logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Maciej Podgórski obejmuje stanowisko w Dentsu Polska

  PR 08.02.2023, przeczytano 450 razy
ilustracja

Maciej Podgórski objął stanowisko Integrated Strategy Lead w grupie dentsu Polska, gdzie będzie odpowiadał za integrację usług doradztwa marketingowego, technologicznego i biznesowego świadczonych kluczowym klientom grupy w regionie CEE w ramach pionu Creative.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/maciej-podgorski-obejmuje-stanowisko-w-dentsu-polska,398914,artykul.html

Zintegrowana strategia jest platformą dla rozwoju rozwiązań łączących odpowiednie kompetencje dentsu Creative w sposób dostosowany do unikalnych potrzeb biznesowych klienta.

- Punktem wyjścia dla oferty dentsu na rok 2023 jest pogłębiona analiza potrzeb naszych partnerów biznesowych, która pozwala nam proaktywnie podchodzić do wyzwań, z którymi mierzą się obecnie wszyscy klienci. Zacieśnianie współpracy między kompetencjami jest kluczowe dla dalszego rozwoju biznesu naszych klientów – mówi Marcin Dobrzyniecki, operations & delivery officer w dentsu Polska.

Podgórski będzie ściśle współpracował z zespołami Creative Technology, Commerce & Social Media, Data & Analytics oraz pionem mediowym dentsu nad rozwojem nowych produktów w obszarach takich jak social commerce, gaming i social impact.

Maciej Podgórski od ponad 4 lat związany jest z marketingiem. Od 2019 roku pracował na stanowiskach managerskich odpowiedzialnych za strategię e-commerce dla globalnych klientów m.in. w Isobar i Publicis Commerce. Wcześniej prowadził projekty w sektorze fintech i administracji publicznej. Ostatnio związany był z Procter & Gamble gdzie jako Senior IT Manager odpowiadał za rozwój produktów w obszarze social commerce.

Źródło: dentsu Polska

www.dentsu.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Roland DG wprowadza nowy wielkoformatowy ploter płaski UV
Roland DG ogłasza dzisiaj wprowadzenie na rynek nowego, wysokonakładowego i niezawodnego wielkoformatowego plotera płaskiego UV, EU-1000MF. Ploter został zaprojektowana tak, aby zapewnić wyjątkową jakość obrazu przy niezrównanej wydajności, wszechstronności i niezawodności, a wszystko to w atrakcyjnej cenie.
Oponeo.pl rusza z drugą edycją kampanii Kręci Nas Recykling
Podobnie jak w ubiegłym roku, kampania rozpocznie się 21 marca i potrwa do 22 kwietnia. Daty te nie są przypadkowe – 21 marca to początek kalendarzowej wiosny, a 22 kwietnia to międzynarodowy Dzień Ziemi. Organizatorzy dodali do planu wydarzenia dwa nowe punkty, których realizacja będzie kolejną cegiełką, mającą realny wpływ na otaczające nas środowisko.
Start kampanii Związku Polskie Mięso
Rusza kolejna, piąta już, edycja ogólnopolskiej kampanii promocyjno-informacyjnej „Marka Polskie Mięso - Polska Smakuje” organizowana przez Związek Polskie Mięso. W tym roku zostanie przeprowadzona pod hasłem: POLSKIE MIĘSO KARMI ZMYSŁY. Poza promocyjnymi działaniami skierowanymi do konsumentów, jej częścią będzie również cykl spotkań oraz...
Gamivo i Żabka z kolejną akcją marketingową
Spółka GAMIVO, która łączy w swojej działalności e-commerce oraz gaming, rozpoczęła kolejną akcję promocyjną z siecią sklepów Żabka. Tym razem punkty lojalnościowe zgromadzone w aplikacji mobilnej Żappka, czyli tzw. żappsy, można wymieniać na grę Wiedźmin. To już trzecia akcja zorganizowana przez platformę dla graczy i popularną sieć sklepów....
Soundly by Platige – nowa jakość dźwięku firmowana przez Platige Image
Studio Platige Sound zmienia się w Soundly by Platige. Studio dźwiękowe pod nowym szyldem kontynuuje swoją działalność i będzie realizować zarówno krajowe, jak i międzynarodowe projekty dla branży reklamowej, filmowej oraz gier komputerowych. Wprowadzenie zmian to kolejny krok w rozwoju Grupy Platige.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764