logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Magazyn .PSD Photoshop 07/2010 za darmo online

   23.06.2010, przeczytano 5407 razy
ilustracjastrzałka

Lipcowy numer magazynu dla grafików komputerowych .PSD Photoshop w wersji PDF jest dostępny za darmo online. Na stronie internetowej można również znaleźć numery archiwalne od roku 2009.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/magazyn-.psd-photoshop-07-2010-za-darmo-online,10856,artykul.html

Magazyn można pobrać ze strony internetowej (http://psdmag.org/pl/magazine/1102-nie-tylko-photoshop-przeglad-narzedzi-z-pakietu-cs5) za darmo i bez rejestracji. W lipcowym .PSD między innymi: recenzję programów z pakietu CS5 oraz tutorial na temat tworzenia obiektów 3D za pomocą nowych narzędzi w Photoshop CS5. Ze strony można też pobrać zdjęcia Royalty Free i pliki źródłowe do artykułów.

W archiwum można też znaleźć wszystkie numery magazynu .PSD od początku 2009 roku.

Źródło: Magazyn .PSD

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Short social video i budowanie obecności marki w mediach społecznościowych
150 miliardów dolarów rocznie – tyle w 2028 roku mają wynosić rosnące systematycznie nakłady na reklamy w formie short videos[1]. Wprowadzone przez TikTok krótkie filmy kręcone w orientacji pionowej szybko awansowały z referencyjnej formy komunikacji Generacji Z na jedną z najbardziej atrakcyjnych także...
Krok po kroku przez przetargi z influencerami: przewodnik
Zapraszamy do lektury najnowszej publikacji Grupy Roboczej Influencer Marketing IAB Polska. To kolejna część dobrych praktyk z zakresu influencer marketingu, którą przygotowali najlepsi eksperci z branży. Tym razem dzielą się oni wiedzą na temat tego, jak krok po kroku prowadzic przetargi z influencerami. 
IAB Polska: Jak wykorzystać AI w marketingu w 2024 r.
Rozwój sztucznej inteligencji powoduje radykalne zmiany w światowej gospodarce, generując potencjalnie nawet 7-procentowe wzrosty światowego PKB[1]. AI otwiera również niespotykane dotąd możliwości także dla branży digitalowej. Szalona dynamika rozwoju narzędzi AI i wzrostu ich popularności sprawia, że branża zadaje sobie pytania już...
Przewodnik po sztucznej inteligencji 2024 IAB Polska
Zapraszamy do pobrania Przewodnika po sztucznej inteligencji 2024 przygotowanego przez ekspertów z Grupy Roboczej AI IAB Polska. Publikacja zawiera praktyczne porady dotyczące wdrożenia AI w firmie pod kątem  działań marketingowych. Publikacja dostępna jest w dwóch wersjach – jako interaktywny dokument online oraz klasyczny pdf.
SEO Casebook: Agencja Sempai świętuje 18. urodziny
W dobie ciągłych zmian w algorytmach wyszukiwarek i rosnącej konkurencji w sieci, wielu sceptyków wieszczy zmierzch SEO. Nic bardziej mylnego! Agencja Sempai udowadnia, że SEO wciąż jest potężnym narzędziem, które może zapewnić firmom imponujący wzrost widoczności w sieci.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764