logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Madogz z pięcioma nominacjami do Golden Arrow 2022

  PR 13.06.2022, przeczytano 310 razy

Agencja MADOGZ otrzymała aż pięć nominacji w konkursie Golden Arrow 2022. O nagrody powalczą projekty zrealizowane przez agencję dla marek OTOMOTO i 321Sprzedane.pl.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/madogz-z-piecioma-nominacjami-do-golden-arrow-2022,396251,artykul.html

W konkursie Golden Arrow co roku nagradzane są najlepsze kampanie marketingowe, które wyróżniły się na rynku pod kątem ich efektywności i innowacyjności. Tym roku na liście nominowanych kampanii znalazły się dwa projekty realizowane przez MADOGZ.

Cztery nominacje otrzymała kampania „Prawdziwe historie”- Wartburg przygotowana dla marki OTOMOTO z Grupy OLX. Projekt będzie rywalizował o nagrody w kategoriach: Digital Marketing – social media, Digital Marketing - Wideo, Digital Marketing - kampania internetowa, Kampania zintegrowana – Business to consumer (B2C).

Z kolei kampania sprzedażowa "Bez cacania" zrealizowana przez MADOGZ z wykorzystaniem formatu modular video dla marki 321Sprzedane.pl, została nominowana w kategorii "Digital marketing - Innowacja internetowa".

W tym roku jury złożone z marketerów i przedstawicieli specjalistycznych agencji przyzna nagrody i wyróżnienia w 23 kategoriach. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali 23 czerwca.

Źródło: MADOGZ

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Druga edycja akcji „Zaprojektowane po ludzku” zainicjowana przez „Gazetę Wyborczą” jest poświęcona tworzeniu przyjaznej ludziom przestrzeni wspólnej. W trakcie jej trwania na łamach „Wyborczej” ukażą się publikacje pokazujące problem przestrzeni publicznej w miastach z różnych perspektyw. Ważnym elementem akcji jest konkurs,...
On Board Think Kong: kampania Hoya Lens z nagrodami IAC 2022
HOYA Lens Poland i agencja OBTK otrzymały międzynarodową nagrodę IAC 2022 w 2 kategoriach: Best Health Care Integrated Ad Campaign oraz Best Medical Integrated Ad Campaign. Statuetki zostały przyznane za kampanię „Wzrok OK!”, która zachęciła do zaplanowania wizyty u specjalistów ponad 2 mln Polaków.
Najlepsze okładki 2021 roku wybrane
Poznaliśmy laureatów VIII edycji Konkursu 30/30 na najlepszą okładkę płytową. Wręczenie nagród miało miejsce 23 czerwca podczas wernisażu wystawy pokonkursowej w Poznaniu, w 3-piętrowej Galerii na Dziedzińcu Starego Browaru.
W środę, 22 czerwca w Fabryce Norblina odbył się Finał 9. edycji Papaya Young Creators. Podczas finału ogłoszono zwycięzców i zwyciężczynie konkursu dla młodych talentów filmowych. Jury tegorocznej edycji przyznało 10 nagród, 1 wyróżnienie oraz 4 nagrody specjalne. Poznajcie laureatów i laureatki tegorocznych kategorii: Music Stories, Branded...
Dwie nagrody Golden Arrow 2022 dla Opus B
W tegorocznej edycji konkursu zdobyliśmy nagrodę główną za działania dla marki Jurajska oraz wyróżnienie za kampanię dla Familijnych.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764