logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Maciej Dowbor w kampanii Trzymaj Pion

  PR 22.11.2019, przeczytano 202 razy
ilustracjastrzałka

Zapraszamy do obejrzenia lub odsłuchania kolejnego odcinka podcastu i videocastu Trzymaj Pion. Tym razem z gościnnym udziałem Macieja Dowbora – dziennikarza, prezentera telewizyjnego i taty dwóch córek w szczerej rozmowie z blogerką, socjolożką i ambasadorką kampanii Trzymaj Pion – Natalią „Nishką” Tur. W szczerej rozmowie nasz gość opowiada m.in. o tym jak stopniowo odnajdywał się w trudnej roli taty, zmieniających się zadaniach i wyzwaniach jakie stają przed świadomymi rodzicami oraz roli ojca w tej “układance”. Nie zabraknie przy tym kilku historii z samego życia oraz wspomnień… o piwie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/maciej-dowbor-w-kampanii-trzymaj-pion,384825,artykul.html

Nasza kampania Trzymaj Pion ma na celu wspierane rodziców w zapobieganiu przedwczesnej inicjacji alkoholowej nastolatków, a także w wychowywaniu dzieci do odpowiedzialnych postaw związanych z alkoholem w dorosłym życiu. Zdaniem ekspertów kampanii to właśnie rola ojców często bywa niedoceniania, a może mieć diametralny wpływ na postrzeganie alkoholu przez nastolatków i młodych dorosłych. W rozmowie Maciej Dowbor wskazuje, że niewłaściwym jest – w jego ocenie – stygmatyzowanie niektórych tematów, jak na przykład właśnie obecności alkoholu w domu, który staje się czasami tematem tabu. Stwierdza, że kulturę picia alkoholu wynosi się z domu, a jak ta kultura będzie wyglądała zależy w dużej mierze od samych rodziców.

Po więcej zapraszamy: www.trzymajpion.pl – strona kampanii gdzie rodzice znajdą teksty eksperckie, porady, rozmowy i informacje o tym jak budować zdrowe relacje z dziećmi i nastolatkami.

Rozmowy dostępne są również w formie podcastów dostępnych na wszystkich najważniejszych platformach:

Źródło: Grupa Żywiec

www.grupazywiec.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

See&Say - zgłoszenia do 18 grudnia
Do 18 grudnia trwają zgłoszenia do przeglądu portfolio See&Say.
Wrocławskie Targi Plakatu i Ilustracji
W dniach 14 i 15 grudnia odbędą się najbardziej kulturalne targi na Dolnym Śląsku – Wrocławskie Targi Plakatu i Ilustracji. Wydarzenie skierowane jest do fanów i koneserów sztuki współczesnej, którzy doceniają kunszt artystów obecnego pokolenia. Strefa Targów Plakatów i Ilustracji będzie jedną z atrakcji Festiwalu Świadomych Zakupów, w którym udział weźmie 150...
Digital signage, technologia która zmienia definicję reklamy
Plakat w witrynie sklepu czy ulotki rozrzucone po ulicach to już przeszłość. Sklepy coraz częściej stawiają na zdigitalizowane formy przekazu do klienta. Jak wskazują badania, trend ten stale się rozwija, a Polacy są otwarci na jego wykorzystywanie.
Umacnianie relacji w rodzinie celem kampanii Nierozerwalni
Więzi rodzinne są przez większość badaczy wskazywane jako jeden z najważniejszych czynników chroniących przed podejmowaniem przez młodych ludzi zachowań ryzykownych – podkreśla Robert Frączek z Państwowej Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. To właśnie na ich istotę zwraca uwagę kampania Nierozerwalni.
Bożonarodzeniowa iluminacja rozświetliła Piłę
Centrum Piły rozświetlone zostało tysiącami światełek. Na placach Staszica oraz Konstytucji 3 Maja pojawiła się świąteczna iluminacja, która będzie ozdobą miasta przez cały okres świąteczno-noworoczny. Uroczystego rozświetlenia dokonali Piotr Głowski, prezydent Piły oraz Mariusz Kądziołka, prezes Enei Oświetlenie. Wykonaniem i montażem instalacji zajęła się Enea...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764