logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Magazyn .PSD Photoshop 6/2010 za darmo w sieci

   17.05.2010, przeczytano 3500 razy

Wydawca magazynu .PSD Photoshop zdecydował o udostępnieniu numeru 6/2010 za darmo w formie elektronicznej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/magazyn-.psd-photoshop-6-2010-za-darmo-w-sieci,10690,artykul.html

Numer zamieszczony w sekcji download na stronie internetowej magazynu to aktualne wydanie 6/2010, które poświęcone jest premierze Photoshop CS5 oraz pracom grafików z agencji reklamowych. Wydania nie będzie można znaleźć w kioskach - jest ono dostępne tylko w wersji online.

Do magazynu dołączone zostały zdjęcia Royalty Free i pliki źródłowe. PDF z magazynem .PSD Photoshop znaleźć można na witrynie: psdmag.org/pl/magazine/1064-premiera-cs5

Źródło: .PSD Photoshop

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Przewodnik po TikToku od IAB Polska
Dlaczego nie warto lekceważyć potencjału TikToka w działaniach biznesowych? Bo to najszybciej rozwijająca się platforma na świecie, wyprzedzająca konkurencję nie tylko przyrostem nowych użytkowników, ale także dynamiką rozbudowy narzędzi biznesowych dedykowanych twórcom i markom.
 Akt o sztucznej inteligencji (AI Act) - przewodnik IAB Polska
Sztuczna inteligencja szturmem wdarła się do naszej codzienności i pracy. Z jednej strony trudności nastręczać może wielość dostepnych rozwiązań i narzędzi, z drugiej zaś dostosowanie się do nowych unijnych regulacji (AI Act), które niebawem wejdą w życie. 
 SEMbook 2024 – najnowsze trendy w SEO i PPC
Jak osiągać cele marketingowe, gdy warunki dyktuje AI, automatyzacja i personalizacja stają się standardem, a algorytmy wyszukiwarek aktualizują się w zawrotnym tempie? Nowy trendbook Grupy Roboczej SEM IAB Polska prezentuje najbardziej aktualną wiedzę teoretyczną i najciekawsze przykłady jej realizacji w kampaniach PPC i SEO.
Salestube: e-book dla branży e-commerce
Należąca do Group One spółka Salestube zaprezentowała autorski e-book “Odkryj potencjał E-commerce”. Publikacja została stworzona z myślą zarówno o doświadczonych przedstawicielach branży, jak i tych, którzy swoją przygodę z e-commerce dopiero rozpoczynają. Wydanie to kompendium wiedzy w zakresie wdrożeń i rozwoju platform e-commerce, analityki...
Werbe!Punkt zadebiutował na rynku niemieckim
Pierwszy numer Werbe!Punkt trafil już na biurka 5000 aktywnych agencji reklamowych i dystrybutorów w Niemczech. Jesteśmy przekonani, że to wydawnictwo stanie się cennym źródłem wiedzy i inspiracji dla wszystkich zaangażowanych w świat reklamy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764