logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Maciej Głogowski prowadzącym środowy Poranek Radia TOK FM

  PR 02.09.2020, przeczytano 142 razy
ilustracja

2 września 2020 r. Maciej Głogowski po raz pierwszy poprowadzi środowy "Poranek Radia TOK FM". Zastępca redaktor naczelnej Radia TOK FM i szef zespołu ekonomicznego stacji dołączy do grona gospodarzy porannej audycji, w którym są Dominika Wielowieyska, Jan Wróbel, Karolina Lewicka i Jacek Żakowski. 


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/maciej-glogowski-prowadzacym-srodowy-poranek-radia-tok-fm,388289,artykul.html

Profesjonalizm, wiarygodność, dociekliwość i wielka kultura osobista. A do tego niezwykła wiedza gospodarcza i umiejętność wyjaśniania słuchaczom w prosty sposób nawet najbardziej skomplikowanych problemów ekonomicznych - to ogromne atuty Maciej Głogowskiego. Polityka i gospodarka ściśle się ze sobą wiążą, dlatego jesteśmy przekonani, że środowe "Poranki Radia TOK FM" nie mogą mieć lepszego gospodarza - komentuje Kamila Ceran, redaktor naczelna Radia TOK FM.

Maciej Głogowski jest związany z redakcją TOK FM od 16 lat. W 2017 r. został zastępcą redaktor naczelnej stacji, Kamili Ceran. Zajmuje się przede wszystkim tematyką gospodarczą - pozostaje szefem redakcji ekonomicznej TOK FM oraz prowadzącym magazyn "EKG". W ostatnich latach był też współgospodarzem poranków powyborczych i audycji specjalnych rozgłośni, szefem akcji TOK FM, jak np. "Usłysz swoje miasto", prowadzącym debaty z politykami, a także program "Historie Polski". To laureat m.in. nagrody Grand Press Economy z 2018 r. i Konkursu im. Władysława Grabskiego z 2014 r.

"Poranek Radia TOK FM" to codzienna audycja publicystyczna, której gospodarzami są znani dziennikarze. Tematy poruszane w "Poranku" to najważniejsze aktualne wydarzenia polityczne, społeczne, gospodarcze, kulturalne z kraju i ze świata. Gospodarze programu rozmawiają o nich z politykami, ekspertami, publicystami ze wszystkich najważniejszych mediów w Polsce. Poranek jest wielostronnym przeglądem opcji, opinii, poglądów na każdy ważny i interesujący temat. Żywym i szybko reagującym forum wymiany myśli, komentarzy i interpretacji otaczającej nas rzeczywistość.

Program prowadzą: w poniedziałek - Dominika Wielowieyska, we wtorek - Jan Wróbel, w czwartek - Karolina Lewicka, w piątek - Jacek Żakowski.

Źródło: Agora SA

Dodatkowe informacje:

Radio TOK FM - Pierwsze Radio Informacyjne jest opiniotwórczym radiem „mówionym”, w którym słowo stanowi około 90% programu antenowego. Stacja intensywnie rozwija swoją ofertę premium, a liczba wykupionych dostępów Premium TOK FM dynamicznie rośnie - na koniec 1. kwartału 2020 r. wyniosła ponad 23 tys. Podcastowa oferta Radia TOK FM - dostępna na tokfm.pl i w aplikacji TOK FM to cyfrowa biblioteka ponad 200 audycji i cykli tematycznych o różnorodnej tematyce - m.in. politycznej, ekonomicznej, społecznej, naukowej i poradnikowej - zawierająca ponad 75 tys. podcastów.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Radio 357 Przedpremierowo z „Muzyką ciszy” w Open.fm i WP Pilot
W niedzielę 1 listopada w Radiu 357 Przedpremierowo ruszy audycja, na którą każdego roku czekają słuchacze. „Muzyka ciszy” Marka Niedźwieckiego to zestaw utworów przygotowanych na ważne dni i wyjątkowe okazje. Emisja rozpocznie się o godzinie 19:00 w Open.fm i WP Pilot.
Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce – wrzesień 2020
Według cyklicznego badania Instytutu Monitorowania Mediów IMM najbardziej opiniotwórczych polskich mediów we wrześniu miejsce pierwsze zajął portal Onet.pl. Na podium uplasowały się również stacja RMF FM oraz dziennik Rzeczpospolita. W rankingu ogólnym najczęściej cytowanych mediów w Polsce znalazły się również Radio Zet, Puls...
Na najbliższy weekend 31 października - 1 listopada 2020 roku Rock Radio przygotowało specjalne propozycje dla słuchaczy. W sobotę stacja zaprosi wszystkich na audycję "Strach się bać", związaną z obchodzonym w tym dniu w wielu miejscach Halloween, zaś w niedzielę - w dniu Wszystkich Świętych będzie wspominać znanych muzyków, którzy odeszli w tym...
Facebook wniósł pozwy przeciwko czterem osobom, oskarżając ich o sprzedawanie fałszywych obserwatorów na Instagramie.
Polscy influencerzy modowi
W swoim najnowszym raporcie GaleriaMarek.pl przeanalizowała profile 111 influencerów modowych, 37 865 postów i 13 821 komentarzy. Ich poczynania na Instagramie śledzi łącznie blisko 15 mln osób. Liczba ich fanów wzrosła w ubiegłym roku o ok. 550 tys. Twórców podzielono na cztery grupy: Tytanów (ponad 200 tys. obserwatorów),...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764