logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Lovebrands Relations dla Astrazeneca

  PR 08.05.2020, przeczytano 597 razy

Agencja strategicznej komunikacji zintegrowanej LoveBrands Relations rozpoczęła współpracę z innowacyjną firmą biofarmaceutyczną AstraZeneca. W ramach podpisanej umowy zespół LoveBrands Relations prowadzi działania w obszarze diabetologii.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/lovebrands-relations-dla-astrazeneca,386937,artykul.html

AstraZeneca to innowacyjna firma biofarmaceutyczna, znajdująca się w czołówce największych firm tego sektora na świecie. Z myślą o pacjentach opracowuje i wytwarza nowoczesne leki pomagające zwalczać choroby, które stanowią największe wyzwania współczesnej medycyny. Agencja odpowiada za przygotowanie i realizację strategii komunikacji, działania biura prasowego i PR ekspercki, współpracę z organizacjami pozarządowymi oraz prowadzenie działań edukacyjnych, a także realizację i koordynację eventów w Polsce.

- Realizacja projektów dla branży farmaceutycznej niesie ze sobą wiele wyzwań, o czym przekonaliśmy się realizując projekty w wielu obszarach terapeutycznych. Mało, która branża na polskim rynku jest poddana tak wielu regulacjom. Tym bardziej jestem dumna, że LoveBrands Relations jest w tym obszarze partnerem AstraZeneca Pharma Poland – jednej z największych na świecie innowacyjnych firm biotechnologicznych – powiedziała Dorota Bieniek-Kaska, Prezes Zarządu LoveBrands Relations.

Za współpracę po stronie agencji odpowiedzialna jest Prezes Dorota Bieniek-Kaska oraz Marta Domańska, Head of Life science & CSR Department.

Agencja pozyskała klienta w drodze przetargu. Strony nie ujawniają szczegółów kontraktu.

Źródło: LoveBrands Relations

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Grupa Akomex dołącza do globalnej kampanii „Tydzień lasów FSC”
Spółki z Grupy Akomex dołączają do szerokiego grona firm biorących udział w globalnej akcji „Tydzień lasów FSC”, podkreślającej korzyści zrównoważonej gospodarki leśnej. Działanie ma na celu zwrócenie uwagi przedsiębiorców i konsumentów na to, w jaki sposób odpowiedzialna gospodarka leśna przyczynia się do ochrony...
Nikon prezentuje obiektyw Nikkor Z 135mm f/1.8s Plena
Firma Nikon wchodzi na nowy poziom optycznej doskonałości obiektywów serii S, wprowadzając obiektyw NIKKOR Z 135mm f/1.8 S Plena. Ten najwyższej klasy pełnoklatkowy średni teleobiektyw zapewni perfekcyjną jakość efektu bokeh – zarówno na zdjęciach, jak i w filmach. Obiektyw sprawdzi się w fotografii artystycznej, portretowej, modowej czy przyrodniczej.
Onesano inauguruje kampanię TV i digitalową
Producent naturalnych suplementów diety, onesano rusza z kampanią telewizyjną i digitalową, która potrwa do 29 października br. Nowe produkty w portfolio marki będą reklamowane w kluczowych kanałach lifestyle’owych z uwzględnieniem stacji tematycznych. Bannery sponsorskie zostaną również wykorzystane w kampanii online.
Kim są i ile wydają na SEO specjaliści w Europie? Jaki procent tego budżetu przeznaczają na działania on-site a jaki na link building? Według najnowszego raportu platformy WhitePress, przeciętny specjalista od pozycjonowania stron, to mężczyzna (62 proc.), zatrudniony w agencji (35 proc.) lub freelancer (33 proc.), pracujący w dużej mierze zdalnie lub hybrydowo, który poza...
Kampania programmatic DOOH realizowana na platformie Display & Video 360
„NAJbliżej do formy” – pod takim hasłem, na ekranach należących do Clear Channel Poland, realizowana jest we wrześniu kampania promująca kluby fitness należące do Benefit Systems –  Zdrofit, Fabryka Formy, Fit Fabric i Fitness Academy. Kampania została zakupiona w kanale programmatic Digital Out Of Home i po raz pierwszy na rynku polskim realizowana jest...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764