają w kampanii Galaxy Note20 Ultra 5G
Supermoc do pracy i po pracy to kampania Galaxy Note20 Ultra 5G, w której Samsung ponownie łączy siły z Sokołem. Tym razem, w myśl zasady, że „Biznes jest jak gra, żeby wygrać trzeba znać kombinacje”, Wojtek zaprezentuje triki i wskazówki, które pozwolą w pełni wykorzystać swój potencjał.
W najbliższy poniedziałek (02.11) odbędzie się spotkanie informacyjne dla zainteresowanych uczestnictwem w projekcie MŚP – „Krok po kroku jak przejść przez ścieżkę rekrutacji, w ramach sektora komunikacja marketingowa”.
Biedronka wręcza nagrodę 100 tys. zł i odsłania antysmogowy mural
Zakończenie drugiego etapu nagrody Biedronki za książkę dla dzieci Piórko 2020 sieć sklepów ogłosiła w niezwykły sposób. Laureatka kategorii „Ilustracje” tegorocznego Piórka, Magdalena Starowicz, otrzymała od Biedronki czek na 100 tys. zł, a zaprojektowana przez nią okładka książki trafiła na odsłonięty na warszawskim Powiślu mural....
ING: Kampania kantoru walut online
ING Bank Śląski rusza z kampanią kantoru walut online dla firm w mediach społecznościowych. To wygodna usługa, niezbędna w każdej nowoczesnej firmie. Klikasz i masz.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764