logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Łukasz Malec dyrektorem IT w Gremi Media

  PR 07.01.2024, przeczytano 649 razy
ilustracja

Z początkiem stycznia do zespołu Gremi Media dołączył Łukasz Malec. Na stanowisku dyrektora IT będzie odpowiedzialny m.in. za koordynację pracy działów deweloperów i infrastruktury, aby efektywnie wspierać rozwój firmy w obszarze technologii informatycznych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/lukasz-malec-dyrektorem-it-w-gremi-media,402654,artykul.html

– Jest mi niezwykle miło, że dołączyłem do zespołu Gremi Media. Widząc ogromny potencjał jakim dysponuje wydawnictwo, mnogość ciekawych projektów rozwojowych, szczególnie w zakresie technologii promowania wartościowych treści, zdecydowałem, że chciałbym być częścią tego projektu i dołączę do zespołu – mówi Łukasz Malec.

Łukasz Malec ma 25 letnie doświadczenie programistyczne, graficzne oraz zarządcze, które zdobywał jako dyrektor kilkudziesięcioosobowego zespołu deweloperskiego w portalu Interia.

– Cieszymy się ze Łukasz wzmocni nasz zespól. W roku 2023 grupa Gremi Media przekraczała kolejne rekordowe wyniki popularności, docierając do ponad 7 milionów polskich internautów. Jesteśmy przekonani, że obecność Łukasza będzie istotnym wsparciem dla zaplanowanych na 2024 rok projektów rozwojowych naszej grupy – komentuje Radek Kucko, członek zarządu Gremi Media SA.

Gremi Media SA wydaje dzienniki „Rzeczpospolita”, „Parkiet”, a także serwisy internetowe (z których korzysta 7,1 miliona realnych użytkowników, Gemius Mediapanel, grudzień 2023), tj. rp.pl, parkiet.com, historia.uwazamrze.pl, oraz serwisy branżowe, m.in. regiony.rp.pl, zdrowie.rp.pl, edukacja.rp.pl, pieniądze.rp.pl, logistyka.rp.pl, kobieta.rp.pl czy klimat.rp.pl. Ponadto Gremi Media posiada pakiety kontrolne w spółkach e-Kiosk SA oraz Kancelarie RP sp. z o.o.

Źródło: Gremi Media SA

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Ewelina Puławska dyrektor zarządzającą Good One PR
W maju br. Ewelina Puławska awansowała w strukturach Good One PR, obejmując nowo utworzone stanowisko managing director.
Karolina Leguła-Leszczyńska awansuje w Mindshare Polska
Karolina Leguła-Leszczyńska objęła rolę Cluster Category Lead’a w obszarze planowania strategicznego na region CEE. Odpowiada za pracę dla jednej z największych na świecie firm FMCG.
Jan Rybicki na stałe dołącza do redakcji Weekend.Gazeta.pl
Jan Rybicki, zwycięzca pierwszej edycji konkursu „Polska Stories”, na stałe dołącza do zespołu serwisu Weekend.Gazeta.pl. Wcześniej, w ramach projektu dedykowanego młodym reporterom i reporterkom, brał udział w warsztatach prowadzonych przez Olgę Gitkiewicz oraz opublikował swój finałowy reportaż na łamach Weekend.Gazeta.pl. Po zakończeniu konkursu współpracował z...
Zmiany kadrowe i awanse w Agencji DDOB
W ramach dążenia do ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich usług, Agencja DDOB wprowadziła kilka kluczowych zmian kadrowych. Nowe osoby i awanse mają na celu wzmocnienie struktur firmy oraz zapewnienie dalszego jej dynamicznego rozwoju.
Eryk Skolarski nowym Head of Events w Garden of Words Group
Garden of Words Group powitała na swoim pokładzie Eryka Skolarskiego, który dołączył w kwietniu bieżącego roku. Garden of Words Group to 3 agencje wyspecjalizowanych w różnych modelach komunikacji. Każda z nich łączy w sobie obsługę 360 z zakresu marketingu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764