logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

LX-900e - kolorowa drukarka wodoodpornych etykiet

   21.09.2010, przeczytano 10119 razy
ilustracjastrzałka

Firma Nowe Media wprowadza na polski rynek nowy model drukarki LX-900e do wydruku kolorowych etykiet w rozdzielczości 4800 dpi.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/lx-900e---kolorowa-drukarka-wodoodpornych-etykiet,11320,artykul.html

Istotnym atutem modelu LX-900e jest ma być szybkość, ostrość i wyrazistość cyfrowych wydruków, niewymagających matryc czy wykonywania minimalnego nakładu.

LX900e ma oddzielne pojemniki na atramenty i posiada możliwość nadruku na różnych podkładach przeznaczonych do druku etykiet atramentowych i kuponów, w tym m.in. na białych i przeźroczystych etykietach poliestrowych TuffCoat Extreme oraz białych BOPP.

Wymienione etykiety mają być odporne na wodę, zarysowania, rozmazywanie i rozdarcia. Dostępne są w wersjach: błyszczącej, półbłyszczącej i matowej, w zróżnicowanych rozmiarach.

Źródło: Nowe Media

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Traffic Design: Redesign orłowskiego targowiska
Szyldy i zewnętrzna identyfikacja wizualna to nie tylko bolączka głównych miejskich ulic. Tym razem Stowarzyszenie Traffic Design na warsztat weźmie popularne wśród gdynian targowisko na placu Górnośląskim.
Agencja reklamowa Hand Made wygrała przetarg na launch nowych produktów marki Amway.
Serviceplan Health, międzynarodowa grupa specjalizująca się w komunikacji marketingowej produktów i usług w kategorii zdrowia i zdrowego stylu życia, wchodzi na rynek polski. Biuro w Warszawie będzie odpowiedzialne nie tylko za rozwój kompetencji grupy na lokalnym rynku, ale będzie także odgrywać rolę regionalnego hubu SP Health.
„Łazienki polecane przez życie” – wiosenna odsłona kampanii marki Cersanit
Ruszyła kolejna odsłona kampanii wizerunkowej Cersanit pod hasłem „Łazienki polecane przez życie”. W ramach kampanii marka wykorzystując wieloletnie doświadczenie, a także specjalistyczną wiedzę –chce budować świadomość i inspirować Polaków do działania i tworzenia indywidualnej łazienkowej przestrzeni, z wykorzystaniem najwyższej jakości...
Mimaki na targach Fespa 2019
Firma Mimaki Europe, producent drukarek atramentowych i systemów tnących, poinformowała dziś, że zamierza zainspirować klientów do odkrywania twórczych, innowacyjnych, dochodowych możliwości w futurystycznej atmosferze na targach FESPA Global Print Expo 2019 (Monachium, Niemcy – 14-17 maja 2019 roku). Pod hasłem „Wyobraź sobie przyszłość...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764