logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Łukasiewicz z kampanią wizerunkową zwiększającą rozpoznawalność marki i oferty

  PR 26.07.2021, przeczytano 257 razy

Łukasiewicz ogłosił przetarg nieograniczony na realizację kampanii wizerunkowej. Celem planowanej komunikacji jest wzmocnienie rozpoznawalności Sieci Badawczej Łukasiewicz jako miejsca oferującego przedsiębiorcom skuteczną formułę na wypracowanie  innowacyjnych rozwiązań wspierających ich biznes. Planowany budżet kampanii to 800 tys. zł brutto.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/lukasiewicz-z-kampania-wizerunkowa-zwiekszajaca-rozpoznawalnosc-marki-i-oferty,392416,artykul.html

Zwycięzca przedstawi koncepcję strategii, zaprojektuje oraz zrealizuje ogólnopolską kampanię medialną na rzecz zwiększenia rozpoznawalności marki Łukasiewicz, z wykorzystaniem efektywnych narzędzi i kanałów dotarcia. Po realizacji działań kampanijnych planowane jest przeprowadzenie badania na grupie docelowej kampanii w zakresie znajomości spontanicznej i wspomaganej marki Łukasiewicz oraz przeprowadzenie badania na grupie do 20 dziennikarzy podejmujących tematykę badań i innowacji w zakresie znajomości spontanicznej i wspomaganej marki Łukasiewicz.

Grupą docelową kampanii będą przedsiębiorcy, w tym właściciele oraz osoby decyzyjne w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach, wyższa i średnia kadra zarządzająca w przedsiębiorstwach, managerowie oraz osoby odpowiedzialne za technologie, finanse, rozwój i innowacje w dużych firmach, inżynierowie działów technicznych i technologicznych, pracownicy obszarów badawczych przy i w przedsiębiorstwach, ze szczególnym uwzględnieniem tych rozważających wdrożenie innowacji w swojej firmie.

Źródło: Sieć Badawcza Łukasiewicz

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Mimaki prezentuje nowe innowacje i możliwości zastosowań na targach FESPA 2021
Firma Mimaki Europe, producent drukarek atramentowych i systemów tnących, zaprezentuje swoją szeroką ofertę wiodących na rynku, dochodowych technologii druku cyfrowego na targach FESPA Global Print Expo 2021 (12-15 października 2021 roku, RAI Amsterdam, Holandia, Stoisko: 1-F45). Chcąc w pełni wykorzystać zalety pierwszych organizowanych na żywo targów FESPA...
Hebe i agencja V&P ruszają z kolejną odsłoną kampanii reklamowej „Jestem w Hebe”
Sieć Hebe oraz agencja reklamowa V&P kontynuują współpracę i prezentują najnowszą serię spotów reklamowych pod tytułem „Jestem w Hebe“. Znany już widzom żartobliwy format rozmów matki i córki powróci na ekrany 16 września.  
Awanse i zmiany kadrowe w Gameset
Cezary Sokół i Michał Kisiel, dotychczas Junior Talent Managerowie, awansowali na stanowiska Talent Managerów w agencji gaming marketingu Gameset (grupa LTTM). Ponadto do zespołu Sales&Strategy dołączył Paweł Sakowicz, który objął funkcję Sales Managera.
Zygmunt Chajzer nowym ambasadorem Neonet
Gwiazdą kolejnej odsłony kampanii telewizyjno-radiowej marki NEONET został słynny dziennikarz i prezenter radiowo-telewizyjny, Zygmunt Chajzer. Nowy spot reklamowy skupia się na znalezieniu sprawdzonych rozwiązań, które sprawdzą się na co dzień. Wpisuje się on w komunikację NEONET prowadzoną pod hasłem „Mówisz-masz”, która ma na celu pokazanie...
Salony Agata z nową agencją PR – Big Picture zajmie się kompleksową obsługą brandu
Od września br. obsługę działań komunikacyjnych marki Agata – polskiej sieci salonów mebli i akcesoriów do wyposażenia wnętrz, prowadzi Big Picture. W ramach współpracy agencja odpowiada za stworzenie oraz realizację kompleksowej strategii w obszarze PR produktowego i korporacyjnego. Do zadań agencji należy między innymi prowadzenie biura...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764