logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Lovepaper.org i Antalis dzielą wspólną miłość do papieru

  PR 12.02.2021, przeczytano 281 razy
ilustracja

Walentynki to wspaniały czas w roku, by uczcić naszą miłość do papieru. W końcu jest on zakorzeniony w każdym aspekcie naszego codziennego życia. Papier był podstawowym środkiem komunikacji od 2000 lat. Nawet w dzisiejszym cyfrowym świecie papier nadal jest preferowanym formatem dla czytelników książek, magazynów i gazet, a także dla właścicieli marek, którzy mogą komunikować się o swoich produktach i usługach w bardziej jakościowy sposób.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/lovepaper.org-i-antalis-dziela-wspolna-milosc-do-papieru,390203,artykul.html

Love Paper to kampania prowadzona przez grupę wspierającą papier Two Sides, która informuje konsumentów o pozytywnych historiach dotyczących druku, papieru i opakowań papierowych. Antalis jest dumnym i wspierającym członkiem Two Sides od wielu lat.

Oboje kochamy wszystko w papierze, od jego ekologicznych cech, po jego zdolność do poprawy samopoczucia psychicznego, uczenia się i zwiększania kreatywności. W rzeczywistości nie ma wielu branż, które mogą aspirować do tego, by stać się prawdziwie zrównoważonymi. Jedną z nich jest jednak przemysł papierniczy.

NASZA WIELKA ZRÓWNOWAŻONA HISTORIA

Chcemy mieć pewność, że druk i papier pozostaną jedną z najpotężniejszych i najbardziej zrównoważonych form komunikacji oraz preferowanym i zrównoważonym sposobem pakowania i ochrony przez wiele przyszłych pokoleń.

Witryna lovepaper.org zawiera fakty dotyczące zrównoważonego leśnictwa, sposobu wytwarzania papieru z naturalnych i odnawialnych materiałów, jego wysokiego wskaźnika recyklingu, a także szereg zabawnych zajęć z papierem i kartami dla rodzin.

LOGO LOVE PAPER

Logo może być używane przez wydawców w drukowanych książkach, magazynach i gazetach, a także przez marki w papierowych materiałach komunikacyjnych i opakowaniach, aby pomóc wyjaśnić zrównoważony charakter ich wyborów.

W Antalis zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z artystami ze strony www.pa-paperart.com, aby stworzyć pudełko z serca LovePaper, wykonane z wybranych wysokojakościowych papierów ozdobnych z oferty Antalis.

Źródło: Antalis Poland

www.antalis.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Konica Minolta zaprezentuje najnowsze innowacje i weźmie udział w licznych sesjach internetowych na targach cyfrowych "virtual.drupa" w dniach 20-23 kwietnia 2021 r., organizowanych przez Messe Düsseldorf. W ciągu czterech dni lider technologiczny zaprezentuje globalnej społeczności drukarskiej swoje produkty, przepływy pracy i spostrzeżenia rynkowe w obszarach druku...
Kolejna inwestycja w Heidelberga w drukarni Faber Print
Podczas dokładnego testowania maszyny w drukarni Faber Print osiągała ona wydajność 50-krotnie wyższą niż rozwiązania konkurencyjne adresujące ten sam segment maszyn
Webinarium Mark Andy i Domino: debiut cyfrowej maszyny Digital Series iQ
Podczas wspólnego webinarium, zorganizowanego 17 lutego br., firmy Mark Andy i Domino oficjalnie poinformowały o wprowadzeniu na rynek nowej, cyfrowej maszyny wąskowstęgowej – Digital Series iQ, bazującej na doświadczeniach obu producentów. Urządzenie dołączyło do coraz szerszego portfolio hybrydowych maszyn cyfrowych Mark Andy, a jego „sercem” jest nowy moduł inkjetowy...
Amagraf i szeroka oferta nie tylko dla poligrafii
Amagraf to od wielu lat dostawca maszyn i materiałów dla branży poligraficznej. Ekspansja firmy, jaka ma miejsce w ostatnim czasie, obejmuje także inne sektory gospodarki. Przykładem jest chociażby wdrożenie plotera termicznego CNC Thermocut w wersji midi 250 w przedsiębiorstwie budowlanym Sara S.C. PPHU Edyta i Andrzej Walczak. Służy on tu między innymi do wycinania...
„Uwolnij potęgę personalizacji” – webinarium Mark Andy i Global Graphics
Firma Mark Andy kontynuuje spotkania online ze swoimi obecnymi i potencjalnymi klientami z całego świata. Tym razem, we współpracy z Global Graphics, organizuje webinaarium dedykowane personalizacji (VDP – Variable Data Printing) i korzyściom wynikającym z jej wykorzystania w druku cyfrowym. Wydarzenie odbędzie się 4 marca br. o godz. 17.00.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764