logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Łukasz Herman awansował na Client Partnera w Carat

  PR 25.07.2019, przeczytano 581 razy

Łukasz Herman objął stanowisko Client Partnera w domu mediowym Carat (Dentsu Aegis Network). Nową rolę pełni od lipca br.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/lukasz-herman-awansowal-na-client-partnera-w-carat,383364,artykul.html

Łukasz Herman ma 17 lat doświadczenia zawodowego. W grupie Dentsu Aegis Network pracuje od ponad 13 lat. Karierę w branży reklamowej rozpoczął od stanowiska plannera w domu mediowym Vizeum, w którym pracował do 2009 roku. Przez kolejne dwa lata pełnił w Dentsu Aegis Network rolę Business Development/Innovation Managera. W 2011 roku przeniósł się do Caratu na stanowisko Communications Managera i zajmował tę posadę do końca 2015 roku. W 2016 roku awansował na Group Account Directora. Zajmował się obsługą wielu klientów, między innymi z branż FMCG, rozrywkowej czy ubezpieczeniowej: Takeaway (pyszne.pl), AXN, JYSK, Olimp Labs, Whirlpool (Indesit, Hotpoint), Simba, Forum Film, adidas, Mastercard, Pernod Ricard (Jacob's Creek, Campo Viejo, Malibu, Mumm), Mead Johnson (Enfamil), Kellogg's (Pringles), Netia, Ergo Hestia, motomi.pl. Na obecnym stanowisku koordynuje pracę 22 osób (managerki, specjaliści mediowi) i odpowiada za klientów: Simba, Olimp Labs, Takeaway (pyszne.pl), Selgros, Panawit, Arla, Mastercard, AXN, Jysk, Hörmann. Po odejściu Szymona Jóźwiaka, który przeszedł na stronę klienta (marka Philips), Łukasz Herman przejął także obsługę mediową tej firmy.

Wraz z zespołem zdobył wiele nagród, w tym Effie (za promocję filmu „Pojednanie” Forum Film Poland, Innovation (m.in. za projekt Mastercard Capsule czy promocję filmów “Wołyn” i “Pojednanie”), Złotych Spinaczy (za Mastercard Capsule) KTR (adidas Tubular UnCover) czy Golden Arrow. Łukasz jest członkiem jury tegorocznej edycji konkursu Effie. Pełni również funkcję mediatora i mentora wewnętrznego w ramach Dentsu Aegis Network.

Źródło: Dentsu Aegis Network Polska

www.dentsuaegisnetwork.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

O włączenie targowych firm podlegających pod PKD 82.30 i 73.11 do pomocy w ramach tarczy 10.0, przyznanie im rządowego wsparcia na obiecane przez ministerstwo m-ce maj-sierpień 2021, wliczenie do rozliczenia tarczy PFR 2.0 czasu do sierpnia 2021 włącznie czy przedstawienie im wytycznych dotyczących bezpiecznej organizacji imprez targowych – zwraca się do premiera Komitet Obrony...
Nowość od marki Wawel – Miniczekolada Danusia o smaku kokosowym
Klasyczna Danusia z Wawelu teraz dostępna w nowej, pysznej odsłonie! Do kultowego produktu o smaku orzechowo-czekoladowym dołączyła Danusia Kokosowa.
Agencja Monday Comms z kampanią dla Dell Technologies
Artur, w którego wciela się aktor Łukasz Simlat, jako pracownik korporacji przeżywa codzienne dylematy osób pracujących zdalnie. W postaci Artura każdy z nas może znaleźć siebie. Dlatego w poszukiwaniu rozwiązań pozornie błahych trudności, bohater zachęca do znalezienia w sobie wewnętrznego szefa i stania się lepszą wersją siebie na miarę dzisiejszych...
Epson rozpoczyna epokę otwartych innowacji
Firma opracowuje nowatorską technologię produkcji tworzyw sztucznych z biomasy i sproszkowanych metali z recyklingu.
Mediahub wspiera projekt XPS Revolt
MediaHub Poland odpowiada za obsługę mediową projektu „XPS Revolt” przygotowanego przez agencję reklamową Pakaya dla marek Dell i Intel EVO.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764