logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Magazyn "Strona Kobiet" z "Kurierem Lubelskim"

  PR 02.10.2020, przeczytano 633 razy
ilustracjastrzałka

30 września br. do „Kuriera Lubelskiego” zostało dołączone pierwsze wydanie lubelskiego magazynu dla kobiet – "Strona Kobiet".


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/magazyn-_strona-kobiet_-z-_kurierem-lubelskim_,388624,artykul.html

Lubelska "Strona kobiet" będzie ukazywać się jako dwumiesięcznik. Każdemu wydaniu towarzyszyć będzie spotkanie kobiet poświęcone tematowi przewodniemu. Tematem przewodnim numeru wrześniowo – październikowego w Lublinie są Kobiety w biznesie, a spotkanie w formie paneli dyskusyjnych odbędzie się w połowie października br.

Redaktorką prowadzącą magazynu jest Małgorzata Plawgo. Autorem projektu graficznego i dyrektorem artystycznym numeru jest Tomasz Bocheński.

"Strona kobiet" została dołączona do środowego wydania „Kuriera Lubelskiego”, jest dostępna na stronie dla prenumeratorów i dodatkowo dystrybuowana w Lublinie i Zamościu w miejscach publicznych.

Partnerem wydania jest Miasto Inspiracji Lublin.

Źródło: Polska Press Grupa

www.polskapress.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

20 czerwca br. ukaże się „Gazeta Uchodźców”
W czwartek, 20 czerwca br. już po raz trzeci ukaże się „Gazeta Uchodźców”. W ten wyjątkowy sposób „Wyborcza” będzie obchodzić przypadający tego dnia Światowy Dzień Uchodźców. Czwartkowe wydanie gazety zostanie przygotowane przez dziennikarzy i ich partnerów: osoby z doświadczeniem uchodźczym oraz imigrantów żyjących w...
TVN Warner Bros. Discovery sponsorem Muzeum POLIN
TVN Warner Bros. Discovery został Strategicznym Sponsorem Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Ta znacząca współpraca podkreśla historyczne więzi między Warner Bros. a Polską oraz wspiera misję muzeum w szerzeniu wiedzy o bogatej historii i dziedzictwie Żydów polskich.
Digital Incubator Warner Bros. Discovery partnerem StartSmart CEE
Digital Incubator Warner Bros. Discovery w Polsce łączy siły ze StartSmart CEE. Jednostka, której celem jest wspieranie innowacji i współpraca ze start-upami będzie partnerem programu akceleracyjnego Spring 2024. Digital Incubator WBD w Polsce pomoże młodym przedsiębiorcom rozwijać swoje produkty dzięki know-how globalnej firmy oraz wsparciu jej ekspertów....
„Wyborcza” powołała zespół ds. wzrostu
Od czerwca br. w strukturach spółki Wyborcza działa zespół ds. wzrostu – multidyscyplinarna grupa, która zajmuje się projektami związanymi z rozwojem treści cyfrowych wszystkich serwisów „Wyborczej”. To kolejny, ważny krok na ścieżce transformacji cyfrowej tytułu. Zespół ds. wzrostu odpowiada za projekty dotyczące treści, które są strategicznie ważne dla rozwoju i...
RMF FM z największym zaufaniem Polaków wg Reutersa
Radio RMF FM po raz 7. z rzędu zajęło pierwsze miejsce w rankingu mediów cieszących się największym zaufaniem Polaków, w badaniu prowadzonym przez Reuters Institute for the Study of Journalism. RMF FM jest liderem tego zestawienia od początku jego istnienia.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764