logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Maffashion i Żabson grają w grze Sizeer i Adidas Ozweego

  PR 26.09.2019, przeczytano 1191 razy
ilustracja

Sizeer w pomysłowy i niekonwencjonalny sposób wprowadza do swojej sieci odświeżoną wersję modelu adidas Ozweego. Jak? Za pomocą gry inspirowanej komputerowym hitem z lat 90. Do gry zapraszają animowane awatary Maffashion i Żabsona, z którymi już w realu można wyjechać do Singapuru.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/maffashion-i-zabson-graja-w-grze-sizeer-i-adidas-ozweego,384110,artykul.html

Ci, którzy pamiętają popularną w latach 90. grę Arkanoid zauważą podobieństwo, a młodsze pokolenie ma okazję przekonać się na czym polegał fenomen tej prostej, a tak wciągającej zabawy. 8-bitowa grafika przenosi gracza w świat pamietający kasety VHS, walkmany i pierwsze ugly shoes.

Zasady pozostają te same, lecz tym razem dodano elementy nawiązujące do lat 90., jak jojo czy kaseta magnetofonowa, które użytkownik zbiera, aby rozbić wszystkie klocki i odkryć grafikę modelu adidas Ozweego. Po uzyskaniu 2000 punktów gracz otrzymuje kod, który jest przepustką do wzięcia udziału w drugim etapie konkursu. A jest o co walczyć!

W grę wchodzi niecodzienna wygrana – wyjazd do Singapuru i pobyt w topowym hotelu Marina By Sands i to w wyjątkowym towarzystwie Maffasion i Żabsona. Influencerzy również zostali „wciągnięci” w grę. Ich graficzne awatary towarzyszą graczom już na starcie.

  • Gra dostępna jest TUTAJ

Koncepcja gry oraz mechanizm konkursu zostały przygotowane przez Biuro Kreacji firmy Marketing Investment Group - właściciela sieci salonów Sizeer. Natomiast wykonanie gry zostało powierzone agencji The Digitals (Grupa S/F), która odpowiada za produkcję oraz development gry oraz przygotowanie awatarów influencerów.

Źródło: Marketing Investment Group

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

PLL LOT szuka strategicznej agencji reklamowej
Polska Grupa Lotnicza S.A., w imieniu Polskich Linii Lotniczych LOT S.A., ogłasza przetarg na wybór strategicznej agencji reklamowej do współpracy przy opracowaniu i realizacji kampanii wizerunkowej oraz bieżącej obsługi działań komunikacyjnych marki dla PLL LOT S.A.
Kampania „Europejskie pieczarki, ukryty skarb”
Zaplanowana w 2023 roku na trzy lata, dofinansowana przez Unię Europejską, kampania promująca spożycie grzybów w 9 europejskich krajach przynosi spektakularne efekty. Liczne krajowe inicjatywy, media lokalne i społecznościowe z Belgii, Francji, Niemczech, Węgier, Irlandii, Włoch, Holandii, Hiszpanii i Polski kierują uwagę konsumentów na niezaprzeczalne wartości, jakie...
Rusza kampania „Twoje spojrzenie ma znaczenie. Niezależnie od wieku”
Zdrowie i higiena oczu są kluczowymi elementami komfortu życia, niezależności i bezpieczeństwa w każdym wieku. Z badań przeprowadzonych w ramach kampanii „Twoje spojrzenie ma znaczenie. Niezależnie od wieku” wynika, że 81% seniorów odczuwa dolegliwości związane ze wzrokiem w codziennych sytuacjach, a aż 55% ma problemy z funkcjonowaniem z powodu niesprawności...
5. edycja E-commerce Trends Summit 2024
Generuj rekordowe zyski i podbijaj nowe rynki – zachęca najnowsza edycja konferencji E-commerce Trends Summit, skierowanej do osób związanych ze sprzedażą online. Wydarzenie odbędzie się 19 września w formule hybrydowej w Centralnym Domu Technologii w Warszawie. Na scenie wystąpią zagraniczni i polscy eksperci (nazwiska już wkrótce!). Organizatorem jest ICAN...
iPoster dołącza do firm członkowskich IAB Polska
iPoster to właściciel i operator największej w Polsce sieci Digital Out-Of-Home (DOOH) w segmencie galerii handlowych. W swojej ofercie posiada blisko 600 wysokiej jakości nośników typu totem i spectacular (wielkoformatowe nośniki digital) w 78 centrach handlowych w 47 miastach, w tym w Warszawie, Krakowie, Poznaniu czy Wrocławiu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764