logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Maczfit świętuje 9. urodziny

  PR 13.05.2024, przeczytano 239 razy
ilustracjastrzałka

Trwa Urodzinowy Festiwal Korzyści Maczfit, zorganizowany z okazji 9. urodzin marki. W jego ramach wystartował m.in. miesięczny konkurs, w którym do wygrania są wymarzone wakacje, vouchery na catering oraz dziesiątki innych nagród. Celebracji towarzyszy szereg działań reklamowych oraz komunikacyjnych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/maczfit-swietuje-9.-urodziny,404199,artykul.html

Z okazji 9. roku na polskim rynku, Maczfit rozpoczął Urodzinowy Festiwal Korzyści, przygotowany specjalnie dla klientów i przyjaciół marki. Jedną z głównych aktywacji jest całomiesięczny konkurs. Chcąc wziąć w nim udział wystarczy w okresie od 1 do 31 maja złożyć zamówienie na catering Maczfit (obejmujący co najmniej 5 dni; o wartości nie niższej niż 300 złotych) i odpowiedzieć na pytanie „Jakie danie Maczfit zabrałbyś/zabrałbyś na bezludną wyspę i dlaczego?”. Do wygrania bony na wakacje marzeń  o wartości 15 000 złotych każdy (do wykorzystania w Wakacje.pl), a także vouchery na catering, torby termiczne oraz sety talerzy znanej ilustratorki. Ponadto firma przygotowała cotygodniowe akcje promocyjne, które można na bieżąco śledzić na stronie internetowej www.maczfit.pl, w aplikacji mobilnej oraz na jej kanałach własnych.

ilustracjastrzałka

W ramach działań wspierających 9. urodziny Maczfit marka prowadzi szerokie działania reklamowe, w tym promocję w radio, działania digital i działania outdoor. Dodatkowo Urodzinowy Festiwal Korzyści Maczfit wspierają komunikacyjnie aktywacje w obszarze influencer markieting, PR i SM.

Źródło: Maczfit

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Eksperci i naukowcy na rzecz kampanii „Zdrowie w zasięgu”
Rusza ogólnopolska kampania „Zdrowie w Zasięgu”, mająca na celu promowanie osiągnięć i potencjału nowoczesnej medycyny, wynikających z rozwoju telekomunikacji, zwłaszcza usług mobilnych. Kampania organizowana jest przez bloga „Na fali nauki” przy współpracy ekspertów i naukowców.
Samoregulacja ds. etycznej reklamy suplementów diety
Rada Reklamy wypracowała najbardziej aktualną w Polsce, kompleksową samoregulację ds. etycznej reklamy suplementów diety. Samoregulacja stała się ważną częścią Kodeksu Etyki Reklamy. Rada Reklamy jest dumna, że branża reklamowa stworzyła i wprowadziła do Kodeksu Etyki Reklamy ten dokument. Dzięki niemu Rada Reklamy zrobiła kolejny pionierski krok, aby zwiększyć...
VML z wyróżnieniem w raporcie Agencja Reklamowa Roku
Podczas uroczystej Gali Marketerów, Agencji Reklamowych i Domów Mediowych redakcja Media Marketing Polska przyznała nagrody dla najlepszych agencji reklamowych i domów mediowych w Polsce, w tym dla VML. 
Orion Woman: kreowanie marki osobistej
14 czerwca 2024 roku we wnętrzach Galerii Domu Artysty Plastyka w Warszawie, odbędzie się trzecia edycja Orion Woman. Wydarzenie zgromadzi ekspertki z digital marketingu, które podzielą się swoimi strategiami na skuteczne kreowanie i promowanie marki osobistej. To niepowtarzalna okazja, aby nauczyć się od liderów branży, jak wzmacniać swoją widoczność i budować trwałe relacje w...
Joanna Brodzik ambasadorką marki Fine Life
Celem najnowszej kampanii „Gotowanie na wyzwanie z Joanną Brodzik” jest zbudowanie rozpoznawalności produktów marki własnej Fine Life, w ofercie której dostępnych jest około 400 wysokiej jakości artykułów w atrakcyjnej cenie. Cykl składa się z ośmiu odcinków, które co miesiąc będą pojawiały się na kanale Youtube, dedykowanej stronie...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764